V tomto filme uvidíte geniálneho komika Willa Ferrella v úlohe kvantového paleontológa Dr. Ricka Marshalla, ktorý zavrhol vedecký svet. Dôvodom je jeho neotrasiteľná viera v cestovanie časom, ba čo viac, Dr. Marshall považuje cestovanie časom za liek na všetky problémy ľudstva. Po prednáške na základnej škole sa Dr. Marshall stretáva s ambicióznou mladou vedkyňou Holly (Anna Friel), ktorá mu oznámi, že roky sleduje jeho prácu a považuje ho za génia. Povzbudený jej nadšením Rick dokončuje zariadenie, ktoré mu umožní cestovať v čase. Okamžite ho ide s Holly a robotníkom Willom (Danny McBride) vyskúšať do jaskyne. Všetci traja sa naraz ocitnú vo svete plnom dinosaurov, piesku a desivých jašteríc. Ak sa chcú vrátiť domov z tohto alternatívneho vesmíru, musia s pomocou opičieho priateľa Cha-ka (Jorma Taccone) opraviť pokazený stroj času. (TV Markíza)

Blizzard

Dle upoutávek a plakátu si říkáte, že to bude další bláznivá prehistorická jízda. Ale není. Film je sice podobně hloupý a víceméně nezáživný jako třeba Journey to the Center of the Earth, ten je na tom ale o něco lépe díky jménu Brendan Fraser. Máme tu alternativní vesmír v podobě jakéhosi pravěku, do toho dinosaury, ještěry s krystaly ovládající vesmír (kapitán Kirk a jeho známý zelený kamarád by jistě mohli závidět), chlupaté mluvící opičky a teď samozřejmě očekáváte ty naše hlavní postavičky v podobě Homo sapiens. Jak ale film plyne, začnou se opakovat scény nebo sexuální narážky, ve kterých se naši milý Homo sapiens mění i na homosexuály. Vůbec jsem to nečekal, ale bát se nemusíte, spousta diváků je přehlídne a zbytek snímku se nese v čistě romantickém a heterosexuálním duchu o záchraně Země, respektive vesmíru. Land of the Lost je místo, ve kterém bych se opravdu nechtěl ztratit a to ne díky tomu, že by mě mohl slupnout kdejaký T-Rex, ale spíše proto, že bych tam asi umřel nudou a jak říká Zdeněk Pohlreich: "Tohle je prostě průser." (3/10) ()

predators

Jo, jasně, tady musíte "vypnout" :-) a možná budete mile překvapeni. Třeba jako já :-) Jasně, nejedná se o žádný duchaplný příběh a emzáci jsou z gumy, ale jinak jsem se i párkrát zasmál a co do kvality zpracování, tak naříkat nemůžu. Především honičky z tyranosaurem jsou opravdu povedené... Na nedělní odpoledne paráda! :-) 70% ()

PKD

Doporučuji u tohoto veledíla, konzumovati velké množství alkoholu a pak si to užijete.;-))) Jacobim Mugatu z božského Zoolandera, Tennessee (ne ten stát, haha) z Covenanta a podělaná Bětka Bathoryovic z té Jakubiskovy pseudohistorické ultramegasračky, tvoří dohromady tým, za který by se nemusel styděti ani velký Ed Wood jr. Já pořád tvrdím, že ještě žije a čas od času se převtělí do nějakého toho rádoby rejži. Naposledy to bylo u hororu pro celou rodinu (včetně kojenců) Annabelle 3. A pokud ten velikán i po 2.nezklame, tak podobný majstrštyk nás čeká u další (v pořadí již 3. a tudíž zcela zbytečné) adaptace, Prokletí Salemu. Fuck...Yeah!!! ()

D.Moore

Momenty, při nichž jsem se opravdu bavil, bych spočítal na prstech jedné ruky (úvodní a závěrečná talk show, chytrý tyrannosaurus, scéna s komárem...), jinak jde, řekl bych, o slabou ferrellovolovinu, v níž je dost vtipů odporných (cokoliv s vyměšováním, já to prostě nemám rád) a dost prostě trapných. Triky nejsou špatné a film je moc pěkně barevný a celkově lepší než dejme tomu Cesta do středu Země s Brendanem Fraserem, ale to není žádná extra pochvala. Dvě a kousek. ()

Gilmour93

Ultrakonina, však s koňskou dávkou nadhledu a pokud slovo „pyj“ pořád berou jako pokyn k přijímání tekutin, mohou se dívat i vaše už dávno zkažené děti.. Úchylná monstra McBride a Ferrell se předhání v záchvatech idiocie a já mohl docela dlouho doufat, že druhý jmenovaný nevystaví na odiv svou obchodní značku. Marně. Guaréza po nezdařilé depilaci se zase odhalila.. Takhle to zkrátka dopadá, když je na place dostatečné množství chlastu, trávy a koktejlů vyrobených ze směsi makovic, muškátových oříšků a petroleje. Nutno dodat, že bez těchto stimulů skončí v zemi ztracených i většina diváků.. ()

• Hvězdy původního seriálu ze sedmdesátých let, Kathy Coleman a Wesley Eure, si ve filmu zahrály camea, která se ale nedostala do finální verze filmu. (CrypzzXD)
  • Původní rating byl R, ale po sestřihu se film dočkal mírnějšího PG-13. (HellFire)

Neeson s bílou parukou a plnovousem

Neeson s bílou parukou a plnovousem

05.12.2010

Znamená to, že si zahraje Santa Clause? Ne, Slobodana Miloševiče. Přesněji řečeno fiktivní postavu, která bude osudy bývalého srbského prezidenta inspirovaná. V temném dramatu An Ordinary Man Liam… (viac)