Talk show Jana Krausa

• Česko Show Jana Krause
Talk-show / Zábavný
Česko, 2010, 48 min

Účinkujú:

Jan Kraus (moderátor), Miroslav Etzler, Miroslav Donutil, Jiří X. Doležal, Betka Stanková, Yemi Akinyemi, David Kraus, Jiří Krampol, Madeleine Albright (viac)

Jan Kraus, jak ho znáte, v úplně nové show! Aktuální hosté, témata bez cenzury a ta nejlepší late night show každý pátek večer na Primě. (TV Prima)

Hisnuklusi

Tak jako Kraus je bez debat fenomén a jedinej, kdo to tady umí dělat fakt dobře, co k tomu víc dodávat? Jasně, že asi i jemu sláva leze na mozek, ale to už je věc jiná. ()

Belsazar

Nemyslím si, že úroveň pořadu klesla, nebo že by Jan Kraus začal něco dělat jinak, ale mám pocit, že se zvýšil počet nezajímavých hostů... ()

topi80 odpad!

Údajně zábavná talkshow. Zábavnost tkví v tom, že Jan Kraus doplňuje svou talk show jízlivými poznámkami, které vtip postrádají, zato se dozvíme Krausovy pofidérní názory. Zábavnost rozhovoru spočívá v tom, že Jan Kraus prostě a jednoduše překračuje běžnou dávku slušnosti. O nějakou ekvilibristiku či intelektuální povznesenost v pořadu nejde na to nemá moderátor ani potřebné kapacity. Takže jeho jedinou zbraní je přímočará drzost toho typu, že host řekne třeba "Hledali na tu práci někoho schopného, a tak jsem tam nastoupil," načež Kraus vytrousí poznámku typu "A že vzali zrovna vás." Pokud čekáte něco víc, nedočkáte se. ()

papilon395

Nechť se pan moderátor klidně urazí, ale na jeho pořad jsem zanevřela natolik, že jsem ho úplně přestala sledovat. Co je to za talkshow, do které se hosté bojí chodit? Místo toho, abych se dozvěděla něco o osobě hosta, čím je zasloužilý nebo zajímavý, je rozhovor pojat jako prezentace nepřekonatelně trefného všeználka Jana Krause. Poslední zbytky mé trpělivosti skončily plkáním s Ester Ledeckou o její chuti na čokoládu a opravdu trapným chováním vůči Radce Třeštíkové, která to schytala za to, že nutí manžela uklidit po sobě ze stolu. Takového macha aby svět pohledal. Bohužel z obrazovky jen tak nezmizí, protože kdo nebyl u Krause, jako by nežil. ()

Jan.Cada1

Jedna z velmi oblíbených českých talk-show, která běží již přes deset let. Je pravda, že se za tu dobu moc nezměnilo z pohledu inovací pořadu - stále charismatický Jan Kraus , zajímaví hosté a pan Odvárka. Pořad sleduji prakticky výhradně na Youtube a skoro vždycky přeskakuji všechny herce a moderátory, zajímaví jsou pro mě jen lidé se zajímavějšími profesemi. ()

wlk1

Musím říct, že koukám na netu a neruší mě komerční přestávky, ale s primou pro mě Kraus chytil nový dech. 5* ()

kubasimo

téměř stejné jako Uvolněte se, prosím, ovšem pár odlišností se najde a kvůli nim jsem dala o hvězdičku míň, na ČT1 měl pořad větší říz, Kraus si dříve nebral takové servítky ()

Revivup

Ať si říká, kdo chce, co chce, ale Kraus je prostě bezvadný moderátor a ne jen nějaké pako, které bez úcty uráží každého svého hosta. Pokud může tak si rýpne, ale nikdy bezdůvodně. Se Šípem nebo Mr. GS se to vůbec nedá srovnávat. Jediné, co bych snad vytkl, jsou reklamní přestávky... ()

yaqwsx

Kraus jak ho známe jen pod novou střechou. Těžko říct jestli z toho vzchází dobro nebo zlo. Vlastně vzchází z toho vůbec něco? Hvězdičku sundvám za už lehké se přejezní Krausem. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj