V modernom svete, stále viac prepojenom vďaka Facebooku, Twitteru či iTunes, prežíva Lola (Miley Cyrus) a jej priatelia stredoškolské romániky, priateľstvá aj prvé sklamania. Zároveň sa snažia vyhýbať svojim niekedy až príliš autoritatívnym a technologicky negramotným rodičom, ako je napríklad Lolina matka Anne (Demi Moore). Tá jedného dňa nájde Lolin denník a zistí, že jej Lola už dávno nehovorí všetko - má totiž priateľa, s ktorým už mala sex a vyskúšala marihuanu. Škaredo sa preto pohádajú a Lola odchádza k otcovi. Lolin priateľ Kyle (Douglas Booth) má zase problémy so svojím otcom. Ten vôbec nechápe jeho vášeň pre hudbu a chcel by, aby sa viac venoval škole. Všetko smeruje k záverečnému koncertu, kde sa Lola znovu stretne s matkou a Kyleov otec ho konečne uvidí na pódiu. (TV Markíza)

matthew.17

Choďte von, nehovorte to mamke. Ožerte sa, zamilujete, počúvajte Miley Cyrus, nechajte stúpnuť Party in the U.S.A do hlavy spolu s Fernetom. Zamilujte sa. Odmietne vas? Tak pozerajte jej fotky na facebooku, počúvajte znova Miley a plačte, potom sa vzchopte a bojujte. Kreslite srdiečka na lavicu, chodte po škole s kamošmi na Twilight, večer zasa na pivo. A potom si pozrite tento film a pochopíte, prečo hodnotím ako hodnotím ak máte toto všetko za sebou. ()

Mortishka

Lola je v pohode holka len ju troška trápi ten klasik teenage život. Je to také klišé a priemer medzi romantic teenage komédiami ale je to pozerateľné. Okrem toho Miley Cyrus mi neprekáža nemôže zato že ju každý porovnáva okamžite s Hannou Montankovou ale tak dajme jej šancu no....možno sa zlepší. Demi Moore sa rola matky veľmi hodila. A páčilo sa mi to ich rodičovské puto medzi matkou a dcérou . ()

Anduril

Ten francúzsky sa mi zdal lepší. Aj keď chlapčenské úlohy boli lepšie zahraté v tomto. Inak ma to nebavilo. Stihol som popri tom hrať míny, srdce i spidersoliter. Inak všetko isté čo som písal v komentári pri tom francúzkom... ()

figliar

Neviem či to bolo momentálnou náladou, alebo polohou planét v sústave, ale mne sa film nadmieru páčil. Zamilované páry, rozchody, rodinné problémy s takou ľahkosťou a pohodou a k tomu podložené výborným soundtrackom. Vážne veľké prekvapenie a dôkaz, že Miley patrí tiež k nádejným hercom. ()

Olík

Uběhl nějaký ten pátek, Miley Cyrus si kupuje o číslo větší podprsenku, používá výrazy jako „to si děláš kozy“ a balancuje na hraně mezi dětstvím a dospělostí……….zkrátka nic, čemu by měl normální smrtelník věnovat jakoukoliv pozornost. Říkal jsem si Demi Moore, Thomas Jane, ne že by to byla kdovíjaká záruka kvality, ale trochu vyšší škola to je. Čekal jsem trochu dospělejší, ne pecku, ale dospělejší dramátko. Ale tohle je Hannah Montana, postava z Dysneyho pořadů, o kapánek starší, ale Hannah Montana……a to umělé drama kolem ní……opakuji, nic, čemu by měl normální smrtelník věnovat jakoukoliv pozornost. ()

michellerih

Ach, kde jsou ty doby, kdy byla Miley jen mainstreamová puberťačka a ne taková bitch, jako dnes. Hrát sice neumí nijak extra, ale tehdy měla osobní kouzlo, které přilákalo jistě řadu diváků....... Neznám francouzskou prvotinu, ale klasické americké klišé zde pozná i slepý. Parta puberťáků, rodiče a velice jednoduchý vztahový pavouček a klasická zápletka. Film dává divákovi opět pocit Sherlocka aneb "Vím, co se stane na konci a to ten film neběží ani deset minut." Smutné. Od snímku podobného formátu ale ani nic jiného čekat nešlo. Podprůměrný film, který ale stále ještě není klasickým odpadem. ()

Pan_Dom

Překvapivě milá a vtipná komedie, u které jsem si odpočinul a nabral síly do dalších hektických a mrazivých dnů. Demi Moore je stále velmi okouzlující herečkou :) ()

char_t

V těžké konkurenci filmů Santa 2 a Slunce seno 2 jsem jedno nudné předvánoční odpoledne zvolil tenhle kousek. Mno. Řekněme že moje očekávání ještě překonal - že bude Miley hrát úplnou slepici, to jsem tušil, ale že i Demi Moore... Jinak klišé nad klišé - rozvedená rodina, rebelující teenageři, první sex, dokonce i ten souboj kapel tu je, i když tentokrát v plytkém popíkovém hávu... A nakonec samozřejmě plastikovej happy-end. 30% ()

Rathalos odpad!

Tato americka chu*ovina v hlavnej ulohe s neskutocne nesympatickou Miley Cyrus,ktoru ked vidim,tak mam alergicku reakciu nestoji ani za rec,cudujem sa,ze Demi Moore sa dala ukecat na ucinkovanie v tomto filme,odpad...:-) ()

Eilean Donan

Nebola to zrovna psychologická sonda... a môžem len podotknúť, že aj ja chcem mať také problémy, čo sa samy od seba napravia :D Taký slabo prevedený guľáš s pochybnými her. výkonmi. ()

nurielka

Perfektne ušité pre teenegerov, veľa dobrej muziky, kopa zábavy, pekní chalani, zlomené srdcia, omyly, lots of love. Náramne som sa bavila. Cyrus vie hrať veľmi sympaticky a Moore sa zhostila úlohy mamuľky so šarmom a láskou. Už dávno som nevidela takýto teenegerský film, ani prehnane skazený, ani úplne presladený. ()

chrispe

Zprvu mě trochu vykolejilo uvědomění si, že se budu dívat na stejný film (Francie, 2008), akorát s jinými postavami a trochu jiným prostředím. V hlavě se mi všechny scény prolínaly s těmi francouzskými a kupodivu mě to nijak nevadilo. Oproti francouzské verzi mi tu byla o 100% sympatičtější máma, ale to už je jen dáno mým vkusem na obsazené herečky. Jinak bych dala přednost francouzům, protože zde je to zase tak nějak pohádkově zaobalené, přesně jak to američani vždycky dělají. ()

Eki

Absence děje a nějaké té zápletky zamrzí. Ale zase díky tomu zůstal čas věnovat se krásám dámského osazenstva a všem těm jablečným zařízením. ()

UniqueNett

Ve srovnání s francouzskou verzí je tohle absolutní ztráta času. Miley Cyrus s tím svým předkusem mě šíleně iritovala celý film. Dávám jednu hvězdu za fajn muziku a za Douglase Bootha, na kterýho se alespoň dalo koukat. ()

kersten

Výborná komédia, ktorá pobaví, ale i poučí. Pekne zachytáva zložité obdobie dospievania, so všetkým čo k tomu patrí, Prekonávanie priepastí medzi dospievajúcimi a ich rodičmi. Trochu mi to pripomenulo moje búrlivé pubertálne roky. Takže v mnohých scénach som sa naozaj videla. Tu to bolo samozrejme podané zábavnou formou, a o to viac sa mi to páčilo. ()