Dvaja špičkoví agenti CIA, Tuck (Tom Hardy) a FDR Foster (Chris Pine), sú kamaráti na život a na smrť. Samozrejme len dovtedy, kým sa obaja naraz nezbláznia do tej istej slečny - Lauren Scottovej (Reese Witherspoonová). Karieristka Lauren Scottová je síce vo svojom pracovnom živote úspešná, ale jej ľúbostný život je jedna veľká katastrofa. Po tom, čo ju nechá priateľ, kvôli ktorému sa presťahovala z milovanej Atlanty, nemá na randenie a hľadanie nového vzťahu ani pomyslenie. S tým sa ale neuspokojí jej strelená kamarátka Trish, ktorá ju prehovorí, aby skúsila nájsť šťastie v láske na internetovej zoznamke. Na internete sa zoznámi so sympatickým Tuckom a dohovorí si s ním rande. Aby to ale nemala tak jednoduché, vo videopožičovni sa jej do cesty pripletie i atraktívny fešák FDR Foster. Lauren sa rozhodne randiť s oboma naraz, samozrejme, bez najmenšej potuchy, že obaja chlapci sú najlepšími kamarátmi a navyše sú špičkovými agentmi CIA. Tuck a FDR Foster doposiaľ žili život ako vo svete Jamesa Bonda - ich svet je plný zbraní, rýchlych áut a krásnych žien, ktoré až dosiaľ nikdy nebrali príliš vážne. Tentoraz sú ale obaja presvedčení, že našli tú pravú. Zistenie, že sa obaja zamilovali do jedného dievčaťa, im priateľstvo tak trochu pokazí. Hoci sa dohodnú, že si pôjdu z cesty a Lauren nepovedia, že sa poznajú, neboli by to správni agenti, keby sa vzdali svojej vysnenej dievčiny tak ľahko. Na rad prichádza séria premyslených špiónskych útokov s jediným cieľom - čo najviac strápniť a skaziť rande toho druhého. Ako tento stále sa stupňujúci boj dopadne a koho si Lauren nakoniec vyberie? (TV JOJ)

Mr.Roman

Škoda, že humor zo začiatku nevydrží celý film. Naopak sa This Means War ku koncu prikloní skôr k uletenej romantike s umelým záverom. ()

Marrianna

Roztomilost Reese v romantických komediích je prostě odzbrojující a věříte jí vše i to co je na první pohled přehnané. Že jsou ti dva agenti CIA bych jim zřejmě nevěřila, no akce je vítána byť možná přepepřená. Její výběr mi sice krapet rozum nebere ....... no proti gustu žádný dišputát, film je dobrej a to mi stačí. ()

Benzinka

Další podhodnocený film tady na CSFD... Skvělý humor, parádní herecké obsazení a v jistém smyslu slova napětí až do konce jak to vlastně vše dopadne :) Já se parádně bavil.. Scéna s obrazy mě vážně dostala :)) Konečně sem se příkoval ke komedii a nehnul hlavou nudou... ()

miki68cz

Sympatická blbůstka, milá, veselá a pitomá. Odpočinkový film s prima herci a krásnou Reese. Pokud je venku ošklivo, prší a je zima, zahřeje vás tenhle film svojí jednoduchou vřelostí. Pro někoho blbina, pro mne citlivá pohodovka. Doporučuji, příjemné překvapení ()

subic

Tohle není film, na který bych chtěl jít do kina. Na druhou stranu trocha akce s hodně digitálním kouřem v kombinaci s trochou zábavy a s trochou romantiky z toho dělá velmi dobrý film na nějaké sychravé odpoledne. Snad jen Reese Witherspoon ať radši nezpívá. ()

Guran

Sice jsem čekal větší komedii, ale tento snímek mě i tak překvapil. Rozjezd je trochu pomalejší, takže srandy se budou vyskytovat až později. McG je dobrý režisér, takže mu přeji více úspěšných filmů. Bavil jsem se a proto dávám 8/10. ()

vitac.

Film s nadějnou zápletkou a potencionálem... promrhaným vycoolováním až po střechu a podivnou klipovitostí jednotlivých scének, který navíc působí strašně roztříštěně a jsou k sobě poslepovaný zoufalou vatou. O akci nemá smysl ani mluvit, hraje tu přibližně stopadesátédeváté housle. Vtip aspoň sem tam trošku vykoukne, ale nakonec asi stejně nejvíc pobavil doslovný překlad "camel toe", přitom u nás se používají úplně jiný zvířátka:) Přežitelná slabota za dvě hvězdičky. ()

Brano

Oddychovká, ktorá neurazí. Námet bol zaujímavý, občasne to bolo aj vtipné. Trochu ale zbytočný happy end a Reese Witherspoon mi ako si tu nepasovala. Pozrieť sa to dalo, ale nečakajte zrovná že dostanete pri sledovaní tohto filmu záchvaty smiechu. Zopár úsmevných momentov a to je tak všetko. Priemer. ()

marek29

Průměrná klišoidní komédie s poměrně sličnou slečnou, která je sice lepší, než drátem do oka a čumění do zdi, ale pokud máte COKOLIV lepšího na práci, pravděpodobně to bude lepší volba. Jako film bych si to dobrovolně nepustil nebýt někde na odlehlé chatě kdesi v horách.. PS jdu si pustit horor :) čau ()

PlayEasy

Zrovna nás napadá srovnání s relativně podobným filmem Knight and Day, který jsme viděli teprve předevčírem a musíme uznat, že This Means War je lepší, byť jen o kousek a to především proto, že se jedná o originální a ultra zábavnou akční a romantickou jízdu, a proto, že celý film tahá na 4* snad jen milostný trojúhelník, který funguje naplno a trio protagonistů v čele s naším oblíbencem Chrisem Pineem a Tomem Hardym v “nemilosrdném boji” o srdce Reese Witherspoon :-) Akční linka se Schweigerem je až druhořadá, což se nám osobně líbilo a taky to, jak to všechno dopadlo. A u scény, kdy FDR přizval k rande Tucka s Lauren Tuckovy falešné rodiče “po svém” (TSV = Ta salámová víla:) jsme opravdu nemohli.... :-D 70% ()

Hemlock

No tak jo... Nebudu asi daleko od pravdy, že tento akční film je zaměřen spíše na něžné pohlaví nebo pro romanticky naladěné hošíky s didlem v řiti. Akce tam moc nebylo, zápletka klasická, ale musím vyzdvihnout herecké obsazení - tak nějak to vše nakonec solidně klapalo, i ten humor nebyl zlý a i přes to, že si hned od zítřka nezačnu lakovat nehty, hodnotím tuto potyčku o tu blonďatou husičku nadprůměrnými 60%. ()

AgnesDee

Člověk, co má nějaký ty zkušenosti s romantickýma komediema, a má tento žánr jako takový hodně rád, si možná bude ťukat na čelo. Člověk, co miluje akční filmy, si do čela pravděpodobně vydloube díru. Ale kombinace těchto dvou žánrů v čele se skvělým Tomem Hardym a Chrisem Pinem tomuto snímku dodali ten správný šmrnc a i díky nim to prostě funguje. Alespoň já jsem se řezala na celé kolo. ()

Gamekeeper77

Dost křečovitý a přiblblý chování ústřední trojky a ještě hloupější dialogy obzvlášť těch dvou kámošů mě fakt sraly . Na Pinea jsem alergickej všude, ale tady bych ho nakopal do držky tuplovaně. Škoda, že se tu prodávají pod cenou i Reese a Tom a ješte větší, že jedinej skvělej Til je tu tak málo. Ke všemu příliš moc klišovitý romantiky nedokáže vyvážit naprostý minimum akce. No prostě bída. 45%. ()

Seev

Předvídatelná romantická (ta akční rovina - proto aby se mužský doprovod nenudil?) velmi vtipná komedie, kde se chudák Chris Pine snaží dosáhnout Tomovi Hardymu alespoň na paty. Příště prosím vybrat rivaly hrající stejnou ligu. ()

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

Tom Hardy – Sněhurka nebo Batman?

28.10.2010

Možná obojí. Christopher Nolan jej určitě chce vidět v jedné z klíčových rolí třetího batmanovského filmu, jehož název by měl znít The Dark Knight Rises. Prozatím se neví, o jakou roli půjde, ale… (viac)

Poldové jdou do nebe... a zpátky

Poldové jdou do nebe... a zpátky

17.08.2010

Akční fantasy R.I.P.D. (tedy něco jako „záhrobní policejní oddělení“) si vysnil McG (foto) a prosadil ji u studia Universal. Námět zní slibně: mladý policajt je zabit ve službě a odchází do nebe. Tam… (viac)