Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

DaweMcHarwy

Nevím proč se všichni ohlíží na jeho spory s českou televizí nebo primou... do toho nikomu nic není. Hodnotí se kvalita pořadu a ta je stále stejná. Až na ty reklamy... :-) ()

Felliniclub

Talk show, která se nadupaně spíše jen tváří...škoda. Kraus, rýmuje se Tachecí. Pozvaní hosté slouží často jen k vymezení moderátora. Dvakrát škoda. ()

iwee23

Hodně záleží na hostech, po letech ubírám hvězdu, protože Kraus je někdy zbytečně arogantní a jiným zas jde moc na ruku. ()

ricky4

Je to sranda, když znáte hosta- když ne, tak často nevíte, proč se lidé smějí. Kraus je zosobněním českého národa- jízlivý člověk s nepříjemnými poznámkami a otázkami schopný ptát se beze strachu i na odvážnější otázky. Jsou však i díly, u kterých jsem se nezasmál. Taky nechápu, proč si Kraus někdy zve hosty typu Madeleine Allbrightové nebo toho pána, co se prostřílel z ČSSR na západ- z takových vážených osobností si přece nemůže jen tak vystřelit (což pochopitelně nedělá)- proč je tam ale zve, do ZÁBAVNÉHO pořadu? Většinou s nimi "zkejsne" minimálně půlku času a celý díl nestojí za nic... Při dobrách hostech dávám 80%, při špatných (neznámých) 50% ()

Kinderr

Show ráda sleduji z důvodu Krausova vtipného podání a člověk se dozví i zajímavé věci. Někteří hosté jsou lepší jiní zase horší. Pro mě jsou osobně zajímavější a zábavnější hosté, kteří nejsou tolik známí většinou jdou jako třetí. A nejvíce mě pobaví když si pozve někoho se zvířátkem to většinou stojí za to. ()

landavid

Když dva dělají to samé není to to samé ale když jeden děla dokola to samé je to to samé jako by dělali oba dva to samé. A stále více a více politické agitky s vlezdoprdelkovstvim už opravdu nudí. Nemůžete pořad střílet prakem a musketama tisíce let v době nukleárních zbrani clovece! Kdysi jsem se smál pak jsem se smát přestal. Co z toho vyvodit? Bud nemám vkus a nebo jsem komunista? ()

trx2010 odpad!

Tohle není talk show ale jen osobní prezentace EGA JK a příležitost pro jeho fanoušky jak obdivovat jeho kult. Díky šílenému moderátorovi (který je nejchytřejší, má nejlepší vkus a navíc vždy pravdu) se kromě jeho trapných poznámek od hosta většinou nedozvíme nic, protože nedostane prostor. Rozhovor obvykle vede stejně, ať tam sedí porno herečka, nebo biolog. Dříve bych nehodnotil tak zle, ale sešup kvality s každým novým dílem je příliš zřetelný. ()

mcamino

Na tomhle pořadu se mi líbí, jak Jan Kraus dokáže z normálně nedotknutelných lidí udělat idioty, a to většinou z těch šmejdu, kterým to nejvíc přejeme a kteří si to zaslouží, jinak na normální lidi je normální, aspoň tak mi to příde, takže pro mě je to hodně dobrý pořad. ()

Gluminator

Ze začátku super pořad, něco nového. S odstupem času totální propad na samotné dno vyvrcholené dílem, kdy byl jako host Ondřej Bank. Takhle rejpavýho, ubohýho a trapnýho Krause jsem nečekal. Už posledních pár měsíců, to celkem přehání a nevidí si do huby. Tohle přepískl na plný čáře, a měl by uvažovat o konci, protože pro tuhle žumpu si celkem rychle jede prázdnej ho*nocuc... Ámen ()

Tumbik

Honza Kraus je dobrý moderátor a má dobré vtípky. Moc často se na tento pořad nekoukám, ale velmi se mi líbí. Je to mnohem lepší než např. Všechnopárty s již ohraným Karlem Šípem. ()

ssarka

dívám se na netu,takže žádné reklamy...humor celé rodiny Krausovi miluju,Jana i Ivana...navíc v naší zemi je to televizní perla v hromadě kompostu ()

Pacas odpad!

V posledních měsících to funguje jako svazácká agitka plná vyznavačů sekty humanitárního bombarďáka a dalších pomatenců co vylézají z kanálů politiky a společnosti kam jsme je ze vší ostudou spláchly a z nějakého záhadného důvodu mají pocit že pouze ten jejich jediný názor je ten správný. Na ČT jsem ho ještě tak nějak mohl teď už je to pouze jednostranně zaměřený odpad. ()

kuri-noha

Starý, unavený, zatrpklý pán, co si na začátku na něco stěžuje a pak se na něco ptá hostů, kterým je občas trapně z nepovedených otázek. Dřívější, skvělý pořad "Uvolněte se, prosím", byl plný energie, a neuvěřitelnou kadencí bystrých otázek. Tehdy podstata tkvěla v rozhození hosta netradičními dotazy a v hostově reakci. Dnes podstata pořadu tkví v minutovém intru, politických názorech moderátora a všeobecném "wooow!" okolo - ta podstata se jaksi vytratila, tenhle ořech je prázdný, zbyla jen slupka. Sice naleštěná, nabarvená, ale je to jen slupka... Taky mi vadí tendenční pomlouvání naši země a velebení Spojených států (zrovna od člověka co ovládá jen češtinu...). Jan Kraus je dávno za zenitem. Je to akorát okolo roku 2010, co vyčerpal sám sebe a z pozice aktivního předklonu v křesle se dostal do záklonu a začal říkat "erhm, na druhou stranu" a mezi poslední větou hosta a otázkou unaveného Krause začaly vznikat nepříjemně dlouhé prostoje. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj