Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR Foster (Chris Pine), sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny - Lauren Scottovej (Reese Witherspoonová). Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda - ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí. Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie? (TV JOJ)

Kicune

Popravdě jsem ani nevěděla, jak tuto romanticko-akční komedii ohodnotit. Má to zoufalé trapnou a naprosto zbytečnou CIA zápletku s hledaným teroristou. Má to rádoby cool akci. Velice sympatičtí herci tu hrají zaškatulkované postavy. Slizký playboy Pine, který v sobě objeví něco jako city, chlapácky romantický Hardy, který hraje fér, a sladce roztomilá Witherspoon, která vypadá na dvacet, přitom všichni víme, že jí táhne na čtyřicítku. Až na „férové“ finále, je i přesto tato komedie velice svěží, má nemálo zajímavých nápadů a vtipných hlášek. Celkem jsem se dobře bavila, ale i tak ve mně zůstává pocit zmařené šance na o chlup lepší film, který bych si chtěla pustit třeba vícekrát. ()

KasparekZabijak

Tuctova komedie na jedno shlidnuti, par dobrejch foru a pomerne slusne fungujici chemie mezi obouma muzskejma hlavnima hrdinama srazi dolu tupe se usmivajici Reese Witherspoon ktera strida usmevy 1 - 5 a to je z jeji strany v tomhle filmu vse, skoda napad to melo slibnej, ale vic z nej nikdo nedokazal dostat. 4/10 ()

Michi88

Něco, od čeho jsem moc nečekal, ale nakonec mile překvapilo. Film ve kterém je v popředí milostný trojúhelník hlavní trojice (Witherspoon, Pine a Hardy) a do pozadí se dsotává agentská práce dvou jmenovaných, je rozhodně jedním z nejlepších filmů roku 2012. Navíc velkým plus je Chelsea Handler, která svojí rolí film oživuje a její herecký výkon je skvělý. Ale i přes to všechno dávám čyři hvězdy, a to hlavně za konec, který nebyl podle mých představ. ()

harryy

Vo filme je akčných scén dosť málo a o akčnej zápletke sa prakticky nedá hovoriť.Iste scenár by sa dal prepracovať ešte lepšie najma zapracovať na akčných kuskoch ale po skončení si uvedomíte, že to nie je potrebné. Dôležité je že ústrední páni sa nevybodli na slečnu kvôli priateľstvu a za tých 100 minút si užijete dosť švandy. 80% ()

Ceres

Stupidní, ale přesto dobrá oddychovka, zvláště pár epizody s randěním z nichž nejlepší byla Tuckova rodina:D "The Sausage Wallet. TSW. That´s a Shakespearean term for slut" se směju ještě teď. Jinak ty akční scény jsou docela odpad a jen samé CGI, ale nejsou tam vůbec důležité. "If he couldn´t find a stick...he would use his dick." ()

VasaX

Na tohle jsem dostal tip od páru děvčat (já vím, nic dobrýho to nezvěstuje) a už chápu proč se jim to líbilo. Reese, která už je nějakou dobu za zenitem, nadbíhají dva alfa samci, co se do nich vejde. Co jsem ale nepochopil já, proč? Proč zrovna Reese/Lauren je pro ně takový úlovek. Jasný, pořád lepší jak vyfasovat K. Heigel, ale i tak... Pine a Hardy vypadají, že to celé hraní mají na pohodičku (aneb nějaká ta kačka navrch se hodí), ale zbytek se snaží tvářit vážně. Do toho režie od McG... Ve výsledku vychází celkem průměrná akčnější komedie. Asi nic, co bych doporučoval dále, ale přežít se to dá. ()

zdenny

Původně jsem k této trapné nudě s nesympatickými klučičími herci nechtěl napsat nic. Protože komentář si tato rádoby komedie vůbec nezaslouží. Jenže po těchto pár větách by mě někdo mohl obvinit z toho, že jedu na kvantitu v žebříčku komentářů. Já chci ale celkem hlasitě říct, že fakt nevidím nic na této fádnosti a že se vůbec divím, že se film obecenstvu celkem líbil. S klidem a jistotou mohu říct, že můj komentář je naprosto stejně trapný jako tento film sám. ()

Natabar

Když nemáte opravdu nic jiného na práci a jediným vaším cílem je odpočinkově zabít čas, pak může být tento film příjemnou lehce zapomenutelnou odpočinkovkou. V každém jiném případě budete zklamáni. ()

Sany33

To bude boj však naďalej zostáva v rovine oddychovky, pri ktorej si môžete lúštiť krížovku a odporučiť sa dá iba tým, ktorí celým srdcom milujú romantické komédie a konkrétne kontúry príbehu ich až tak veľmi netrápia. Ako hlavnému programu večera sa tomuto špiónskemu rom-komu radšej vyhnite. 55% ()

blackJag

Dva tajní agenti, kamarádi, se zakoukají do stejné slečny a válka je na spadnutí. Romanticko-akční odpočinkový mód v rutinní režii s (zatím) nepropálenými tvářemi (pro komediální žánr) v rolích agentů a s notně propálenou tváří v roli osudové ženy. Pine a Hardy jsou celkem mladí kluci na to, aby v nich bréca jako Witherspoonová, mající v oblasti fyzického fondu evidentně už to nejlepší za sebou, dokázala zažehnout proklamovanou rivalitu (ona zase není o tolik starší, jen vypadá, že je - neblahodárný vliv přemakeupovaného Hollywoodu, který postihl i jiné Reeseny věhlasné herecké kolegyně jako Angelinu Jolie nebo Cameron Diazovou - výsledek je potom hodně esteticky smutný). Film ani nenabízí žádný relevantní důvod, proč by postava Witherspoonové měla stát za to, aby se jí někdo tak snaživě dvořil (neřku-li dával přednost před jinými mladými slečnami), když je evidentní (z filmu), že je to pořádná vypočítavá fuchtle... No jo no, o tohle (logiku) tu ale vlastně nejde, že :-) Film se mi na první signální zdál zábavný, rychle utekl a v podstatě mě začal srát až ve chvíli, kdy jsem o něm začal přemýšlet. 60% ()

V.Silver

Ano, byla to vlastně hovadina. Strašná hovadina. Ale skvěle jsem se bavil, celou dobu. Mezi Pinem a Hardym to celou dobu skvěle jiskří, některé epizodky byly vyloženě geniální, ani vypatlané rady Trish a místy divná Witherspoonová mi nevadily... Prostě opravdu skvělá zábava pro příjemně strávený večír. 81% :) ()

Myrreczech

Konečně někdo dokázal po dlouhé době udělat pořádnou akční komedii se vším všudy. Příběh jako takový je sice dost triviální, spousta scén opravdu stupidních, ale to přece k tomu všemu patří. Na ústřední trojici se výborně kouká a většina akce platí za pěknou podívanou. A s vtipem se tu nikdo nepáral a opravdu jsem se smál téměř u každé hlášky. Pohodový film na páteční večer. ()

Taio

Až na tu miestami nereálnosť moc viditelnú, som sa kvalitne zabával a skončilo to pretty good aj keď som to prial tomu druhému ale nakoniec sa to zaujimávo vykľulo. Tom Hardy opäť spička filmu, skvelé. Inak záporák čisto do počtu... ()

Jacob23

Nenudil jsem se hlavne diky zucastnene 3jici-par vtipku bylo dobrych.Ale hodne mi vadilo ze v 2he pulce film nevi cim chce byt jestli komedii,akcni jizdou nebo psychologickym filmem o trojuhleniku?50% ()

Scar

Film, bez ktorého sa každý rozhodne zaobíde. Jedine, že by bol kompulzívnym fanúšikom (onanistom) niektorého herca v hlavných úlohách. Zasmial som sa raz a zaujímavú akčnú scénu je tiež ťažké nájsť. Bacha, pištoľami sa tu strieľa od boku! Po hereckej stránke prekvapivo dominuje Tom Hardy a jeho klasický nepríčený výraz pre všetko. Načo strácať čas týmto, keď si môžem pozrieť.... hocičo iné?? ()

Dreadd

Co se vlastně dá čekat od filmu, který režíruje McG a hlavní postavy se jmenují Tuck a FDR? Pravděpodobně něco ve stylu až příliš moderního Hollywoodu, tedy rádoby originální námět, který však užívá milionkrát použité postupy s jednoduchou zápletkou a vše zabalené do příjemného vizuálu a s happyendem pro všechny klaďase, což by mohlo stačit dostatečnému počtu platících diváků. Celé špiónství se zde smrsklo na zneužívání technologií pro vlastní prospěch a pár minut, které stačily k vyřízení nebezpečného teroristy. Reese Witherspoon je sympatická jako snad nikdy předtím, zbytek obsazení (až na Hardyho) nijak neoslnil, ba ani neurazil. Podle fotek na čsfd to navíc vypadá, že promo fotky se značně liší od skutečného obsahu filmu, protože buď jsem sledoval hodně nepozorně nebo práce ve střižně byla opravdu důkladná. ()

Puyi

Asi budu dlouho přemýšlet kolik že hvězd mám udělit... Nebýt hereckého obsazení, tím myslím Resse a Toma, nejspíš bych na tento film nikdy ani nekoukl a ať byli oba dobří a scénář byl vcelku obstojný, nejspíš to nebude stačit na vyšší hodnocení, než 3*. :) Škoda, doufal jsem i ve větší zábavu... ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (viac)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (viac)