Vzdať sa svojho hrdinského alter ega ukrytého za maskou superhrdinu zachraňujúceho svet a žiť úplne obyčajný a zrejme i tak trochu nudný život v anonymite sa možno spočiatku javilo ako celkom dobrý nápad... No našťastie netrvá dlho a Kick-Ass (Aaron Taylor-Johnson) a Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) si uvedomia, že svojmu osudu nikto neujde – a oni rozhodne nie sú výnimkou z tohto pravidla! Svojimi činmi totiž neplánovane inšpirovali celkom slušnú kôpku amatérskych nadšencov, ktorí sa teraz vo vlastných superhrdinských kostýmoch preháňajú ulicami v snahe chrániť potrebných a bojovať s všadeprítomným zlom a nespravodlivosťou. Hovoria si Justice Forever, vedie ich svojrázny plukovník Stars and Stripes (Jim Carrey) a ich protivníkom je niekto, koho Kick-Ass a Hit-Girl veľmi dobre poznajú - po pomste bažiaci zákerný maskovaný zbabelec Red Mist (Christopher Mintz-Plasse), ktorý si však medzičasom vymyslel novú prezývku. Oveľa hulvátskejšiu, no tiež tak akosi, ehm, priliehavejšiu... The Motherfucker. V meste to nebezpečne vrie a je nepochybne len otázkou času, kedy zlovestné bublanie pod povrchom vystrieda niečo oveľa, oveľa horšie! (TV Markíza)

KOZEL84

Kdyby nic tak sem aspon' dal druhou šanci jedničce,smazal svoje 'hejty' a ze tří udělal pět,ale ono je to i tak dobré.Hlavně mě překvapilo jak je to brutální na hollyshit'ácký film.To bude asi tím. ()

Mr.Hudson

Zdaleka ne tak dobré jako první díl, přesto jsem ale rád, že tento film vůbec vznikl, protože filmů o superhrdinovi je opravdu žalostně málo. Kick-Ass a Mindy opět nezklamali, ale celkově mi to přišlo oproti prvnímu dílu bez nápadu a taky mi to přišlo o dost brutálnější což bylo z mého pohledu spíše na škodu. Podle posledních minut filmu jsem pochopil, že se třetího dílu asi nedočkáme a možná je to dobře, protože si aspoň uchovám vzpomínky na vynikající první díl a nadprůměrný díl druhý, cokoliv co by se snažilo o jakési pokračování a bylo by to bez jakéhokoliv motivu a nápadu by bylo už jen na škodu, takhle je to pěkně ukončený a nechal bych to tak. 80% ()

DDUDU

Takovou kravinu jsem si nepředstavoval. Je tam pár úsměvný momentů a nějaká akce, ale zbytek je jen snůška žvástů. Užijte si to. ()

heihatchi

Na jedničku to nemá ani náhodou, ale i tak je to pořád nářez. Škoda toho věčného kecání o hovnech a málo akce. Tentokráte ani soundtrack nebyl tak špičkovej, nicméně je to důstojný sequel. ()

rexino

Prvá časť patrila k najviac prekvapivým filmom, čo som za tento rok videl. Od dvojky som nečakal veľa a veľa som ani nedostal. Režisér Wadlow sa snažil napodobniť Vaughna. Použil jeho skladateľa a filter na kameru. Toť vše. Príbeh dokázal aj v 103 minútach upadnúť do hluchých miest. Moment prekvapenia keď 10-ročné decko vyzabíja všetkých gangstrov na štýl Liama Neesona z 96 hodín proste zmizol. Hitgirl nám vyrástla a je to tak trošku škoda. Keď je staršia už to nie je také prekvapenie keď zlodejom seká nohy. Jej zasadenie do príbehu bolo zlé a potenciál z prvej časti absolútne nevyužitý. A keď už Hitgirl nemôže ťahať film tak nastupuje Kickass, ktorý už v tejto časti nebol až tak trápny, ale stále to nie je hlavný hrdina, ktorý by zaujal. Jeho parťák Jim Carrey mohol dostať oveľa viac priestoru, chýbala tam osobnosť po Nicolasovi, ktorá by to ťahala. Príbeh mohla zachrániť akcia, ktorá začala až niekde 20 minút pred koncom. Ale ani záverečný súboj nestál za veľa. ()

Matli

Hvězdička za Carreyho, hvězdička za soundtrack, hvězdička za i tak málo akční krvavé scény a mínus hvězdička za přiblblou myšlenku filmu, co víc dodat. 27% ()

Mania

Spousta keců a málo akce, celkově to byla dost nuda. Scéna v jídelně byla naprosto zbytečná. Mindy... Z drahé Mindy mám rozporuplné pocity. Na jednu stranu je ještě pořád cool - asi dvakrát - na druhou stranu se mi víc líbil rozpor, když byla malé dítě a drsná hrdinka. Teď už je jen holka a ještě k tomu přemoudřelá. Motherfucker, oh, tak ten je skvělý, jak byl v prvním díle protivný, tak teď bych si ho na vodítko klidně připnula... ()

ASSBURGER

No ale komédia po piči ako má byť. Tí vole taký parádny koniec som nečakal síce nebol až taký dramatický ale bol na ten film parádny. Také skvelé pokračovanie hrdinskej komédie. Nečakal som že dvojka bude mať také nízke hodnotenie čakal som že bude mať podobné ako prvá časť. Ked už hovoríme o prvej časti tak tá bola neskutočne skvelá, síce po prvý krát ked moje oči spoznali niečo také ako KICK ASS tak nevedeli čo majú robiť. Vulgarizmus,násilie,sex...tak presne takto by podla mňa mala vyzerať správna komédia. No samozrejme že som dal päť hviezd ved predsa taká skvelá komédia z Aaron Taylor-Johnsonom (kick ass),Chloe Grace Moretzovou (Hit girl) a Christopherom Mitz-Plassonom (Motherfucker). Hral tam síce aj Jim Carrey ale len krátko ale dobre bol perfektným hrdinom ako aj komikom. Táto komédia bola v niečom iná ako ostatné a to asi tým že bola o hrdinoch večinou komédie o hrdinoch sa snažia spraviť tak aby boli dramatické. Ale táto bol aj vtipná aj dramatická a v tom je lepšia. Najlepšie na tom boli tie mená napríklad vyjebávač už len z toho mena som sa smial asi päť minút ale bolo tam aj viacej vtipných vecí a tie tu nebudem teraz spomínať. Proste tento film si musí pozrieť každý. ()

killpunker

Jak mi komiks přišel místy zbytečně brutální, tak tady je to zase místy zbytečně měkký. A díky sladkému zakončení zmizí ironické vyznení závěru komiksu. Navíc a hlavně je to až do finále celkem nuda a jedničce to samozřejmně nesahá ani po kotníky... ()

Saur.us

Po originální a v lecčem inovativní jedničce přesedlal ve dvojce původní režisér a scénárista M. Vaughn na pozici producenta a bohužel se mu nepodařilo zopakovat zázrak z roku 2010. Všechno to, co jsem měl na jedničce rád se nedostavilo. Z vyhajpované zábavy zbyla už jen plytká kopie bez skvělých nápadů a neotřelých postupů. Snad jen kukadla L. Booth stála za to. ()

Darren98

Kick-Ass 2 není rozhodně tak hrozný oproti prvnímu dílu, jak to poukazuje zdejší hodnocení. Byla veliká škoda, že Matthew Vaughnovi nepřipadla režie tohoto filmu, jako ostatně u každého filmu, jehož režie mu nepřipadne, ale i přesto nevím, jak lépe by výbornosti jedničky mohl Jeff Wadlow dosáhnout. Hlavní přednosti zachoval - příběh se odehrává ve skutečném světě, s velikou různorodostí scén a režijními hrátky (komiksové překládající titulky při asijské mluvě, úvodní název filmu při popové hudbě zmizí v barvě školního autobusu, zranění Vyjebávače rázem z jeho pistole při prvním vykrádání obchodu, následky blitkobušku při klasické hudbě doladěné elektrickými kytarami, atd.). A aby film byl i něco navíc, jde ke konci do vážnější noty; umře více postav a ve finále můžeme vidět souboj ve stylu 40 hrdinů versus 40 padouchů, kterým se filmy normálně vyhýbají. A především, nejvíce mě na filmu potěšilo, o kolik lepší má Christopher Mintz-Plasse lepší roli než předtím. Dále soundtrack si udržel úroveň, na konci jde dokonce slyšet podoba s Kingsmanem, Nicholase Cage vystřídal Jim Carrey, vtipnější jména nových postav, a finále protentokrát neskončilo relaxačně, ale vážně a z výborným epilogem. Většina mých známých má radši tento díl, a společně si přejeme i třetí. ()

RakeW

Takže to máme Vaughnův Kick-Ass mínus moment překvapení mínus řemeslná i dějová originalita plus mírná nesourodost (což jsem ale o jedničce po první projekci tvrdil též) plus spoustu samoúčelného, leč vtipného násilí a špetka Imbecilní DojákTM fekálu navíc (která ale podle mě sedla jako hrnec na [posranou] prdel). Sranda je to ale pořád, akce je pak opravdu velmi slušná a přehledná (leč žádná scéna se zdaleka nepřiblíží genialitě tria Big Daddy ve skladišti - Hit-Girl v jiném skladišti - Hit-Girl v penthousu). Příběh není o nic horší, protože ten v jedničce taky nebyl nic zvláštního. Trochu zamrzí zbytečně nadměrné množství jakože vážnějších scén a falešných slibů, které do světa Motherfuckerova padoušství prostě nezapadají. A je to krátké, citelně chybí hlavně předzávěrečná gradace (jednička je v tomhle přitom učebnicová). Kick-Ass 2 se každopádně odklonem k většímu mainstreamu, byť stále přepálenému, nesnaží vyrovnat jedničce, ale jde si vlastní cestou. Naštěstí se mu podařilo nepokálet/nepozvracet zanechaný kultovní odkaz víc, než bych snesl. ()

Puol

Ešte stále vcelku obstojné pokračovanie geniálnej jedničky. Chýba nadhľad, väčšia vyváženosť a je to tak trochu o ničom, resp. všetci sa stála snažia niečo riešiť a ja bohužiaľ po skončená filmu neviem čo. Hit-girl je stále perfektná. Čím skôr musím prečítať predlohu. Som zvedavý, čo z nej vlastne vo filme ostalo. ()

FilmWave

Chybí tomu Cage a Strong. Na rozdíl od jedničky to vlastně nemá o čem být. Dospívání dívek na střední? Celkem úsměvné je, když před filmem běží trailer s Chloe Chrace Moretz na novou "Carrie". Dospění chlapce v muže? Braní spravedlnosti do vlastních rukou? Ne, všechno z toho se rozehraje, ale nikam se to nedostane. Možná by z toho byl docela ok seriál. Pořád se v tom najdou dobré vtipy a postavy (Carreyho Plukovník super, Mother Russia jako ženská verze Dolpha Lundgrena taky ok), ale je toho málo a navíc všechno dobré je v traileru. ()

Jocker94

Vlastně nevím, proč má dvojka o tolik horší hodnocení než první díl. Kick-Ass 2 byl odlišný, ale rozhodně ne horší než jednička. Líbí se mi, jakým směrem se Wadlow vydal a přesně tohle od takového typu filmu čekám. Nemáte ani chvilku na odpočinek, jenom sedíte v sedačce a čekáte, co přijde. Musím přiznat, že pro mě je to jeden z nejočekávanějších filmů letošního roku a rozhodně nezklamal, ba naopak. Prostě NÁŘEZ ()

nopud

Když jsem viděl první díl poprvé, hned po skončení jsem si ho pustil znovu a další den zas, protože jsem nemohl uvěřit, že taková blbost může být tak super. Tento wow efekt se ale u tohoto dílu nekonal. Nevím, jestli to bylo změnou režiséra, ale tenhle díl byl místama až moc vážný, místama až přespříliš brutální a místama až moc vyblitý, neli fekální. Prostě tohle je nastavovaná kaše, která se nepovedla. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

Kick-Ass se dočká velkého rebootu

17.12.2021

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

Režisér Kick-Ass a ostrov fantazie

01.08.2018

Poněkud zvláštní projekt si společně vybrali režisér druhého Kick-Ass Jeff Wadlow (Vadí nevadí) a hororový producent Jason Blum (Uteč). Chtějí totiž adaptovat seriál Fantasy Island z roku 1977, ve… (viac)

Dvojka Kingsman je na cestě

Dvojka Kingsman je na cestě

13.06.2015

Režisér a scenárista Matthew Vaughn (X-Men: První třída, Kick-Ass) se filmovým pokračováním vyhýbá. X-Men: Budoucí minulost i Kick-Ass 2 se museli obejít bez něj, jeho nejnovější film mu ale přirostl… (viac)