Conan

USA, 2010, 1365x60 min

Réžia:

Mike Sweeney

Účinkujú:

Conan O'Brien, Andy Richter, Seth Rogen, Jack White, Lea Michele, Larry King, Tom Hanks, Jack McBrayer, Jon Hamm, Charlyne Yi, Michael Cera, Julie Bowen (viac)

Díky americké kabelové televizi TBS se k nám vrací Conan O'Brian. Jeden z momentálně nejžádanějších moderátorů nočních talk show za oceánem. Pověstné neseriózní "reportáže", slavní hosté, skvělá kapela a samozřejmě samotné Conanovo charisma nám mohou dát tušit, že nás rozhodně nečeká žádná nuda. (Ricky_CZ)

schluke

Ten jeho rádoby smysl pro humor je otřesnej. Musel jsem si dojít pro kýbl na zvracení, když jsem se čistě náhodou dostal ke shlédnutí jednoho dílu. Ještě, když má na čele napsáno "blbeček s velkým egem". Pro obecné blaho lidstva a záchranu mozkových buňěk doporučuji nekoukat. ()

Oxyk

Asi jedinej TV pořad kterej sleduju. Conan ejkejej jedinej vtipnej zrzek na světě to umí pořádně roztočit. Každopádně moje nejoblíbenější epizody jsou klasicky Conan & Ice Cube & Kevin Hart. Tohle trio by mělo mít společný pořad. ()

Steve5cz

Conan je jeden z nejlepších, ne-li úplně nejlepší, moderátor současných Late Show. Líbí se mi jeho humor, dělá si legraci z hostů i sám ze sebe. ()

REMUS_3

ÓÓÓ HO HO HÓÓ. Proste CONÁÁN. Perfektný "TV pořad" s jedným perfektným moderátorom (vlastne z dvomi - či Andy sa neráta? :) Jasné že ráta) ktorých si vždy rád kuknem. CONAN GO GO GO!!! Fandím ti. ()

fernandez

Conan je mi dost nesympatický a jeho styl moderování ráda nemám. Trapný humor, skákání do řeči a strhování pozornosti na sebe. Jsem zvědavá na hosty, ne na jeho ego. ()

KICKBALL

Z amerických talk show je ta Conanova nejlepší. Tady jde vidět, že nezáleží co přijde za hosta, nýbrž záleží na moderátorovy. Ke Conanovi by mohl dojít naprosto neznámý člověk a Conan z toho udělá tu největší show. Tak trochu nechápu ostatní moderátory z USA (Jay Leno, Jimmi Kimmel, David Latterman, Craig Ferguson) Pro mě naprosto ničím nezajímaví a neoriginální moderátoři, kterým pomáha stupidní americké publikum ke sledovanosti. Conan je prostě šílenec a po britském humoru je, ten jeho můj další oblíbený. Musím však uznat, že jeho vzhled a chování nemusí být každému pochuti. ()

burg

Pořád se nemůžu zbavit dojmu, že se jedná o arogantního pablba, kterýmu to náhodou vyšlo a v TBS ho sleduje spoooousta blbečků, co mu to baští. Nicméně pár scének, co jsem kdy viděl, bylo docela dobrých. ()

Welington

Zkrátka a dobře, můj nejoblíbenější pořad, na který se vždy rád podívám. Conan a Andy jsou povedená a vykutálená dvojka a na scéně se opravdu drží dlouho a velice dobře a je třeba říci, že nápaditost, snaha o co největší zajímavosti a humor jim rozhodně nechybí. Jejich pohotovost a smysl pro co možná největší snahu překvapit diváka, se vyplácí. Je to rozhodně nejpropracovanější a nejmilejší pořad, který lze sledovat neustále. ()