Opäť sa stretávame s dvomi špičkovými agentmi organizácie U.N.C.L.E (United Network Command for Law Enforcement). Američan Napoleon Solo (Henry Cavill) a Rus Illya Kuryakin (Armie Hammer) bojujú proti všetkým zločincom, ktorí ohrozujú svet. Príbeh sa odohráva na počiatku šesťdesiatych rokov dvadsiateho storočia, na vrchole studenej vojny. Agent CIA Solo a agent KGB Kuryakin bojujú proti záhadnej zločineckej organizácii, ktorá si podmaňuje svet prostredníctvom šírenia jadrových zbraní a rôznych moderných technológií. Kľúčom ku nájdeniu hlavných vinníkov je dcéra nemeckého vedca. Začína súboj s časom, aby sa zabránilo celolosvetovej katastrofe. (Continental film)

Klajondr

Film zajímavý, ovšem ničím mě nenadchl. Až na pár vtipných scén se vlastně nic moc nestalo. Jediné, co oceňuji jsou občasné hezké střihy mezi záběry. Jinak je to průměrnej akčňák. ()

Petula009

Šla jsem do toho s tím, že to bude film o ničem s hezkou výpravou. A on je to v celku solidní film s překvapivě dobrým scénářem, který se konzumuje jedná báseň. Čekám na dvojku! ()

Inozuka

Excelentní popíkovský retro gulášek, kde se to jen hemží špiony ze všech světových mocností, nácky, krásnými a dokonalými těly a šedesátkovou retro atmosférou. Hlody jako honička wartburga s trabantem, zpověď válečného zlořince, hodinky nebo svačinka v náklaďáku jsou kulervoucí. Osobitý vypravěčský styl a chytlavý podkres hudbou v originálně natočených scénách - v nájezdu na teroristickou základnu vskutku až geniální. Dobře ty, Guyi !!! ()

Armin82

S čistým svědomím musím konstatovat, že jsem se náramně bavil. Na U.N.C.L.A. jsem se chtěl podívat hned po úspěchu muže z oceli a komerční televize to vyřešila za mě. Něco mezi špionáží, groteskou či komedií a některý ty gagy stojí opravdu za to. Hlavně scéna s elektrikou. Rivalita hlavních protagonistů je taky skvělá. Cavill hrozně vyrostl a pokud ho nesežere Holywood, fet nebo prášky, má před sebou ještě hodně skvělých filmů. Totéž platí o Hammerovi, kterej od Facebooku taky herecky vyspěl. O krásné ženy nouze taky není . Kolem 70% je málo, za mě devadesátka. ()

Nix

Taková nudná, ničím nezajimává špionážní komedie. Tohle mne nebavilo. Ale co, i mistr tesař se někdy utne a ano Ritchie už se utl hodněkrát, tohle patří k těm jeho dalším neduhám, nevadí. ()

gemi

Příjemná, typická Ritchovina, která má spád, baví a nebere se vůbec vážně. (Druhé zhlédnutí, první 4. 11. 2015) ()

neo93

Komediálně-akční podívaná přesně podle střihu Guye Ritchiho. Období studené války a v něm dva agenti, jeden z americké CIA, druhý ze sovětské KGB, kteří musejí spolupracovat, aby překazili plány na vytvoření a distribuci jaderných zbraní. Jistě, děj snímku není zrovna z nejlepších, ale o to ani tak nejde. Spíše o jiskření mezi danými špiony, které hrají Henry Cavill a Armie Hammer, což se jim relativně daří. Jejich hašteření výborně doplňuje, možná ještě převyšuje krásná Alica Vikander, na kterou je radost pohledět. Rozhodně film zaujme také výpravou a dobovými kostýmy, s tím si tvůrci pohráli. Samotná akce není špatná, ale také mohla být lépe zpracována, taková ve stylu Ritchiho, jakou jsme mohli vidět např. Sherlocka Holmese. Jedná se o takový odpočinkový špionážní film, u kterého můžete klidně vypnout a nepřemýšlet, což mi naprosto vyhovovalo. ()

xylofonka

Nemůžu si pomoct, vím, že se sem tam prohání nějaká moucha, ale náramně jsem se bavila. Po dlouhé době. A navíc jsem nadšená, že ve filmu konečně proráží i vysocí muži. ()

Hansmannn

Bezva, velký návrat Guye Ritchieho! Pohodový špionský retro-film.Chemie mezi skvělou Alicií a dvěma agenty perfektně funguje.Dostala mě honička s Trabim a Wartburgem!A ta hudba:božííííííííí! ()

Franche

Je mi jedno, jestli byla zápletka promakaná od A až po Z. Na takové filmy chodím na podzim. V létě chci filmy, od kterých nic nečekám a dostanou mě. Filmy, které mě od srdce nenuceně rozesmějou a nepotřebujou k tomu casting z listu TOP 10 actor/actress pro rok 2015. Někdy i něco prostého a svěžího může dosáhnout na metu nejvyšší. 5 italských hvězd ()

kaza

Vizuálně hezká (Alicia) - jinak rozvleklá nuda. Málo vtipné, málo akční, neoriginální, nemastné, neslané, nevtahující do děje = ztráta času. Moc nechybělo a usnul jsem, jako spolutrpitel vlevo... ČSFD hodnocení 27.8. 81% - dobrý vtip. ()

RAFT

Film vcelku ušel ,asi sem čekal o trochu lepší zábavu.Tím nechci říct že,by režisér film natočil špatně.Krásné retro amosféra je docela dobré a to je asi, jenom jedno velké plus co bylo ve filmu nejlepší.Asi jenom herečka Alicia Vikander byla dobrá i když byla ve filmu málo.Ve filmu sem se zasmál jenom jednou a to scénka s elektřinou,jinak je film vcelku nuda ,vždycky čekáte jestli nepříjde nějaká lepší scénka a ono to je jenom kecání a kecání.A asi vše co ste viděli v traileru je i ve filmu.Nebavil mě ani Kingsman a Man from U.N.C.L.E., The vcelku ušel ,jedno zhlédnutí bohatě stačí.65% ()

pushover

Že Ritchie od Snatche nenatočil nic kloudnýho není žádná novinka, ale tímhle výpotkem potvrzuje, že už je opravdu na cestě bez návratu. Pozdravuj tam chlape všechny vyhořelý filmaře. Hvězdičku si zaslouží jen Alicia Vikander, která se zuby nehty snažila hrát, i když nebylo co. ()

Bezmenny

Atmosféra, veľmi fajn. Vtipné dialógy, veľmi fajn. Akčné scény, veľmi fajn. Možno to pokryvkávalo v nejakých detailoch, ale ako celok ma to príjemne pobavilo. Záver...som spokojný :d. ()

TSZ

Guy Ritchie se vrátil na filmové plátno ve velkém stylu - roztomilá (ano, jiný výraz mě nenapadl) retro komedie, která je od začátku do konce překvapivě skvělá. Bavil jsem se tak, jako již dlouho ne a nevím, co mě bralo víc - jestli originální hudební doprovod, vcelku neznámí herci v hlavních rolích nebo úžasný humor. Pan režisér každopádně natočil jeden ze svých nejlepších snímků a předvedl ukázkový zásah do mé noty. ()

alldo.raine

Moc příjemné překvapení. Nečekal jsem nic, a dostal nálož. Tady šlape vše, od akce, po humor. Hlavní dvojice skvělá, Cavill konečně nevypadá tak teple, Hammer si jede svoje, Alicia kouzelná, Hugh na to málo co má tak nezklamal:) Velmi znát rukopis Ritchieho. Málokdo se asi vyhne srovnání s Sherlockem, že:) ()

Ritchie chystá novou gangsterku

Ritchie chystá novou gangsterku

05.05.2018

Guy Ritchie se v roce 2009 přesunul od gangsterek k blockbusterům. Po dvou dílech Sherlocka Holmese se vrhnul na Krycí jméno U.N.C.L.E. a loni mu propadnul Král Artuš, na kterého příští rok naváže… (viac)

Guy Ritchie chystá Aladina

Guy Ritchie chystá Aladina

12.10.2016

U Disneyho zabodovali s hranou Popelkou i Knihou džunglí a příští rok dostaneme Krásku a zvíře. K tomu se chystají předělávky Mulan, Dumba nebo Lvího krále a teď se celovečerního kříšení dočká i… (viac)

Alicia Vikander je nová Lara Croft

Alicia Vikander je nová Lara Croft

29.04.2016

Snad žádná herečka za sebou nemá lepší rok než Alicia Vikander. Švédská kráska zazářila v retru Krycí jméno U.N.C.L.E., ve sci-fi Ex Machina i v dramatu Dánská dívka, za které nakonec vyhrála Oscara.… (viac)

Superman nebude britským špiónem

Superman nebude britským špiónem

30.05.2015

Na začátku tohoto týdne opustil scenárista a režisér Cary Fukunaga (Temný případ) novou adaptaci románu To od Stephena Kinga (Osvícení). Do natáčení zbývaly tři týdny a studio New Line Cinema stále… (viac)