Max sa zotavuje z traumatickej nehody, a tak vezme aspoň prácu bezpečnostného nočného strážnika v otcovom obchodnom dome. Práve vtedy sa mu začne zjavovať v tamojších zrkadlách mladá žena. Max si nie je istý, či sú jeho vízie vedľajším efektom práškov na spanie, alebo či sú skutočné. A tak si začne všímať všetky detaily ženy v zrkadle. Lenže potom sa jedného dňa ukáže, že niekoľko zamestnancov obchodu zomrelo a Max je podozrivý z ich vraždy. Musí s pravdou von - teda, že v obchode straší duch v zrkadlách - len tak môže dokázať svoju nevinu a zastaviť vyčíňanie prízraku. (TV JOJ)

Terva

Méconnaissance - Nikdo neuvidí v zrcadle nic, co není součástí jeho samého ani věci, které si myslí, že vidí...... Jenna ( Christy Romano ) je kočka a je jí škoda, ztratil bych pro ni i hlavu. Ale ve filmu je i víc pěkných žen. Mám rád tento druh hororů, umírají zde totiž ti, co si to zaslouží. Bohužel, aby to mělo nějaký počátek, musí umřít i minimálně jedna kladná postava - a příběh může začít. V tomto snímku se mstí postava kterou hraje Stephanie Honoré Sanchez ( Eleonora ) a to docela krvavě, ale ne zas tak násilně. Pěkný horůrek, který jde ve stopách ( zrcadlech ) svého předchůdce. Má to i docela povedený konec. Došlo to tak daleko, že když se podívám do zrcadla, tak už si nejsem jistý, co je vlastně skutečnost. Ve filmu si zahrála i Emmanuelle Vaugrér a to postavu Elizabeth. ()

JohnCZ

Dvojka trpí trochu tím, že působí jako takový ten retardovaný sequel. Znásilňuje pravidla původního filmu, zbytečně tam cpe prostředí Mayfloweru, ale pokud se nad tohle přenesete, tak se jedná o solidní béčko. V první polovině pár lekaček, v druhé zase nějaká ta akce. Za týden si na to asi nevzpomenu, páč to stejně moc smysl nedávalo, ale nenudil jsem se. Slabší 3* ()

corpsy

Nechajme príbeh príbehom. Logické kiksy totižto ubíjajú a iba znehodnocujú pôžitok. Raz za čas, mi fandovia, buďme tolerantný a dovoľme, aby nás silno béčkový produkt malinko opantal. A ak nie, tak rovno s ním do koša. ()

Marsik

O chlup horší než jednička (ta měla více lekacích scén a napětí), dvojka zase vsází na krev. Ale i tak jsem se "dobře bavil". 70% ()

ConanVJ

Zrcadla 2 vůbec nenavazuje na předchozí film, ale to mi vůbec nevadilo. Horůrek nikterak nevybočuje z kolejí žánru, ale upoutal mě až do konce. Zabíjení je zde hodně krvavé, ale zas ho není mnoho. Příběh je jednoduchý a celkem předvídatelný. Jediný co bylo takový ulítlý, byla volba hvavní role. Spíš bych herce viděl jako vraždícího feťáka, než jako někoho, komu jde o odhalení toho, co se stalo. Celkově se mi ale filmek líbil a dávám mu 65% :) ()

Andersis

u jedničky sem byl celí film předsvěčený, že dám 4, totálně přehnaný konec to srazil na 3. U dvojky sem byl předsvěčený, že dám 3. Neurazí, na nic si nehraje a je to příjemná podívaná. ()

FFilipCZ

Kefier v jedničce byl stoprocentně lepší, seděl mi tam více než Nick - ten mi tam nějako povahově nepasoval, nevím proč. Jinak obecně oproti jedničce slabší co se týče atmosféry, vtáhnutí do děje atd. , ale s bravurou to dohání skvělými (sebe)vraždami, ty fakt neměly chybu. Lekačky dobré, ale že bych se vyloženě bál (jako u jedničky) to ne. Konec sice strohý - pouhá REVENGE, ale nic jiného se tam čekat nedalo. ()

Korbitch

Nejstupidnější scénář, který jsem snad v životě nezažil. Průhlednost věcí příštích, nelogické chování, naprosto, ale naprosto chudý killovačky, vyjma sprchy, nevyvážené schéma filmu /první část vykosovací, druhá pátrací/.....na tomhle filmu je prostě špatně téméř vše včetně toho, že první díl to naprosto popírá. Tedy alespoň legendu o zrcadlech. Suma sumárum je to zábava pro náctiletý a pitomce navalného intelektu. Ten jeden shuriken dávám za jakous takous atmosféru, která na mě tu a tam dýchla. ()

blackrain

Když je něco úspěšné nebo to příjde s velmi zajímavým nápadem, tak hned přispěchá někdo, kdo se toho chytí a pokusí se ještě něco dalšího vytřískat. Likvidace "nevinných" obětí mohla být mnohem brutálnější a propracovanější. Čím jiným by mohl tenhle hororový film zaujmout, než je právě již zmíněná brutalita a propracovanost vražd? ()

topi

Škoda toho zprasenýho závěru, tam se scénárista teda vyřádil. Vše zachraňujě skvělá temná hudba a některé gore efekty pánů Bergera a Nicotera. ()

Thomassi

První díl byl pro mě milým překvapením, tudíž jsem byl zvědavý i na ten druhý. I když hodnocení je tady poměrně slabé, nevěřil jsem, že to bude takový průser. A ono se mi to potvrdilo. Nic moc extra to sice nebylo, ale já jsem ani nic velkýho nečekal. A dopadlo to přesně tak, že na konci jsem byl spokojený. Mělo to hororovou atmosféru, kterou spousta filmů postrádá. A tady dokonce velmi dobrou. Navíc žádné dlouhé startování, už od začátku to frčelo, krví se to tu taky hemžilo a naturalistické scény byly místami až nechutné, ale všechno mi to dohromady prostě padlo do oka a bavilo mě to. I když jednočka byla lepší, tak tomuto dám zasloužený tři hvězdy. ()

Chen

Na videoprodukci vůbec ne špatné. Nepůsobilo to tak lacině, jak jsem se bál, herecké výkony relativně ušly, škoda jen, že násilí bylo někdy spíše úsměvné, než aby z něj zamrazilo. ()

Martin741 odpad!

Rozpocet k tejto ubohosti a zevraj "hororu" bol zrejme spotrebovany na kulisy, kameru a mnozstvo alkoholu, ktory vypil scenarista, lebo scenar bol asi vymysleny v miestnej krcme pod stolom, inak si takuto demenciu neviem vysvetlit. Na vyplatu hercov, rezisera a na samotne natacanie uz asi neostal ani cent. Vsetko spatne : 0 % ()

bourec

Začátek,a ty smrťáky vypadaj jak z filmu Nezvratný osud.Nevýrazný herci,unylej konec,ten film má obrovsky televizní výraz.Komu tím prospějete.Pokuste se už netočit pokračování.Díky40%. ()

cariada

Poměrně povedené pokračování, kdy se mrtvý mstí za to, že je někdo zavraždil pomocí zrcadel. Děj je jasný a dobře srozumitelný. Vraždy jsou nápadité a dostatečně krvavé. Za zmínku určitě stojí scéna ve sprcháči ta je opravdu povedená. Ano o proti prvnímu dílu je tam méně toho napětí , ale nemyslím si že je to na škodu. Určitě doporučuji. ()

Nivenx

Mirrors 2 kvalit prvního dílů nedosahují, ale že to je pouze video film, tak dobrá práce. Celková temná atmosféra byla provedena dobře, Nick Stahl ani moc nevadil, i když mohl hrát s větším důrazem, pointa byla dostačující a vraždy byly skvělé. Mě dvojka bavila, i když žádné mistrovské dílo to není. Za tohle se Víctor García stydět nemůže.55% ()

Radiq

Sračkoidní nuda, u které se dá i lehce usnout, aspoň mě se to asi na 5 minut podařilo. Zkušenyho diváky tenhle snad-ani-né-horor nemá čím překvapit. Lekačky jsou nekvalitní, digi efektů moc a triky amatérsky a jdou moc poznat. Gore efekty někoho možná zhnusí, mě zhnusilo hlavně to zpracování. Nemužu řict, že by to byl uplněj odpad, ale taky to není žádnej odvaz. Nestoji to za to, obětovat tomu ani tu hodinu a půl... ()