V modernom svete, stále viac prepojenom vďaka Facebooku, Twitteru či iTunes, prežíva Lola (Miley Cyrus) a jej priatelia stredoškolské romániky, priateľstvá aj prvé sklamania. Zároveň sa snažia vyhýbať svojim niekedy až príliš autoritatívnym a technologicky negramotným rodičom, ako je napríklad Lolina matka Anne (Demi Moore). Tá jedného dňa nájde Lolin denník a zistí, že jej Lola už dávno nehovorí všetko - má totiž priateľa, s ktorým už mala sex a vyskúšala marihuanu. Škaredo sa preto pohádajú a Lola odchádza k otcovi. Lolin priateľ Kyle (Douglas Booth) má zase problémy so svojím otcom. Ten vôbec nechápe jeho vášeň pre hudbu a chcel by, aby sa viac venoval škole. Všetko smeruje k záverečnému koncertu, kde sa Lola znovu stretne s matkou a Kyleov otec ho konečne uvidí na pódiu. (TV Markíza)

tarponko

Za ten svet neviem pochopiť ako mohol vzniknúť nápad na točiť film na základe existujúceho scenáru s rovnakými postavami a dialógmi. Jediná zmena oproti originálu tu sú herci. Ani neviem ako si to mám vysvetliť. U mňa vyhráva rozhodne verzia z roku 2008. Pôvodne, po tom ako som zhliadol aj originál, som chcel dať zo zúrivosti odpad ale myslím že ma zachránil fakt, že som "túto verziu" videl ako prvú.... ()

vander19 odpad!

Prihlúpe teen problémy. Pohlady slečien na chlapcov a učiteľov ako z lacného US péčka. Problémy tvoriace príbeh fakt o ničom. Ani kočka Miley ani nestárnúca a príjemná Demi nemôžu zachrániť tento film... ()

Schuldiner odpad!

Trapnost nejhrubšího zrna, kde opravdu nenarazíte na žádnou sympatickou postavu, což je v romantické komedii docela překvápko. I pro mou osobu. Tragická nesmyslnost plná hezounků a hnusných bárbínek. Neřeším nijak hluboce, když se mi někdo nebo něco nelíbí, ale pokud je něco uděláno, nebo někdo vypadá tak, aby se moc moc líbil/a, a realita se s tím záměrem tak nějak rozchází, vždy mě to ironicky rozesměje... Snad jen ta Demi... je krásná ženská, ale tuhle roli snad dostala za trest. A to nevím za jaký... Ale musela udělat něco opravdu ošklivého. ()

peetriss odpad!

K tomuto filmu by stačilo jako komentář opsat jeho název, protože je tak hloupý, až LOL! Škodolibý smích se však po půlhodině změnil v neuvěřitelná muka. Tak za prvé: dialogy razí na dálku svou hloupostí, celá scénáristická konstrukce na tom není o mnoho lépe, a za druhé: korunu tomu dává naprosto tragicky hrající Miley Cyrus - udivuje mě, že zůstala nepovšimnuta při nominacích na Zlatou malinu. Pro cílové publikum americké mladé generace odkojené konzumní MTV pseudokulturou bylo natočeno mnoho směšných filmů, ale LOL mezi nimi bezpečně vyčnívá. Nechci se nijak dotknout Miley Cyrus, ale hraje si na více, než na co má. Je to průměrná tuctová holka, a její o třicet let starší filmová matka Demi Moore mně připadala mnohem šarmantnější, půvabnější a přitažlivější. A vůbec nebýt Demi, film bych si v telce nepustil, akorát nevím zda má takovéto role zapotřebí přijímat. ()

aLPaC

Klišé snad v každé větě, problémy xmíchu, hlavní hrdina Kyle neskutečná homokláda, ale koukat se na to dá a nenudí to. Miley Cyrus sice není moc sympatická, za to je k nakousnutí ( i když o 6 let mladší než já), nejvíc k opíchání je však ta její blonďatá kámoška. ()

Martin_W

Průměrný, ale i přesto stravitelný "teen filmek". Na Miley se dalo koukat, stejně tak i na ostatní herce (hlavně herečky) + velké pozitivum: hudba (Keane a The Rolling Stones hlavně). 51% ()

filipvrbik

Sice nejsem asi cílová skupina filmu (jointa jsem snad v životě neviděl, a na střední škole jsem dělal různé blbosti např. pořád trénoval), ale jinak docela pohodový , odpočinkový filmek- jen pozor prosím nezapínat mozek! (hodně zklamalo, že Miley nezpívala a zajímavé bylo , že jsou tu hezčí holky)....60% ()

Kacitr

LOL mám v paměti hlavně kvůli scéně s písničkou "Somewhere only we know." Miley je fajn, Demi taky. Francouzský originál = Ctrl + C a vložit. S holkama v prváku na střední jsme kdysi taky děsně chtěly, aby nám nějaký chlapec zpíval roztomilá slůvka a upřeně hleděl do našich očí, běhal s námi po nádraží a jel s náma na zájezd do Francie. Znova bych si to nepustila, ale mé pubertální já bylo tehdá nadšené. To si pamatuju dodnes. ()

lili6

Být mi tak 13, 14, by l by to pro mě ten nejúžasnější film a určitě bych se s ním ztotožnila a chtěla mít něco podobného :) Film je směřován jen na puberťáky, ale musim uznat, že jsem se ráda vrátila do těchto let a zavzpomínala na první lásku, zklámání, první sex :) ()

arcticsky

Tak nevím...řekl bych, že o moc lepší než "romanťáky" od Pilcherové to nebylo. Alespoň ti herci se tu pokoušeli něco hrát (až na občasné afektované záchvaty). Jednoduchý a prostinký příběh.... ()

dezert

Film, kterej je crazy, campy, cheesy, někdy i creepy, a je v podstatě nemožný ho nějak rozumně ohodnotit, protože si zaslouží stejně tak odpad! jako 5 hvězd. Guilty pleasure jako kráva. ()

mul.berry

Špatní, špatní. Na tak stupidní důvěruanitrochunevzbuzující herce se mi pěkně dlouho nepovedlo narazit. A i když vynechám fakt nesmyslnosti, proč se musel natočit týž již existující snímek z doby celkem nedávné (ač jiné produkce) – připadá mi, jako by si Miley postavila hlavu, že v tomhle filmu chce hrát, takže jej nutně natočili znovu – i tak to na víc jak 30 % nevidím. Škoda, původní LOL je, ač nijak inovativní, velice svěžím a za zhlédnutí stojícím, celkem i skutečným, obrazem teenagerského vnímání světa. ()

readan

Celkom dobrá oddychovka, aj keď s množstvom očakávaných momentov...čo sa mi však páčilo, bola hudba :) ..môj celkový dojem 2* :) ()

tyna97 odpad!

hrůza...sprostá slova, ani herci nic moc nepředvedli...Cyrusová, ať radši zpívá! Ikdyž i to je poslední dobou hrůza. Film o ničem, až na pár výjimek ošklivý herci. Čekala jsem od toho mnohem víc. ()

Blackhawks

No až na ten závěr, který byl na mě přehnaně emotivní když se v podstatě jasně vědělo jak to dopadne, tak musím říct že se mi film líbil. Čekal jsem že to bude o hodně horší.. a musím se přiznat, že hlavně pro to, když jsem viděl v hlavní roli Miley Cyrus, ale překvapivě to bylo dost v pohodě a na takový oddych fakt slušné.. ()

Destinytte

Francouzskou verzi z roku 2008 jsem ohodnotila dvěma hvězdičkami, moc mě nezaujala, ze začátku to vypadalo, že tady to bude stejné, mimochodem Ashley Greene mi absolutně nesedla do role, nejvíc mě okouzlil Douglas Booth, ale Demi Moore byla také až neuvěřitelně okouzlující, stejně tak překrásná Ashley Hinshaw. Líbila se mi i hudba - Somewhere only we know, Heart on fire,.. Možná je to překvapující, filmu dávám 4*. ()

Mahoney.

“My name's Lola, but everyone calls me LOL.” Filmov kde hrá hlavnú úlohu Miley Cyrus nie je veľa, ale keď už nejaký je tak to stojí za to. Či už last song alebo lol. Aj keď tieto filmy spadajú do priemeru, ja ich mám veľmi rada, pretože v nich vždy nájdem seba alebo časť môjho života. (pravdepodobne asi preto že aj keď som už dospelá, stále spadám do teenagerov) Pôvodné francúzske Lol z roku 2008 som nevidela, takže nemôžem porovnávať ako to urobili viacerí v komentároch. Možno keď si raz nájdem čas a pozriem si aj pôvodný film, zmením hodnotenie a porovnám. Ale zatial ma odo mňa LOL z roku 2012 5*. ( I guess if I learn anything this year is that you can pretend to be anyone that you want, but when it comes to love, I mean real love, the best thing is just be yourself. ♥ LOL - lots of love.) ()

Gaia.M

Čekala jsem to horší. Francouzskou verzi mám ráda, moc ráda. A nemám pocit, že tahle americká by nějak zaostávala. V podstatě je to úplně to stejné, akorát s jinými herci. Za mě dobrý a ráda si to pustím znovu. Akorát, jediné co mě děsí v obou verzích je ten vztah matky a dcery. Nedokážu si představit, že bych se s mámou koupala.. brrr.. z toho mám husinu.. i ty objímací scény. ()