The Tonight Show with Conan O'Brien

(relácia)
Talk-show / Komédia
USA, 2009, 146x62 min

Účinkujú:

Conan O'Brien, Andy Richter, Jim Gaffigan, Elvis Costello, William Shatner, Seth Green, Judd Apatow, Kareem Abdul-Jabbar, Gabourey Sidibe (viac)

Davered

S přesunem do nového timeslotu a studia Conan ztratil veškerý svůj půvab. Jeho monology jsou nevtipné, skupina Maxe Weinberga prakticky neviditelná a smích Andyho Richtera rušivý. Svým způsobem je Conanova Tonight Show ještě horší než ta Lenova (a to už se dá co říct) a ukazuje, kdo je skutečným králem pozdně nočních show. Go Dave!!!__13.1. Naštěstí to vypadá, že se Conan už dlouho neudrží :) http://www.variety.com/article/VR1118013647.html?categoryid=11&cs=1 ()

4daPeace

Verdikt: Conan se přestěhoval do LA, kde v Tonight Show nahradil po 18 letech nesmrtelného Jaye Lena, jehož byl zároveň posledním hostem. A má nejlepší Tonight/Late Night Show, která se nyní vysílá. Irský zrzek z Bostonského předměstí je totiž sakra vtipný a ze svých hostů vytáhne vždy to nejlepší. EDIT 22.1.2010: Dnes Conan odvysílal svou poslední Tonight Show, po 7 měsících a 145 epizodách mu vedení NBC dalo ''nabídku'', která se neodmítá a místo něj se do vysílacího času vrací Jay Leno. Conan nesmí dalších 6 měsíců hostovat novou show, takže se máme těšit na Andy Richter Show se sidekickem v podání Conana :-) I'm With COCO. ()

Cedr

I přesto, že Conanovi podle mého názoru víc svědčí New York a Late Night, tak si bezpochyby post v legendární Tonight Show zasloužil. Škoda celého toho sporu, nicméně i ten krátký čas si podle všeho náramně užil. Za shlédnutí definitivně stojí minimálně poslední dva týdny, kdy se už vědělo, že z NBC pravděpodobně odejde. Tyto díly definitivně patří k těm nejlepším talk show epizodám vůbec. ()

MiGi87

Moje talk show dělené třetí místo spolu s Jimy Kimmelem (hned po Ellen a Jimmy Fallonovi), přičemž, stejně jako u Fallona, nezáleží na televizi, která ho právě produkuje. ()

Mimomisu

Mel jsem puvodne jen 4 hvezdy, ale nejak jsem se k ty cely kauze a kouknul na spoustu dokumentu a videii, co se toho tykaji a právě koukam na posledni 4 dily. Conan je bozi a vzdycky byl a nastesti TBS mu sedi hodně. Takze pridavam hvezdu navic, protoze #teamCoco ()

jansamek

Podle mě záleží hodně na tom kdo má rád jaký humor. Jestli máte rádi sarkasmus, ironii, přirovnávání a občas kapku černého humoru je tato show pro vás ideální. Pokud jste zatrpklý důchodce z předměstí ani to nezapínejte. Nejlepší pasáže ze show jsou Conanovi vlogy z cesty po Americe nebo ztrapňování Jordana Schlanskyho. :D Každopádně u Conanovy show se zasměje jen ten co dokáže chápat ledajaký humor. ()