Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

Markusak

Prakticky úplně stejná show, jako Uvolněte se prosím s tím rozdílem, že se jmenuje Show Jana Krause. Každý díl něcím zajímavý. Odlehčený pořad, který diváka neurazí :) ()

Capitano3 odpad!

Odvar. Lezdoprdelectví nacistickému neobolševictví. Falešna intelektualní elita zodpovědná za stav současné společnosti. Mdlo. ()

Richmond

Jan Kraus má takt a zmysel pre sofistikovaný humor. Spolupráca s ním a nejakým inteligentným,vtipným, skromným hosťom je vždy zábava na úrovni. Hviezdička dolu z dôvodu, že s niektorými hosťami je nuda... 4* 80% ()

Hanecek odpad!

Na tohoto samožera, který s ironií položí otázku, aby na ní sám začal odpovídat, se nekoukám už mnoho let. Občas pár vteřin, je-li jinde reklama - a stále stejné. Ten chlapec má asi spoustu komplexů. ()

sbinda

Tolik zajímavých hostů a tolik počertech nezajímavých a nepřipravených otázek. Kolikrát by stačilo jen hostům neskákat do řeči. Egoistická show Jana Krause, která se za ty roky ne že neposunula, ale zjevně vnitřně zkolabovala. Kdy si pan Kraus nastaví zrcadlo? Hvězdu navíc dávám za odvahu jen jeho hostům sednout si na sofa, kde je trapnost často doma. 30% ()

710.cz

Mně ta show ortodoxního monologisty Krause, který si zve hosty jen aby se sám mohl vypovídat, i když nemá co, a pak se ještě zasmát vlastnímu vtipu, fakt nesedí. ()

uruguay

Ač přiznávám, že je pan Kraus místy arogantní a skáče do řeči, považuju ho za vtipného a inteligentního a vždy se dobře bavím ()

Dobry_clovek

Byvaly doby, kdy jsem se tesil na kazdy dil. Bohuzel, s lety uroven rapidne upada. Nedostatek invence Kraus dohani buranskymi pripominkami a skakanim do reci, o hostu samem se nikdy nic nedovime, takze je nakonec uplne jedno kdo tam sedi. ()

stanslon

Při surfování po nočních programech TV jsem si náhodou pustil Show Jana Krause. Archivní (tuším z roku 2016) zaměřený na 28. října, Den vzniku samostatného Československa. Klaun Kraus si na začátek pozval 30 nebo 40 přátel aktivistů a nastal pořad strefování do prezidenta Zemana. Dost nechutné, byť už i já o něm také dnes ztratil iluze. A tak uvažuji nejen právě díky tomuhle dílu, jestli nemá být Kraus řazen spíš jako politický propagandistický, vedle 168hodin a ReportérůČT, než pod umění (respektive Show) ()

MarekTulen

Show Jana Krause je naprosto parádní kousek, a i když je tam nudný host, Kraus vždy pobaví jak hosta, tak diváky, nebo hosta dokonce přenese na vlnu humorného typu a může Krausovi nahrát. Tolik dílů že tohle člověk nemá šanci stihnout vidět, včetně mě a všechny díly budou určitě povedené, doufám že si to myslím správně. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj