Cesta na tajomný ostrov

• Česko Cesta na tajuplný ostrov 2 (viac)

V tomto pokračovaní celosvetovo úspešného filmu Cesta do stredu Zeme z roku 2008 nové rodinné dobrodružstvo začína tým, že mladý Sean Anderson (Josh Hutcherson) dostane zakódované tiesňové volanie zo záhadného ostrova, z miest, kde by sa žiadny ostrov nemal nachádzať. Je to miesto, kde sú zvláštne formy života, hory zo zlata, životu nebezpečné sopky a nejedno pozoruhodné tajomstvo. Nový nevlastný otec Hank (Dwayne Johnson) nie je schopný syna zadržať, a tak sa s ním radšej vydá na spoločnú výpravu. Spoločne s pilotom helikoptéry (Luis Guzmán) a jeho krásnou a rozhodnou dcérou (Vanessa Hudgens), sa vydajú hľadať ostrov, zachrániť opustených obyvateľov a tiež uniknúť seizmickým vlnám, ktoré tlačia ostrov pod vodu, kde by poklady ostrova boli navždy pochované v mori. (TV Markíza)

Dataminer

Journey 2 je hodně o vizuální stránce. Cestu do středu zemně jsem si užil více, ale i u tohoto filmu jsem se pobavil. Sice si asi s nikým nebudu nadšeně povídat o jednotlivých scénách, ale zároveň to neurazilo. Prostě pohodová oddychovka se "škytajícíma kozama" Dwayna (pro ženy) a oku lahodící Vanessou (pro muže). ()

jarmil8

Ultralehká podívaná s přiblblým dějem (kdyby nás ušetřili úvodního pátrání v knihách, které stejně vyřeší mlátička Rock, protože tam nikdo chytřejší není, bylo by o něco lépe), prkennými výkony a... včelami. Pro (nenáročné) děti, ale to bylo třeba Jumanji taky a zábava byla odvedená poctivěji ve všech ohledech. ()

sajez

Film,ktery neurazi,ale ani prilis nenadchne.Nicmene vcelku prijemna hodinka a pul,ktera utece a misty pobavi.Jen skoda,ze Rock radsi nenatoci poradny akcni film kam bezesporu patri. ()

jkomar21

To bylo tak blbý, až to bylo hezký. Nemůžu si pomoct, ale mě to prostě pekelně bavilo, svůj účel to splnilo no ne? Akorát bych vybral jinýho mladýho hrdinu, tenhle byl strašně nesympatickej. ()

petra8619

Tenhle film doporučuji komukoliv, kdo si chce odpočinout a zasmát se. Žádná těžká zápetka. I když tento film v uričitých pasažích mi přišel kýčovitý. Malý slon. létání na včele... ale musím přiznat bavila jsem se. Prostě oddechový film. ()

lilylove odpad!

Na tenhle film jsem se těšila ale dost mě zklamal.Dětem se to líbit bude....teenagerům asi už moc ne.Popravdě jsem to nedokoukala ale líbil se mi ten malý slon kterého bych si klidně vzala i domů :) ()

montel

Sean (Josh Hutcherson) rozluští se svým otčímem Hankem (Dwayne Johnson) tajemnou šifru, která odhaluje mapu mystického tajuplného ostrova. Vydávají se jej tedy hledat do karibiku. V přístavu si chtějí najmout loď, ale žádný kapitán s nimi nechce plout, protože se v oblasti tvoří několik bouří a hurikánů. Výjimku tvoří majitel helikoptéry Gabato (Luis Guzmán) se svou dcerou Kailani (Vanessa Anne Hudgens). Společně se vydají na cestu za tajuplným ostrovem...První Cesta do středu země byla tedy mnohem zajímavější, nápaditější i napínavější. Dwayne Johnson je tady taková směšná svalnatá figurka, která měla přitáhnout diváky. Nejlepší na celém tom jsou efekty a skvělé vizuální představení se spoustou hezkých příšer. 40% ()

TadashiCZ

Nejvíc mě na tomto filmu pobavilo, jak distributor zapomněl na film "Cesta do středu země" a bez jakékoli jedničky "Cesty na tajuplný ostrov", už tu máme dvojku. ;-) ()

medveed

Nečekal jsem nic průlomového, ale jednoduchý oddechový příběh a kvalitní vizuální zpracování. Musím konstatovat, že přesně to jsem ve filmu, který nemá umělecké ambice, dostal. The Rock navíc ukázal, že si dovede udělat legraci i sám ze sebe. 65% ()

Luciaaas2

Krásná pohádka, která vás na chvíli zabaví, nebýt skvělého Rocka a vydařených triků, byl by film úplně zapomenut a nestál by ani za zlamanou grešli. Rozhodně dvojka je mnohem v mnohém lepší než jednička s Fraserem ()

Stanley139

Vizuální stránka filmu byla skvělá včetně Vanessy, na které jsem visel očima při každém nudném scénaři - a že jich bylo. Dobrodružný filmy mám rád, ale tahle slátanina mi přišla dost ujetá. Postavy jsou rádoby vědci, kteří melou samý nesmysly. Na ostrov, kterej se potápí každejch 140 let nebo kolik, kypí přemírou veškerého života - tak rychlou evoluci by ani Darwin nevymyslel, jih určují pavučiny obrácené na jih??? (WTF), rorýs východní, kterej vypadá jako typická vlha? Je to prostě splácanina, které nevěřím nic a úlohu hloupé komedie asi tedy splnila. ()

Sibork

Pokud venku prší a potřebujete si zarelaxovat, tak je tento film určitě ideální. Rozhodně nedoporučuji při sledování filmu přemýšlet, protože je to velmi oddechové dobrodružné sci-fi. Celkový děj není přiliš zajímavý a jeví se jako ohrané klišé. Celkově tři hvezdičky dávám za obsazení herce Dwayna Johnsona, který nudný děj oživuje vtipností. Velké plus pak dávám remaku písně "Somewhere open the rainbow". Trnem v oku mi snad byl jen hlavní hrdina Sean (Josh Hutcherson), který se snažil zahrát roli vzpurného nevlastního syna. Postava Seana, která přípomíná kombinaci Bastiena z Nekonečného příběhu a Harry Pottera, je vskutku otřesná. Za mě 65%. ()

Kamil111

Percy Jackson je proti tomu sofistikovaný výlet do řecké mytologie. Proč se točí takové filmy, je vcelku jasné při srovnání nákladů a tržeb. Proč na to lidi chodí (a za to platí), to už je těžší otázka. Jediná hvězda je za vydařené 3D, jinak es thing. Ubohý Jules Verne. ()

Antal89

Tento film byl opravdu po stránce syžetu hrozný výsměch, hrající na city diváka a na jeho zájem o počítačové a jiné efekty. Myslím si, že tento film zapadne mezi všechny béčkové filmy z devadesátých a osmdesátých let. Škoda. Mohl to být dobrý film. To by ale nejdřív musel psát scénář někdo s inteligencí větší než bratři Gunnové. Hvězdičku tedy dávám jen za efekty a výpravu. Všechno ostatní je odpad. ()

Jules Verne potřetí a počtvrté

Jules Verne potřetí a počtvrté

18.08.2014

Ačkoliv z letošního Hercula filmová série nejspíš nebude, Dwayne Johnson naříkat nemusí. V minulých letech totiž infiltroval hned tři jiné a žádná z nich zatím není u konce. Rychle a zběsile 7… (viac)

Pod Rockem se zatřese země

Pod Rockem se zatřese země

16.10.2013

Dwayne Johnson jen nedávno dotočil historickou fantasy Hercules: The Thracian Wars a právě předvádí bicepsy na placu Rychle a zběsile 7 v režii Jamese Wana. Má ale v plánu několik dalších projektů, k… (viac)

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

Tenhle méďa bude válčit s bubáky

28.01.2013

A pomůže mu Dwayne „The Rock“ Johnson. Když má něco úspěch, zákonitě se vyrojí plagiáty. Méďa není výjimkou. Ale tenhle projekt, jehož hrdinou bude opět digitálně animovaný a mluvící plyšový medvídek… (viac)

Dwayne „Lobo“ Johnson?

Dwayne „Lobo“ Johnson?

18.07.2012

Antihrdina Lobo nepatří do první komiksové ligy. Nebaví ho zachraňovat svět a předvádět se v pestrobarevných kostýmech. K jeho zjevu patří metalové pomalování, řetězy, lebky, démonické oči a tlusté… (viac)