Réžia:
Andreas SennKamera:
Michael BertlHudba:
Johannes KobilkeHrajú:
Silke Bodenbender, Charly Hübner, Thomas Sarbacher, Jürgen Tonkel, Jan-Gregor Kremp, Dirk Martens, Sandra Borgmann, Ludwig Skuras, Elisa Richter, Dirk Borchardt, Michael Gwisdek, Nina Weniger (viac)Hrajú
Silke Bodenbender
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Posledný súd (2008) (TV film)
Kým nás viera nerozdelí (2010) (TV film)
Temný les (2020) (seriál)
Charly Hübner
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
3 dni v Quiberone (2018)
Neger, neger, čierna tvár (2006) (TV film)
Thomas Sarbacher
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Poklad Bielych sokolov (2005)
Obvinený (2013) (TV film)
Jonathan (2016)
Jürgen Tonkel
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Ako to robia rybky? (2002)
Veľký sen (2011)
Jan-Gregor Kremp
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Srdeční zástava (2004)
23 (1998)
Sloboda za každú cenu (2011) (TV film)
Dirk Martens
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Konference ve Wannsee (2001) (TV film)
Match (2012)
Equilibrium (2002)
Sandra Borgmann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Baader Meinhof Komplex (2008)
V červenci (2000)
Lollipop Monster (2011)
Ludwig Skuras
Najlepšie filmy:
Zberateľ rekordov (2012) (TV film)
Poznáš svojho milenca? (2012) (TV film)
Dirk Borchardt
Najlepšie filmy:
Pád Tretej ríše (2004)
Berlin Calling (2008)
Rivali (2015) (TV film)
Michael Gwisdek
Nemecká ríša
Najlepšie filmy:
Nedotknuteľná (2000)
Baader Meinhof Komplex (2008)
Srdečně vítáme (1990)
Nina Weniger
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Můj pomalý život (2001)
Miesto činu (1970) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Jörg Hartmann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Posledné preteky (2013)
Slunce a beton (2023)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Rita Feldmeier
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Die Architekten (1990)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Falk Rockstroh
Východné Nemecko
Najlepšie filmy:
Prípad Collini (2019)
Neger, neger, čierna tvár (2006) (TV film)
Free Rainer (2007)
Janna Striebeck
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Zeiten ändern Dich (2010)
Miesto činu (1970) (seriál)
Apropo šťastie (2016) (TV film)
Hubertus Hartmann
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Životy tých druhých (2006)
Prolomit zeď (2008) (TV film)
Kým nás viera nerozdelí (2010) (TV film)
Marita Breuer
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Druhý domov - kronika touhy (2013)
Heimat - Eine deutsche Chronik (1984) (seriál)
Princezna a bojovník (2000)
Sandra Nedeleff
Západné Nemecko
Najlepšie filmy:
Zlodejka kníh (2013)
Čo robiť, keď horí? (2001)
Drážďanské peklo (2006) (TV film)
Yvonne Johna
Najlepšie filmy:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)