Julie Kellerová (Jennifer Westfeldt) a Jason Fryman (Adam Scott) sú už celú večnosť najlepší priatelia – a minimálne rovnako dlho im je absolútne jasné, že nikdy, ani omylom, sa vo svojom vzťahu neposunú na vyššiu úroveň a nezaľúbia sa do seba. Paradoxne sa im však práve preto zdá byť nápad mať spolu dieťa neodolateľný a vskutku brilantný! Keďže sa nemilujú, nemal by byť žiaden problém pre jedného z nich starať sa o dieťa, kým si ten druhý užíva krásy nočného života vo Veľkom jablku - a následne si to zopakovať v opačnom garde. Teda teoreticky bez debaty... A spočiatku sa naozaj zdá, že ich neobvyklý nápad je ideálny riešením pre moderných nezávislých rodičov a že funguje ako švajčiarske hodinky - Julie a zaľúbi do atraktívneho Kurta (Edward Burns) a Jason nájde svoju ženu snov v prekrásnej tanečnici Mary Jane (Megan Fox)... Ibaže potom sa stane čosi naozaj neočakávané – kým sa vzťahy ich najlepších priateľov pomaly, ale isto menia na nefalšované peklo, Julie a Jason sa začnú zbližovať. A to sa predsa nikdy nemalo stať! (TV Doma)

david666

Řekl bych, že J.Westerfeldt má ráda W.Allena. Místy mě její film mistrovy kousky připomínal. Hodně konverzací, hlavní roli si taky "ukradla" pro sebe. Částečná nevyváženost snímku je nahrazena sympatickým obsazením. Musím vyzdvihnout scénu u stolu v chatě, která byla fakt silná. Megan Fox a Kirsten Wiig jsou pak jen třešničky na dortu. ()

doriana.g

Uvěřitelná romantika. Navíc s pohovněnýma plínama, hysterickýma matkama a frustrovanýma fotrama. A tím líp, vyloupne se, co je důležité. Klidně bych dala 5. Jenže. Ti hlavní dva jsou bohužel eklháft, ona nudná nabotoxovaná tuhá maska a on přírodní slizoun. Škoda, a chemie žádná, samozřejmě. Takže ty tři * jsou za nápad, za chemii mezi ostatními páry a za střih. Nenudilo.... - Btw, regionální dabing je v tomto případě devastující. Z toho se mi fakt chtělo blít. ()

Petra46

Začalo to docela mizerným 'No Strings Attached', načež na toto téma navázal o něco málo lepší 'Friends with Benefits', pokračuje to těžce průměrným 'Friends with Kids' a myslím, že na další film s podobnou tématikou nás tvůrci nenechají dlouho čekat. Jako já to chápu, mění se doba a hodnoty společnosti s ní a to se logicky musí promítnout i do tématu soudobých filmů. Taky jsem z té generace, kdy v 18 se oženit už není nutností, ale naopak známkou toho, že se asi někde stala chyba. Otázkou je, zda o tom chceme vidět desítky dalších, stejných filmů, protože ač je toto téma aktuální, tak vytvořit z něj kvalitní film, který pobaví a zaujme, je očividně prozatím nemožné. I když tohle možná to někomu ke spokojenosti stačí, mě bohužel nebavilo víc jak hodinu a půl čekat na něco, co jsem stějně věděla, že se stane. Vím, že americká komedie bez 'šťastného konce' je jako hamburger bez hovězího, ale já asi pořád naivně doufám, že mě nějaký takovýto film (příjemně) překvapí. Herecké výkony na mě, stejně jako celý film, nezanechaly žádný hlubší dojem. Přesto musím dát štědré 3*, jelikož na 2 by to muselo být o něco málo protivnější. ()

NeverEver

Friends with kids, benefits, strings a nevim s cim jeste... Je videt ze blbost nechodi po horach ale americkych scenaristech. Ackoliv zena a ackoliv mam rada komedie, tak tohle bylo fakt zu viel:-( Autori smichali jednu ozehavou otazku (jak prezit rodinu a manzelstvi s vasni a usmevem na rtech) se spoustou klise ( at nazorovych, tak obrazovych), pridali hodne malo humoru a dobrych hlasek a cele to okorenili Megan Fox ( ktere to fakt sekne a mezi ostatnimi vypada jak mimozemstan a ne jako " obycejna holka od vedle" co venci sousedovi psa). 2* jsou tak akorad, pokud jste zena co je libi komedie typu " pristi spravna vec" pridejte si 1* a pokud se vam libil film " Jak porodit a nezblaznit se" pridejte si dalsi 2*. Dalsi a jeste hroznejsi filmy uz neznam...takze k 5* se snad nedopidi nikdo:-) ()

Pavlo

Zvláštny pohľad na novodobé priateľstvo medzi mužom a ženou, z ktorého sa môžu narodiť deti a ktoré by mohlo byť alternatívou manželstva. Tento pohľad je cítiť tak do trištvrte filmu. Koniec filmu sa však nesie v duchu precitnutia a uvedomenia si potlačovanej lásky a nutnosti rodiny. Hlavné idey filmu sú prinajmenšom zaujímavé, ale zvyšok už veru nie. Predvídateľnosť od samého začiatku spôsobuje apatické pozeranie filmu. Ústredná dvojica a jej dvorní sekundanti sú až moc tuctoví a prosto zmýšľajúci ľudia. Charakteristika filmu komédia, taktiež nie je na mieste. Okrem občasného úsmevu popod nos, vo mne nič nevyvolala. Čo dodať,........., aha už viem. Tri hviezdičky za to že som nezaspal a že som videl omnoho horšie podobné snímky. Odporúčanie na záver: siahnite po lepšom romanticko-zábavnom filme, napr. Crazy, Stupid, Love alebo The Kids Are All Right. ()

Mukade

najmä spočiatku dosť nesympatické (ich psychikou) 2 hlavné postavy, hlavne on, ich 4 kamaráti miestami tiež. ........... Som v 44.minúte, tipujem že sa film skončí typicky americky romanticko-nerealisticky, že 2 hlavné postavy skončia definitívne spolu. ČO BUDE TRÁPNY KONIEC.....Stručne povedané on bol stoneheart, empatia mizivá, ona zas postupne chúďatko takmer až do toho nerealistického (tipujem) konca..........Ježišmarja, práve scénka kde mal totálne posrané celé tričko od prcka a naviac Megan tam vbehla. Ultranereálne. Niekto už za históriu ľudstva bol tak obsratý od decka? Neexistuje. Trápne. :) ......."we just fell out of love" a preto sa rozviedli. LOL , tak to by sa potom malo rozviesť po čase 99% manželstiev. ..........O.o, ale práve tu zaznela myšlienka, týkajúca sa vzťahov, takej hĺbky, že ani neviem či som takú vo filme kedy počul. :) Niiice. Kôli tomu si ten film zaslúžil u mňa 5* ! Vyspelý film ,miestami. .......Až teraz zisťujem že scenár a réžia Jennifer Westfeldt, hlavná ženská postava..........86. minuta - no už vidím že sa to zatáča k tomu koncu ktorý som si neprial, ooch Jennifer Jeniffer, posrala si to. Predsa len - žena scenár a réžia... :))...........A bomba, zasa hlboké myšlienky, hitting rock bottom................takže k záveru - on sa po desiatkach rokov zobudil k zisteniu že ju miluje? pathetic and bullshit :) , unreal, weird, trápne. A už to vidím ako by sa zrazu on vzdal donchuanstva a dal sa vlastne na sexuálnu askézu, lebo ona ho nepriťahovala fyzicky. In your dreams. No, možno mu dovolila bokovky, ale to je nerealistické (: .Čiže somarina proste (:, ten koniec. Akýsi wetdream Jennifer Westfeldt :)) ALE KôLI TÝM DVOM ABSOLÚTNYM MYŠLIENKAM, VELIKÁNSKYM PRAVDÁM, TOMU DÁM 5* ()

P@\/EL

Romantická komedie, jež cičím moc nevyčnívá nad řadu jiných filmů podobného ražení. Za smínku stojí jen několik málo situací, jako třeba scéna samotného plození děcka nebo hromadná konverzace u stolu. Sem tam povede i nějaký ten dialog. Postavy mi však přišly spíše nesympatické. Konec konců to dopadlo přesně, jak jsem očekával. Škoda! S jiným rozuzlením to mohlo být zajímavé. ()

Pythonator

Vztahové drámo, které tak nějak jako vždy nudně prudí dialogovými přestřelkami. Sympatičtí herci to drží nad vodou a jako třešínka malá rolička pro Megan Fox, díky níž ten film asi protrpělo hodně lidí. ()

The Count

Nápad možná, ale provedení? Herci ve většině nehráli, hlavní hrdince jsem nějakou tu emoci uvěřil až když se "vyslovila" a skončilo to hned jak se "vyslovil" hlavní hrdina. Kromě Chrise O'Dowda a Mayi Rudolph byli i ostatní neuvěřitelní, v doslovném významu slova a k tomu navíc ještě strašně nesympatičtí. "Julia" Jennifer Westfield asi u nějaký mamky viděla, že když vzala mimčo z kočárku, tak u toho dělala zvláštní zvuky, tak ty stejný zvláštní zvuky dělala pokaždý, když jí opravdová maminka půjčila toho malýho herce na place. Rádoby romantické zamyšlení bez myšlení. Já snad ani nevim za co dávám tu jednu chudinku hvězdičku. ()

Montmorency

Ze všech ''komedií'' typu Kamarád taky rád, Hlavně nezávazně a já nevím, co všechno, je tahle s odstupem nejhorší, hvězdička jde za vedlejší postavy, protože tak nesympatické duo Scott+Westfeldt jsem dlouho neviděla ()

pravda1

Priemerný film ktorý nemá s komédiou toho veľa spoločného skôr je to taká konverzačka.Mňa osobne tento tip filmov nudí ale tento sa dal......až na tú príšerne nesympatickú a trápnu hlavnú hrdinku............ aspoň pre mňa.... ()

mara312

No nevím, ale tohle téma je už dost ohrané. Po 15 minutách filmu nebylo co řešit. Jak to bude dál pokračovat i jak to nakonec všechno skončí. 100x a stále dokola. ()

andy60 odpad!

O tomto "díle" se nedá napsat nic dobrého. Měl jsem dojem, že všichni soutěží o to, kdo otevře pusu a řekne větší trapnost nebo kdo podá horší herecký výkon. Musím říct, že zvítězili nakonec všichni, a to včetně scenáristy a režisérky. Tohle plave v hodně hlubokých odpadních vodách. (napadlo by vás posílat si mailem fotku exkrementu vašeho dítěte?-ohavnost.) ()

stret

Adam Scott neumí hrát, Jennifer Westfeld som si preklepol pretože hoci som ju nepoznal, na jej vizáži toho bolo dosť divného - áno absolvovala plastické úpravy tváre s podivným výsledkom. K tomu príbeh ktorého výsledok bol dopredu jasný. No, bieda. ()

macherano

Celkom príjemné kamarát taky rád akurát s deťmi to prvé bolo lepšie ale aj tak príjemný film pár krát vycaril úsmev na tvári a reálny život dnešku ()