Skupince přátel se přihodí na opuštěné silnici autonehoda. Po probuzení zjistí, že jeden z nich beze stopy zmizel. Uprostřed ničeho, obklopeni pouze kukuřičnými lány se ostatní vydají skrze jeden z nich a na jeho konci dorazí k opuštěnému domu. Mladí přátelé však velmi brzy zjišťují, že se tu dějí nevysvětlitelné věci. (Bloody13)

LIVINGDEAD

Mladí vyrazí na výlet, bouračka, velké kukuřičné pole, strašák a zchátralý dům. A horror může začít....Stačí plátěný pytel na hlavu a mně stojí hrůzou vlasy. Ne, opravdu napětí tam bylo. Naháněčka v kukuřici, oběti ve strachu, neboť netuší, odkud ta zrůda vyskočí. Navíc se jejich kamarádi na chvilku promění ve švadlenu, která si nejen ušije čepeček,ale si i z ruky udělá vidle. Film z nabídky HORRORFESTU a je stažen z kanálu SYFY. Docela jsem záviděl divákům SYFY, že po filmu měl hrát další horror z kukuřičného prostředí Hallowed Ground (2007), protože tento film se mi moc líbil. ()

oje

Alfa samci a alfa samice na výletě, který jim překazí problém s autem. Že vám to je povědomé? Taky mi to něco říká, nicméně mi tahle šablonka nevadí. Na pohled neambiciózní film nijak nevybočuje z řady, díky trošce režisérského citu ale jako horror vcelku funguje, a to je hlavní. O atmosféru se v téhle survivor-duchařině obstojně starají ošklivě nepřehledné lány kukuřice a ztrouchnivelá barabizna, a i když se scénou paty mimozemšťana v poli z filmu Znamení se tohle rovnat nemůže, ke čtyřem hvězdám to nemá vůbec daleko. Podobným horrorem je Reeds. Alternativa: Reeds. ()

iolaos

...od afterdarkerů rozhodne jeden z nejlepsich... atmosfera hauzu uprostred kukurice totiz bavi, naopak nebaví primitivni logika, ktera zde dostava na řiť jak žilina od chelsea... pro zkusenejsi horrorove fanatiky velmi chutná jednohubka a kapka v moři malych překvapení, po kterych zanedlouho neštěkne ani pes.. hodnotim skorošesti z deseti ()

Hrabka

Ze začátku to vypadalo, že to bude dobrý horor, dobré napětí, zajímavé prostředí. Ale čím víc se blížil konec, tím víc to bylo hloupější. Ke konci už to byl docela velký zmatek, který byl jednak špatně natočený a ona pointa se mi taky vůbec nezamlouvala. Podprůměrný horor svým příběhem, mírně nadprůměrný atmosférou. 45% ()

SOLOM.

Po šesti letech se Brett Simmons konečně dočkal a mohl natočit celovečerní film o strašákovi a domu v kukuřičných lánech, který divákům poprvé nabídnul v krátkometrážním snímku z roku 2005. S vidinou většího rozpočtu se pokusil dovést k dokonalosti své nápady, které nám tehdy představil. Bohužel nemůžu tvrdit, že by se mu to zrovna dvakrát povedlo. Film má podle mého naprosto stejnou kvalitu, jako jeho krátkometrážní bratříček. Jako jediné plus vidím v mnohem (místy) propracovanější atmosféře, která se ovšem i tentokrát dost zadrhávala. Možná za to mohl fakt, že jsem short na rozdíl od většiny diváků viděl jako první a tak už mne tu moc věcí nedokázalo překvapit. Filmy, jejichž děj se odehrává v kukuřici mám docela rád a to hlavně díky Kukuřičným děckám, ale tentokrát mě velice zklamal výběr herců. Ti předvedli hodně podprůměrné výkony a snad jako jedinou můžu pochválit Tammin Sursok, která své mužské kolegy o třídu předčila. Jako další velké mínus vidím to, že celý děj byl hodně nevyvážený, atmosféra proměnlivá jak počasí a pořádnou dávku napětí aby zde člověk pohledal. Samozřejmě se tu vyskytuje několik světlejších okamžiků, jenže ty už nedokáží zachránit průměrnost tohoto filmu. ()

• Natáčanie filmu trvalo 18 dní a aj keď bol snímok natočený v auguste 2009, do distribúcie sa dostal až v januári 2011. (beso74)