Ninja Factor

(relácia)
  • Česko Ninja Faktor (viac)
Súťažný / Športový
Japonsko, 1997, 173 min

Ninja faktor je japonská soutěž, která se koná dvakrát do roka na úpatí hory Midoryama. Úkol soutěžících je prostý. Zdolat čtyři úseky, v nichž je čeká řada nejrůznějších překážek. První dva úseky jsou především zkouškou rychlosti a obratnosti, naopak třetí prověří sílu horní poloviny těla. Jediný špatný krok může znamenat vyřazení, a také koupel v bahnité vodě. Pro ty nejsilnější a nejrychlejší je připravena vysoká věž, kterou zatím dokázala zdolat jen hrstka soutěžících. (oficiálny text distribútora)

Stellbory

Hodiny strávené u Niňáá faktoru si nemůžu vynachválit. Je sice pravda, že občas příjde nějaký divný chlapík v obleku semaforu, ( 95% je to nějaký slavný čínský/japonský/korejský herec/celebrita ) který nepřekoná ani první úsek, ovšem tihle lidi se už staly neodmyslitelnou součástí Niňáá Faktoru, takže jsem s nimi smířen. Přesto jsou pro mě hlavní náplní Trauceři nebo Runneři, kteří přijeli na horu Midorijamu ( nebo tak něco ) předvést co umí. Jo a tenhle seriál má ještě jedno +, zapamatoval jsem si jméno prvního Asiata hned po Jackie Chanovi a Bruce Leeovy, samozřejmě to byl Makoto Nagano. PS : ať se mu stále daří i v budoucích sériích :). ()

andydy

Oproti Wipeoutu sa dá na to pozerať. U Ninju sa každý dostať do cieľa a berie to ako výzvu a nie zábavu. 26 krát to v Japonsku bežalo a iba 3 sa to podarilo dokončiť, to hovorí za všetko že sa nejedná o nejakú súťaž. Najlepšie je ked tam zavolajú nejakého olympíjskeho víťaza a neprejde hned cez prvú prekážku. ()

hiroito

Při uvedení tohoto soutěžního pořadu jsem se těšil na krkolomné pády. Hrozně jsem se u toho bavil. Ale postupem času jsem to pochopil. Tady nejde o ty paka, ale o ty sportovce, kteří se snaží, ty čtyči tratě zvládnou co nejlépe nebo vůbec zvládnou. Jinak Makoto Nagano je borec největší:-) ()

Reyak

Stále dokola, stále dokola,stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, stále dokola, ........... baví vás to ještě? Je sice pěkné, že se Japonci zabývají fyzičkou, ale po pár stereotypních dílech mi to přijde zkrátka více nic, než moc. ()

deanmo

Tí japončíci sú borci, to je fakt. Ale je zaujímavé, čo všetko dokážu obetovať pre takú blbosť ako je zdolať túto opičiu dráhu a stať sa jej majstrom. ()

lilylove odpad!

Dobře někomu se to může líbit ale já na takovéhle soutěže nejsem......vůbec mě to nebaví hodnotím jako "odpad",není to můj šálek čaje..... ()

turboviking

Místo obvyklích japonských šíleností se nám naskytl pohled na překážkovou dráhu. Málokdo to zvládl až do konce, ale jeden člověk stojí za připomenutí: Makoto Nagano ! ()

reccal

Tohle už nejsou jen vtipné držkopády vypasených američanů, co do kamery pořvávají, jak to všem natřou a přitom se na nich třesou jejich čtyři brady. Japonci (i jiní) skáčou, lezou a přeskakují vše možné i nemožné jako pavouci a dávají tomuto typu soutěže úplně jiný rozměr. ()