Benjamin Mee (Matt Damon) je novinár z Los Angeles a autor dobrodružných kníh. Ako slobodný otec čelí pri výchove svojich dvoch detí mnohým úskaliam. Vo viere, že nový začiatok a nový štart pomôže obnoviť pocity rodinnej spolupatričnosti, dá výpoveď v práci a kúpi na vidieku starý dom s obrovským pozemkom a jedným bonusom - patrí k nemu aj zoologická záhrada! V Rosemoorovom zvieracom parku sa o desiatky zvierat starajú ošetrovateľka Kelly Fosterová (Scarlett Johanssonová) a jej oddaný tím. Bez akýchkoľvek skúseností, s minimom času a značne obmedzeným rozpočtom se Benjamin rozhodne, že s podporou svojej rodiny a miestnej komunity znovu otvoria ZOO pre verejnosť. Benjamin Mee už dobrodružné príbehy nepíše, on ich začal žiť na vlastnej koži, a to priamo na svojom pozemku. (TV JOJ)

BullittSF

Ach ten Crowe,ačkoli je to čisté klišé,ukládá city do každého obrazu.Vždyť život je vlastně samé klišé a nenudí nás. A láska o to víc<3 ()

P@\/EL

Možná jsem nebyl zrovna v dobrém sentimentálním a rodinném rozpoležení, ale mě film moc neoslnil. Osobně mi vůbec nevadí naivní příběhy, pokud si samy ze sebe umí udělat srandu a neberou se moc vážně. V tomhle případě mi přišlo, že jde o nucenou hru na city a vážnou polohu. Jinak plusové body přidávám za scény se zvířaty, které muselo být zřejmě velmi těžké natočit. ()

Shaman1135

Zrejme som konečne dospel, pretože rodinný film, ktorý by sa mi páčil, to tu ešte nebolo. Alebo "Kúpili sme ZOO" je jednoducho dobrý snímok. Tak či onak, mne s to páčilo. Minutáž krásne uteká, cestičku si našiel aj humor, Matt je fajn. Na záver trocha otrepaného klišé, ale budiš. ()

Tomulka

Výborný film akorát jsem čekal více humoru. Místy je film velmi vážný. Avšak jako vždy dokonalý Matt Damon byl opravdu famozní. Malá Maggie Elizabeth nám hodně připomínala naší dceru a chování její postavy jak by smet, takže to pro nás byli ty humornější okamžiky (díky za ně) bo jinak nám film přišel spíše smutně dojemný. Kvalitativně je film an vysoké úrovni, ale jak říkám spíše nás rozesmutněl. ()

shinlove

Neskutečně krásná rodinná komedie. Viděl jsem ji 2x a po každém shlédnutí jsem byl natolik nadšený, že bych ji chtěl vidět znovu a znovu. To se mi nestalo u moc filmů a proto jsem "nucen" dát plný počet. Nádherná záležitost! 5* ()

Pythonator

Sladké, ale stále ještě poživatelné. Nebýt tam tolik té otravné romantiky třináctiletých smradů a nebýt to tak dlouhé, dám i 4 hvězdičky. Prostředí, děj, herci a zvláště fakt, že je to dle skutečných událostí, to všechno je velmi příjemné, až přesladce hřejivé. Teda až na scénu, kdy ten pubescentní dement nakopne hada a nikdo se nad tím ani nepozastaví, resp. nikdo mu okamžitě nedá jednu přes držku, aby se vzpamatoval. Zasloužil by si nakopnout okovanou botou do koulí. ()

nevergiveup

Neuvěřitelný zážitek. Čekal jsem, že půjde o nadprůměrnou komedii vzhledem k obsazení, ale tohle jsem nečekal. Vlastně ani nevím, proč píšu komentář, jelikož nedokážu slovy popsat, jaké bylo sledovat tenhle film. Od první minuty až do té poslední byl prostě hřejivý, příjemný. Scarlett, Matt Damon, Thomas Haden Church, Elle Fanning...všechno skvělé herecké výkony. Skvělý soundtrack, dojímavý příběh, nenuceně vtipné momenty. Jedná se o typ filmu, který mi říká, nah.. World ain't that bad...Prostě člověka naplní optimismem a příjemnou náladou. Nemám, co bych vytknul. Jedinou věc, pro mě zatím největší překvapení za poslední jeden, dva roky. ()

Timonthy

Byl to krásný příběh, Matt Damon do toho dal duši. Zvířátek si též užijem. Trochu víc se mi líbil s tématikou ZOO film s pár členy z Monty Pythonů, tohle je romantika, ale není špatná. ,,Dělám to jen z čirého zoufalství." ()

revere

Jsem rád, že se ještě takovéhle filmy točí. Ve svém žánru patří k tomu nejlepšímu. Navíc příběh Benjamina Mee a jeho rodiny je, téměř jako osudy zooparku v britském Dartmoor, velmi autentický. Příběh je vyprávěný iluzorně. A o to tu jde. Flim je, jak říkal Chaplin, velká iluze. Já iluzi na dvě hodinky s potěšením podlehl. ()

bustyfan

Nejdříve byla má oblíbená hudba a pak film. Měl jsem strach z přílišné americko-rodinné, klišovité kýčovitosti, ale ta se zase až tak v hojné míře nedostavila......a to je dobře. A nebo se dostavila a já ji přehlédl, protože.....Nejdříve byla má oblíbená hudba a pak film. ()

BStone

„ Někdy stačí jen 20 vteřin šílené odvahy…“ Filmy Camerona Crowea miluju. Dokáží doslova pohladit mojí duši, což je asi maximum, co může film pro člověka udělat. Crowe točí „obyčejné“ lidské situace s neuvěřitelným citem a smyslem pro krásu chvíle. Je možné si vychutnat každý okamžik, podpořený již tradičně skvělou hudbou. Přeji každému, aby měl po shlédnutí tohoto filmu tak krásný pocit a zážitek jako já. Skvělí herci, i ti zvířecí. Camerone DÍKY! 100% ()

miamiamia

73% jako really?? nic klišovitějšího jsem sto let neviděla! Ex-Bourne tam musí pořád fňukat, prohlížet si fotky a nešťastně koukat na bar, kde potkal svou milou. Pak to ZOO a zvířata, kde taky očekávaný vývoj a polibek se Scarlett už mě totálně dorazil... achjo ()

JirkaWade

Příjemný, oddychový film, díky kterému mi ke konci naběhla husí kůže, ikdyž jsem přibližně věděl, jak to skončí. Matt se Scarlett patří k mým top, což se mi v tomhle filmu jenom potvrdilo, a tak jsem nakonec dal 5*, ikdyž jsem nad tím trochu váhal. ()

Eksi

Jeden z tých lepších "rodinkárskych" filmov, kde to všetko doslova žiari šťastím no striedajú to trochu vážnejšie pasáže veľkých životných rozhodnutí. Damon pomaly prekonáva "bournouvské roky" a rola otca mu celkom sadla, no Skarletke a Churchovi by som doprial viac priestoru. Dokonalý efekt pridáva hudba a zvieratá v zoo. Ako to tu už viacero ľudí napísalo, vydarený feel-good film. ()