Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

beerlover

Bohužel Krausovo ego dosáhlo takové velikosti, že přes něj už nejde vidět ani na hosty. Buď si zve kámoše, které vyzdvihuje málem do oblak, nebo si z hostů dělá vyloženě prdel. O tom podle mě talk-show být nemá. A co mě nejvíc irituje je to, že do lidí skrz televizi sází svoje názory a ovečky, které si neumí udělat názor vlastní, mu to pak žerou. Protože on je přece ten inteligentní Kraus ;-) ()

Jakeify

Výborný pořad, u kterého ho mi bohužel přijde že poslední dobou přichází o původní kvalitu. Možná je to i vyčerpáním nejlepších hostů, ale nevím. Dříve jsem preferoval Krause, dneska už ovšem se mi líbí víc Šíp. Přesto pořád dávám 4 hvězdičky, které si jistě zaslouží. ()

Deadmaus

Pana Krause jsem si hodně oblíbil, proto dávám i nadstandardních 5 hvězdiček, kvůli vtipnosti, podlosti a kolikrát nesmírné vychytralosti moderátora. Hosté jsou obvykle také v pohodě. Nemůžu nic vytknout, když se podívám na jinou koprodukci, jsem spokojení na nejvýš! ()

Duston_Movie

Podla mna jedna z najlepsich talk show na ceskoslovenskej scene, ktora je pristupna skoro vsetkym aj tym ze je aj na YouTube. Jan Kraus obcas povie nejaky joke a hostia na zaver su niekedy dost zaujimavi. ()

Frank234

Málokdy se člověk nezasměje, i když host zrovna nemusí mít smysl pro humor. Možná bych něco dělal s kapelou. Nesedí mi tam jeho syn, který nevypadá sympaticky a ani není kdoví jak dobrý tom, co dělá. Vzhledem k rozmanitosti hostů i během jednoho dne se prakticky vždy najde zajímavé téma. Nejlepší české Talk Show. ()

aileen.bp

Dřív jsem to měla ráda, ale začíná mi čím dál více vadit chování pana Krause. To, že si dělá srandu ze svých hostů, bych ještě přežila, ale jak s nimi mluví stylem: "Můj názor je jediný správný, pokud si myslíš něco jiného, jsi vůl", mě vytáčí. ()

sun.eagle

Tohle se mi těžko hodnotí, protože mám nutkání dát odpad kvůli osobnostním kvalitám moderátora na druhou stranu podobný formát tady není a semtam to je docela zajímavé. Ale stejně mu nikdy neodpustím dokonalé vyfakování Paní která zaslouží obdiv na jedné straně a dokonalou oslavu a gloriolu a dokonale "ano"strané nabídnutí prostoru mediálního její oponentce na straně druhé, který dokáže stejně jako naším dokonalým moderátorem kritizované bulvární media pootočit mocným kolem veřejného mínění. Tfuj. Tfuj. Tfuj. A ještě tisíckrát do ksichtu tfuj. ()

kalmaf

Myslím že Jan Kraus dělá přesně to co by se dělat nemělo. Přesně přenesl formát Davida Lettermana, někdy i gesta a způsob jakým rozhovor postupuje, díky tomu je skvěle vidět rozdíl mezi ní a Lettermanem , a je značný. Pro mě bylo až šokem když sem poprvé viděl originál, až po kopii, jak podobný je způsob moderování. A hrozně si tím Jan Kraus škodí. ()

robertosteff

Trapna fraška, vysvetlim preco. Absolutne nejde o hosti ktory su tam, vzdy a v kazdom smere ide iba o samotneho Krausa a jeho One man show. Hádže do éteru vopred pripravené vtipy, urážlivé hlášky a sarkastické poznámky. To vsetko na účet úbohých hostí ktorích ani nenechá dopovedat. Snaží sa predviest a je mu jedno ako velmi tým strápni ostatných. Chudaci asi nevedeli do čoho idu, no na kazdom z nich uz po prvych piatich minutach vidno ze to 100 krat olutoval. ()

DarthArt

Zatímco "konkurent" Karel Šíp zraje jako víno, Jan Kraus podle mne už vytáhl všechny trumfy, které měl a jeho televizní zábava mě posledních pár let poměrně dost nudí. Dějiny jeho pořadu, který je určitě jedním z nejvýraznějších počinů české talk show, pravda, obsahují desítky nezapomenutelných hlášek a neuvěřitelných hostů (za jejich výběr opravdu klobouk dolů), ale tak nějak se mi zdá, že sám Kraus se z vtipného tahouna trochu mění v jedovatého dědka, který se tetelí, až bude moct někoho před kamerou ztrapnit (a navíc s pomocí nejblbějších stereotypů typu "blbá blondýnka" nebo "fóry na hosta, který nemluví česky, nemůže reagovat a jen se ze slušnosti usmívá"). Možná je to jenom můj pocit, nicméně je, takže pokud se mám rozhodnout, jestli zapnu právě Krause nebo jeho už zmíněného žánrového kolegu, mám poměrně jasno! ()

JerryR

Tak toto je naprosto otresne. Davam dve hvezdy, protoze obcas tam ma nejakeho schopneho hosta, ale vetsinu casu je to nuda(zvlast pokud jsou tam cesti pseudoherci/pseudoherecky). Ted, jak do toho zacal porad tahat politiku, tak by si mel dat facku. Pokud umite anglicky, kouknete se na americke predlohy teto ceske zhovadilosti. Alespon uvidite, jak se ma poradna zabava delat, pane Krausi. Co si matne vybavuju, tak dobra epizoda byla s Ivem Smoldasem, to jsem se nesmal :) ()

Welington

Snad jediná talkshow, kterou se můžeme opravdu pyšnit. Vím, jaké panují názory na pana Krause i v mém nejbližším okolí, ale můj úsudek to přežil bez poskvrny a tak mohu říct, že je to pořad vážně velice vkusný a zábavný. Ovšem, někdy jsou momenty, kdy jeho prostoduchost doslova fackuje, ale i tak je velice kvalitní. Na naše poměry je opravdu, opravdu velice skvělý a drží se moc pěkně. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj