Z mora sa vynoria obrovské príšery Kaiju a pustia sa do vojny s ľudstvom, ktorá si vyžiada milióny životov a ľudstvo na roky zaťaží. Pre boj s Kaiju bola vyvinutá špeciálna zbraň: masívni roboti zvaní Jaegers, ktorí sú simultánne ovládaní dvomi pilotmi, ktorých mozgy sú prepojené neurálnym mostom. Lenže aj títo roboti sa tvárou v tvár nezničiteľným Kaiju zdajú byť takmer bezmocní. Na pokraji porážky nakoniec sily brániace ľudstvo nemajú inú možnosť než obrátiť svoju nádej smerom k dvom nečakaným hrdinom: bývalému pilotovi (Charlie Hunnam) a neskúsenému nováčikovi (Rinko Kikuchi), ktorí sa dajú dohromady, aby spoločne riadili slávneho, avšak zároveň zjavne zastaraného Jaegera. Spoločne budú čeliť hroziacej apokalypse. (TV Markíza)

mortak

Ten malej kluk ve mně byl navýsost spokojen. Ale ten velkej kluk měl pocit, že scénář mohl být o dost lepší. Místo otravné dvojice vědců by uvítal spíše více prostoru pro asijskou a ruskou posádku, které se mihnou jen v pár záběrech. ()

fars

Guillermo del Toro natočil tak trochu film pro fanoušky. A jak se mu odvděčili? Začali hledat všude chyby a řešili píčoviny. Za mě absolutně OK. Ano, mohl to být materiál na 5 hvězd, a ten "břídil" to dal tak na 4... Naserte si, tak to potopte no. Pak se nedivte, že v kinech následně uvidíte jen recyklace starých značek, desátý díl Pirátu, Rychle a zběsile a dalších kravin, kde překvapivě podstatně horší chyby nikomu nevadí. Jo a zapomněl jsem na Transformers... když vynechám zábavný první díl, tak s kterýmkoliv dalším by si Pacific Rim mohl vytřít prdel. Tečka. ()

panMartin

Obecně nezklamalo, ale, že by nějak extrémně nadchlo to se taky nedá říct. Příběh je dle očekávání velmi jednoduchý, obrovská monstra "Kaiju" z jiného vesmíru se přes jakousi bránu v Pacifiku dostala na Zemi, aby zničila celou planetu. Samotné bitky chvíľami nepřehledné, ale v zásade pěkné. Akční souboje s roboty braly dech a musí se nechat, že to bylo velice pěkně udělané i díky skvělé hudbě. Trikaři a experti přes efekty si skutečně vyhráli. Je to zhruba na úrovni třetích Transformerů. Pacifik Rim je výborná rubačka, parádní kinozábava. ()

klida

Rasově pestrý film, který je dalším zástupcem v řadě nepříliš zajímavých scifi popcornů poslední doby. Jako ostatní je to jen neživotná přehlídka triků, tady navíc i se zoufale nepřehlednou akcí, v jejíž šedivosti ani není poznat, kdo koho vlastně praštil. Nechtěl bych vidět, jaký by z podobnejch skopičin někde uprostřed oceánu bylo tsunami. Škoda, že se Perlman a Hunnam nepotkali ve společné scéně. PS: Čekal jsem nějakou spojitost mezi tím, že po tý Asiatce i po Perlmanovi zůstala venku bota. ()

tomeek

Vemte si Transformers, Godzillu, iron-manovské vychytávky, Cloverfield, Avatar, pro trochu špásu i finále z Jak vycvičit draka, destrukci z Man of steel, přidejte asi bambilión litrů deště a vody, smíchejte to, roztřeste a nazoomujte na 200% do středu obrazu. Máte? Pacific Rim. Na neskutečných akčních a vizuálních orgiích si brutální nepřehlednost scén vybírá svou daň a není malá. Hodnocení příběhu nechám jiným - nic nového, ale u těch akčních scén mě skoro mrzelo, že fakt čtvrtinu filmu nevím, která bije a do koho. Blesky, déšť, odlesky, moře, jiskry, pulzní zbraně a to celé fakt hodně z blízka. To je ale Del Torova chyba, pánům a dámám z ILM tleskám ve stoje. Se Supermanem největší mrda letošního roku. Ještě mě čeká Star Trek. Emočně chladné, hudebně nevýrazné, ale i tak 3,5* za prachobyčejnou blockbusterovou zábavu bez nutnosti přemýšlet nebo supersmyslného příběhu a neskutečný masakr od ILM. ()

okkac

Jeden z nejgigantičtějších filmů. Del Toro sice trochu upustil od svého režijního rukopisu a natočil tuto v podstatě oddechovou zábavu, ale já se bavil slušně. Ovšem nečekejte mlátickou s Kaiju po celou dobu. Možná to byly opravdu přehnaná očekávání, takže moc Jaegerů tu nedostaneme, a ti prezentovaní v kamapni tu jsou jen na tak jednu dvě scény. Uvítal bych i souboj za bílého dne, ale i tak jsou v té tmě a deště nádherně přehledné. Scénář budu prostě ignorovat, že obsahuje slaboduché dialogy a je narvaný klišé. Jak se to začne mlátit, tak je to zábava převeliká. 7/10 ()

StanislachKo

Ano, asi som sa väčšinu času bavil na také tri... Ale zas boli tam aj hrúzy, ktoré by som presvedčene odpálkoval odpad(!)om. Nemálo... Po krátkom zamyšlení si neviem predstaviť kombiánciu avengerov, robotov Joxov, alienov, transformerov, dňov nezávislostí, ale hlavne BATTLESHIPov v jednom neprehľadom guláši, aby skončili horšie... Opäť je tu škôlkársky problém, ktorý sa podobných pokusov drží ako kliešť - tvári sa to seriózne! Vo filme o robotích oblečkoch vo veľkosti menšej rozvojovej krajiny nechcem pod najpamätnejšou scénou (a teda robot ťahajúci za sebou škrípajúcu nákladnú loď ako pálku) veľkovýpravný melancholický hudobný opus, ale takého iron mana od ozzyho! Nechcem, aby mal hlavný hrdina strašlivé citové výlevy ("Pozor, moja postava má psychologickú váhu!"...nie, niemá...), ale frajerské hlášky atď atď... Guillermovi by pri točení pomohlo zaspomínať na svojho Hellboya, ale kde mal hlavu miesto toho je mi záhadou. Nie je to však úplný prúser ako Bayovi poslední rozhrkotanci, aziatka bola fajnová a chvíľami som sa pri akčných scénach naozaj aj trochu zapotil... Ale hovorím... Ja radšej ten Battleship... ()

alchac

Nevzpomínám si, kdy ve mně nějaký film vzbudil rozporuplnější pocity. Je fakt, že Pacifický Řím je strašná slátanina a scénáristu bych za trest nechal nakopat do pozadí nějakým železným Jágrem a následně pozřít zmutovaným varanem. V tomto směru je také ve filmu vše, co z duše nesnáším - idiotsky průhledný a nenápaditý děj s naprostou absencí logiky, bezduché dialogy a trapné pokusy o humor (zde prostřednictvím figurek "vědců" a Hellboye bez kostýmu). Naštěstí to "zachraňuje" většina hereckého ansámblu, který sice nijak neexceloval, ale na druhou stranu ani neiritoval - krom maršála Elby, který byl (přinejmenším v kontextu své konkurence) výborný. Naštěstí jsem byl díky komentářům některých mých zdejších oblíbenců na toto připraven a šel jsem na film s očekáváním výše zmíněného. Prosíravě jsem nicméně nenaklusal nikam jinam, než do IMAXu (když už, tak už...) a užil si opravdu VÝTEČNÉ vizuální orgie. A nemyslím teď jen velmi příjemné 3D, jemuž díky tomuto snímku nakonec snad i přijdu na chuť. Velmi se mi líbil "špinavý" vzhled prostředí, příjemná barevná stylizace (základna v Hongkongu, překupnická čtvrť) a hlavně omlácenost mechů - kdyby monstrózní plechovky místo olupující se barvy na odřeném plátování blýskaly v poledním slunci naleštěnými chromovými nárazníky, tak to bych ten papírový pytlík, který jsem si preventivně vzal s sebou, asi opravdu musel použít. Takže přes všechny nesporné nedostatky tohoto výtvoru jsem nakonec odcházel z kina celkem spokojen a aspoň už chápu, co se většině lidí líbí na Avatarovi, který je slátaninou zhruba stejné úrovně. Jenže zatímco já hippie barvičky jaksi příliš nemusím, tak del Torovo oprýskané zpracování tohoto japonského vykrádačkového koktejlu mi sedlo. I když vidět to kdekoliv jinde (a nedej Perun doma na PC), tak by mé hodnocení bylo přinejlepším poloviční. No nic, běžím do sklepa oprášit krabici s Battletechem, nainstalovat Shogo a vyhrabat ve skříni DVDčka s NGE. P.S.: Díky názvu hlavní plechovky jsem byl v neustálém napětí, jestli náhodou v zápalu boje neštípne některému Kádžovi prkenici a hodinky, nebo se místo finální bitky raději neodebere na sociálku zažádat o zvýšení dávek :o) ()

SeanLSD

Zaujímali ma predovšetkým 2 veci – či to bude aspoň z desatiny také chytré a premyslené ako japonské seriálové animáky a či to dokáže byť monumentálnejšie ako MUŽ Z OCELI. Čo sa týka veľkoleposti, zvalcoval del Toro všetkých protivníkov - a pritom si dokázal ukradnúť priestor aj na tie jeho vychytané detaily a fantastické, emocionálne mimoriadne silné momenty zrodu a zániku, pre ktoré má také nadanie. Bohužiaľ ich bolo iba pár, v tak veľkom filme zďaleka nie dosť na to, aby to bol film silný aj bez toho wow efektu na veľkom plátne. Inak som sa nedokázal ubrániť dojmu, že všetko, čo bolo na scenári chytré, vymysleli Japonci už predtým a všetko ostatné bola tak zúfalo americká zbierka otrepaných klišé, že až. Nerozumiem tomu, keďže pán Travis Beacham podobným spôsobom sprasil už aj podobne velikášsky SÚBOJ TITANOV. ___ Hrubo sa mi nepáčil začiatok s vnútorným monológom a rekapituláciou, ktorý nás mal preniesť cez všetko zaujímavé, čo by som si rád pozrel na ploche tohoto filmu a hodiť rovno až kamsi do stredového momentu celej ságy a osudových rozhodujúcich chvíľ... - zniesol by som to ale určite lepšie ako tú kokotskú tézu o kolonizácií, invázií a t ď... Pýtam sa : PREČO ? NAČO ? Nestačilo by, keby z mora proste vyliezali monštrá veľké ako mestská štvrť ? Boli by tak menej tajomné a príťažlivé ? Mali by diváci bez takéhoto "prekvapenia" pocit, že boli o niečo ukrátení, ak bolo jasné, že idú na kúl megalomanskú akciu ? ___ Zaujímavá predstava tímovej práce a zaostrenia na postavy viacerých pilotov rôznych pohlaví, vekov, rás a národností skraja zrušená a zahodená, aby zase zostali (takmer) len statoční Američania na ktorých pleciach to všetko zostalo ! Priestor pre vedcov ohlodaný na komickosť a potvrdzovanie tušeného. Nechýba ani statočné sebaobetovanie bez emócií a rovnako nepravdepodobná zázračná záchrana po – ako inak – ručnom odpálení. Škoda, del Toro svojim talentom mnohé zachraňuje ( výdatne mu pomáha Ramin Djawadi s opäť extrémne nadupanou a mimoriadne melodickou akčnou kompozíciou ), ale hollywoodsky stráca svoju osobitosť. Jeho uvedenie "mecha" žánru do veľkorozpočtovej západnej produkcie splnilo viaceré očakávané "naj" veľmi schopne, na veľkom plátne je to fantastický zážitok, ale s iným scenáristom ( či produkciou ? ) to mohol byť ďaleko lepší film. ()

Nivenx

Na tento film jsem se těšil od doby, kdy se na csfd objevilo, že Toro bude točit scifi. Když jsem potom četl první komentáře zdejších uživatelů, tak jsem myslel, že budu zklamán, ale nakonec se tak nestalo. Jednoduchý příběh, který je doplněn dobrými dialogy a docela i inteligentním chováním postav. O hereckých výkonech se nemá cenu bavit, jelikož tam by bylo vcelku jedno kdo tam bude hrát, jelikož o to zde nejde. Největší sílou Pacific Rimu jsou naprosto bravůrně zvládnuté souboje a efekty na té nejvyšší úrovni. Celé je to pěkně přehledné a vše je vidět, tak jak je potřeba. Del Toro odvedl výtečnou práci a při porovnání dalších blockbusterů z tohohle roku je pro mě tento film jasnou jedničkou! Neříkám, že je to naprosto bez chyby, ale dívalo se mi na to velice dobře a já si obří monstra a roboty vážně užil. 75% ()

bartias

Na každé vteřině bizarního apokalyptického sci-fi spektáklu je poznat, že del Toro miluje roboty (jaegery), godzilly (kaiju), jejich vzájemné bitky a natočením filmu Pacific Rim si splnil dávný dětský sen zrozený z improvizovaných soubojů mezi oblíbenými hračkami. Taky je dobře vidět touha studia zabodovat novou sérií, která evokuje Transformers lehce líznuté Avatarem. Digitální efekty jsou špičkové a každá ta bitka vypadá jinak. Jenže zbytek smrdí klišé vycucaným z „Matrixu 3“. ()

URBAN

Přesně toto jsem čekal !!! Guillermo del Toro se vysral na ostatní spektra a zaměřiil se jen na jednu složku a to roboty a bylo to kurva famozní žádný sraní příběh prostě nic jenže evidentně to není pro každého , ale pro určité publikum takže jestli patříte mezi ty kteří ví že mají vypnout a jen se dívat tak neváhejte . Bylo to jedním slovem epický !!! ( 9.11.13/MAC ) ()

Prometheus69

Každý hrdina je tak silný jak silný je jeho protivník. a pokud nabušený mechové vychválený až k vrcholům Olympu padají po pár ranách jako mouchy.... pak asi nebude něco v pořádku? O_o Ještě k tomu ta jednoduchost kterou je tenhle film doslova prošpikován skrze na skrz od plytkých dialogů až k neskutečně debilním scénám.... o narušenosti některých postav raději pomlčím. Po vizuální stránce nemám jediné výhrady... někde se hold ušetřit muselo. :D Ale proboha! Ale co ty bitvy? Čemu to měla být pocta Power Rengers? Těžko uvěřit že tohle vytvořil někdo kdo je fantazii jak ujetej že kdyby se Fantazii dalo sjíždět.... Torro by byl jeden z těch co by se předávkoval. Ubohost.... skoro se bojím toho jak dopadne Hellboy3 když dokázal totálně potopit něco z tak otevřeným potenciálem... jako že díky bohu! Že mu toho Frankestaine nakonec vzali. Tak aspoň že jsem se zasmál.... ze zmiňovaných otravných vědců mi vadil pouze jeden. Nebudu psát který protože je to naprosto bezpředmětné. Jeden by prostě stačil. O zbytečnosti některých postav se raději ani zmiňovat nebudu, to by bylo na dlouho... , prostě hezká tvářička není všechno. Se týče celkem komorného děje. No tak aspoň na konci že se nechali trochu unést a i zapřemýšleli.... když nemůžeš něco utlouct tak to prostě rozsekej. B) Bohužel jim to došlo až ke konci jako že trapný pokus 6rukého ruďase do toho rozhodně nepočítám. naopak jak si ho dával ve finále Autsajder a to jednou paží.... bylo luxusní. Škoda že v podobném duchu neudělali i celí film. Takže opět jen Recyklace nevyužitého potenciálu.... snad příště. Když už máme to představování za sebou... mohlo by konečně přijít více té AKCE méně keců. Takže" 2 hvězdy alespoň za vizuální stránku, propracovanost mechů jako Kaju mi přišli spíše k smíchu+ nápad z klony.... mno a tradičně 1 hvězda za soundtrack.... kdy mě i vcelku pobavila ta Iron-Manská inspirace.... jako že jsem si říkal" sakra tohle už jsem někde slyšel... a taky že jo, ostatně PR a IM mají spolu hodně společného. :) Postřech závěrem: Nakonec se ukázalo že se moc nekamarádíčkují z elekřínou. Tak proč na mýsto stavění obřích Mecha.. nevystavět pátr energetických majáků ... které stačí schodit vždy na místo trhliny (když věděli kdy a kde) a ty garnáty usmažit? 8) ()

reky

Obrovská blbina, béčko s áčkovým rozpočtem... ale koukatelný to je a sem tam (v bitkách) i zábavný, takže na slabší průměr to asi vyjde. ()

tom88

Najbombastickejší blockbuster za posledné roky. Čakal som dosť dlho, kým uzrela svetlo sveta prvá upútavka a hneď sa film zaradil medzi moje najočakávanejšie. Z kina som odchádzal nadšený a túto mega-jazdu by som si znovu zopakoval hneď po skončení. G.d.Toro je prvá režisérska liga a ani navzdory chladnejším recenziám si nemyslím, že by až na pár drobností bolo čo vytýkať. Je to popcornová zábava pre masy ľudí a tak sa aj chová. Že je záver jeden veľký happy-end nie je zrovna veľká výhra, že bol párik vedcov až príliš otravný tiež moc filmu nepridáva, že bol Ron Perlman dosť trápny je na zaplakanie, že zopár vrtuľníkov unieslo obrovského jeagera je až moc okaté a fyzika jeagerov hlboko v oceáne je fakt prepísknutá. No film má samozrejme viacero chybičiek krásy, no celkový dojem je tak neskutočne boží, až mrazí na chrbáte, keď pozerám na jeagerov, ktorí sa v uliciach veľkomiest mastia s obrovskými príšerami z iného sveta. Tvorcovia chytili námet poriadne za pačesy a hneď vhodili diváka do vody nech si popláva. Úvod bol dosť skratkovitý a hneď po krátkom vysvetlení prichádza príprava na boj. Pacific Rim mi príde ako druhé, ba až tretie pokračovanie. Každopádne je to skvelá zábava, neuveriteľný vizuál, špičkové efekty, perfektná hudba a takisto aj zvukové efekty. Troška chýba v hlavných úlohách nejaká výraznejšia hviezda, pretože Idris to sám neutiahol a Hunnam nie je ktovieako presvedčivý. Ale potešil napríklad Clifton Collins Jr. či sympatická Rinko Kikuchi. Rozpočet je síce obrí, ale je tu vidno každý cent ! Až sa človek divý, ako je možné že to nie je najdrahší film v histórii. Smutné ale je, že film si v kinách až tak nezarobil a zachraňovali až tržby z Číny. Dlhšie som si vravel, že kedy bude konečne nejaká nová Godzilla alebo pokračovanie Cloverfieldu, a hľa Guillermo na mňa vytasil hneď niekoľko takých ,,godzíll,, naraz a za to som mu moc vďačný. Som fanúšik monster movie a Pacific Rim je pre mňa srdcová záležitosť s okamžitým transportom do mojej TOPky. Ja teda dávam palec hore a môžem len doporučiť. Modlím sa, aby aj napriek poslabším tržbám vzniklo pokračovanie. Do premiéry novej Godzilly si budem zatiaľ užívať túto megalomániu vo full hd na obrovskej plazme s domácim kinom a volume pekne nahor. S hodnotením idem vyššie ako by som mal, ale tentokrát budem viac subjektívny. 88% ()

otík

Parádně utracené prachy za totální hloupost. Ano, jde o tupý hollywoodský blockbuster, který si z pár dřívějších katastrofických bratříčků sem tam něco vypůjčil (Den nezávislosti a mimozemské příšerky, Armageddon a srdceryvný hrdinný čin), ale sám o sobě si vystačí s totálně parádní vizuální stránkou. Všechno přehledné, namakané, bombastické. Del Toro si s tímto filmem opravdu vyhrál a každý utracený cent je sakramentsky vidět. Kašlu na to, že je to tupé a emoce to nevyždíme ani u emočně narušeného diváka, je to prostě cool a to mi v tomto případě stačí. A Ron Perlman se svou zatracenou botou? Perla! ()

ProfesorLotr

Čekal jsem kvalitní hloupoučký film u kterého nemusíte přemýšlet, však dostalo se mi ještě něčeho, bohužel v tom horším smyslu. První věc, která mi vadila už od začátku filmu byla velká podobnost mezi hlavní rolí a jeho sokem, po celou dobu filmu jsem netušil, kdo je kdo. Dalším bodem je herecké duo vědců, které snižuje film o jeden stupeň dolů, už se nemohu dočkat, až za svůj výkon dostanou oscara, chlapci šikovní. Do první poloviny jsem si říkal jen, že to je průměrná akčňárna, ale potom už se to moc nedalo vydržet, takhle velkej nával klišé uvidíte v málokterém filmu. Ale abych řekl i něco dobrého, efekty byly moc pěkné a ty příšery Kaiju vypadaly poměrně dobře a na rozdíl od herců se dal rozeznat jeden od druhého. Poslední dobou jsem si začal Guillerma docela oblibovat, ale teď si to u mě docela dost zkazil, ale to mu je asi jedno. Je mi i docela líto, že takový dobrý režisér točil takovou s prominutím píčovinu. To měl tenhleten šikula točit Hobita, díky bohu, že od toho odstoupil. 43% ()

sir-dave

Nevím co si myslet. Zpočátku jsem litoval, že jsem si to pustil, později tam zase byly části, které byly aspoň na čtyři hvězdičky. Jako celek je del Toro opět průměrný. Nic pořádného krom soubojů mezi Jaegers a Kaiju bych nehledal, ale ty byly trikově skvěle provedené. Z postav tam někteří vyčnívali, jiní to zase odsunovali do nějaké parodické komedie ala Perlman. Případná dvojka by to mohla dotáhnout výše. ()

Sabrewulf

Já teda nevím. Ono je to samozřejmě blbé a hloupé (už jenom při tom neuvěřitelně složitém pohybovém a rozkládacím mechanismu Jägermeisterů je prostě nemožné, aby byli takhle vodotěsní), nemá to atmosféru, je tam hromada klišé a spousta situací lze odhadnout předem, postavy jsou nezajímavé, Idris Elba jalový JAKO VŽDY (nechápu, jak takového necharismatického a naprosto průměrně hrajícího herce můžou pořád obsazovat do takových blockbusterů - dokonce i ta asijská holčička ho hraním úplně zastínila), Perlman je tam strašně na sílu, jen aby ho prostě jeho kamarád Toro měl ve svém asi miliontém filmu, všechny důležité bitvy jsou jen v noci, finále je strašně slabé, některé scény okatě vykrádají Den nezávislosti a pochopitelně tam nesmí chybět ani už klasické objímání se + gay radovánky osazenstva u obrazovek, po dokončení něčeho důležitého (což k smrti nesnáším), zde dokonce podaného tak idiotsky, že se něco (nebudu spoilerovat) stane, po čemž už by to mělo následovat, ale všichni úplně flegmoušsky čekají, až se stane něco druhého a u toho to teprve propukne..... Plusem zůstávají jenom triky, jediná emoční scéna s malou asiatkou (ta, co přehrála to prkno Elbu) a hudba, která sice není nic extra, ale dobře šlape. Tak proč vlastně dávám 4 hvězdy? Protože mě to bavilo. Důležitější otázka je ovšem: Jak je možné, že všechny tyhle chyby, které by mě u jakéhokoliv jiného filmu silně iritovaly a srazily tak hodnocení dolů, mě nechaly docela chladným? To netuším. ()

Pacific Rim 2 má hlavního hrdinu

Pacific Rim 2 má hlavního hrdinu

06.06.2016

S pokračováním sci-fi Pacific Rim: Útok na Zemi to chvíli vypadalo bledě. Celý projekt se v létě 2015 skoro zrušil, letos v únoru byl ale vzkříšen a příští rok by měl jít do kin. Už nějakou dobu víme… (viac)

Jste připraveni na monstrpokalypsu?

Jste připraveni na monstrpokalypsu?

04.05.2016

Jurský svět vydělal 1,67 miliardy dolarů, takže vás asi nepřekvapí, že nás čeká kupa nových "monstrfilmů". V březnu 2017 se vrátí King Kong ve filmu Kong: Skull Island od Jordana Vogta-Robertse … (viac)

Del Toro si dává pauzu od blockbusterů

Del Toro si dává pauzu od blockbusterů

18.03.2016

Guillermo del Toro nám nadělil dva díly Hellboye nebo Pacific Rim, teď se ale hodlá na dobro vrátit k menším projektům. Alespoň to tvrdil loni v říjnu, když propagoval svůj horor Purpurový vrch, a… (viac)

Uvidíme Pacific Rim 2?

Uvidíme Pacific Rim 2?

18.09.2015

Nad pokračování sci-fi rubačky Pacific Rim - Útok na Zemi, se pomalu stahují mračna. Režisér Guillermo del Toro (Hellboy: Zlatá armáda) ho připravuje na 3. srpna 2017, teď to ale vypadá, že se datum… (viac)