Policajt z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) zistil, že do mesta má doraziť zločinec Viktor Dragovič. Šéf srbskej mafie tentokrát osobne dohliada na obchod s ľuďmi. Počas policajného zásahu dôjde ku krvavej prestrelke a Nick v sebaobrane zastrelí Dragovičovho syna. Mafián sa chce pomstiť, a tak nechá zavraždiť Nickovu manželku aj dcéru. Nick prežije a na vlastnú päsť prenasleduje Dragoviča do Bangkoku. Stretne sa tu s miestnym detektívom Tonym, ktorému priekupníci s ľuďmi práve zabili kolegu. Po počiatočnom nedorozumení a nezhodách Nick a Tony spoja sily. Rozhodnú sa zaútočiť na hlavnú základňu nebezpečnej medzinárodnej mafie, potrestať smrť blízkych, prekaziť obchod s „bielym mäsom“ a zničiť všetkých, ktorí sa na ňom podieľajú. (TV Markíza)

theSaint

Musím se přiznat, že tady jsem si Lungrena užil, jako už dlouho ne. 80'/90's feeling mi připomněl krásný béčka z let dávných a rád jsem si je připomněl. Pro Lungrena určitě, po letech, to nejlepší, co nám naservíroval. ()

warrenur

To na co sa Tony pre Boha ziveho dal!? Strasny scenar, hrozna choreografia a chaoticky strih. Dalsi film, co som si mohol odpustit. Ak sa vam pacia filmy s martial arts tematikou, uznate ze toto je znacny podpriemer. ()

Matli

Na to, jak tento film Tony propagoval je to celkem zklamání. Dolph je klasika, nemůže být lepší ani horší, ale od Tonyho jsem čekal více jeho kolenoloktového umění a ne jen ve finální bitce, bouchačka mu do ruky fakt nejde. Kamera a hlavně střih celkem pokulhávají, celkový dojem je lehký podprůměr. 48% ()

Bozvav

Vcelku slušný akčňák, který sice omílá již stokrát natočené, ale starým dobrým způsobem. Musím pochválit zvláště pak rychlý rozjezd, ucházející scénář a obsazení. Rozhodně to není dle mého nějaké mdlé "béčko". Pravda dialogy nejsou zrovna univerzitní konverzace, ale kdo by ji v takovémto typu filmu očekával je buďto naivní, nebo není při smyslech. Pro mne slušný akční film a dávám slabší čtyři hvězdy, vyjádřeno procenty 70%. ()

Hapretor

Přidávám se k táboru "málohvězdičkářů", protože tohle bylo nudný a tupý. Lundgren je už starej, nemá soudnost jako další jeho zombie akční kámoši v důchodu - viz Expendables - Tony tady nepředvede nic převratnýho, hold čas Ong-Baku skončil, Jedinej Michael ukázal pár efektních kopů a to už taky neni nejmladší ... ale jinak to stejně vyzní do prázdna, protože dějově je to slabota, nuda, klišé absolutní - kdyby aspoň tam byl nějaký náznak ironie, pokus o vtip, ale nic ... vážně se toto brát nedá ... starý železo patří do šrotu. Á propo: Jestli Lundgren je obrovskej (nehledě na to, že vedle Tonyho, kterej měří cca 168 cm by vypadal každej velkej, zvlášť pokud měří cca 198 cm - jako právě Lundgren), tak jaký přívlastek by si zasloužil např. Kevin Nash, který měří cca 206 cm, nebo Conan Stevens, který měří cca 211 cm nebo Nathan Jones, který měří dokonce cca 213 cm? Závěrem dodávám - Byl to Shit Trade !!! ()

BOURQUE

Tento akčný „B-category“ film je predovšetkým silný v príbehu. Téma, ktorú si zvolil D. Lundgren, je Bohužiaľ veľmi aktuálna a stále nevyriešená. Samotný príbeh filmu je však klasický a ničím neprekvapí. Akčné a bojové scény sú priemerné, ale herecké trio (Lundgren, Jaa, Perlman) v podstate funguje dobre. Osobné hodnotenie: 70% (***) ()

KNTRFKT

Tak Lájema Nýsna si tentokrát zahrál Adolf Lundgrenů, přičemž u toho nevypadal, jako kdyby ho právě přijali v léčebně pro notorické alkoholiky, tudíž si mylím, že šlo o solidní herecký výkon. Sekundoval mu Toníček Já, pro kterýho je naprosto zbytečný psát dialogy. Tony totiž nejdřív někomu rozmašíruje xicht a až pak řekne: "Jestli mi neřekneš, kde jsou, rozmašíruju ti xicht." Je to holt filosof. Rozhodně bych ale Skin Trade nevolil pro večery, když jste doma sami, já si to pustil v noci v práci a ačkoli jsem si mezi víčka narval dvě násady od košťat, stejně jsem je rozlomil a úspěšně to zalomil. ()

MickeyStuma

Po hodně dlouhé době solidní snímek Dolpha Lundgrena, který se na něm podepsal nejen herecky, ale coby i jako spoluautor scénáře a producent. Hlavní prim tu však má Tony Jaa, který na sebe upozornil filmovou sérií ´Ong-bak´. Téma dějství je tzv. obchod s bílým masem, který se nese ve svižných akčních scénách plných honiček, přestřelek a převážně po choreografické stránce vcelku solidních zápasů. A tak i když je příběh značně jednoduchý, je po akční stránce se na co koukat. Kéž by to šlo s Dolphem takhle dál. Takový návrat k akčnímu filmu ve stylu přelomu 80. a 90.let se mu vydařil. ()

7ynek

Lundgrena jsem dlouho v něčem normálním neviděl a musím říct, že po té době je z něj opravdový chodící Frankenstein! Souboje s trpasličím Tonym jsou funny. Perlman držkuje jako vždycky, ten je v klidu... Za mě fakt hezké tři hvězdy, protože slušnej film s Lundgrenem z roku 2014? Come on... jo a nějaký ty holky jsou tam taky. ;) Příští dofča Bangkok? ;) *** ()

bararich8

Solidní béčko, kde bolestivě chyběl někdo, kdo umí hrát a ne jenom rozdávat rány. Korunu tomu nasadil Perlman, tu jeho držku nemám prostě rád. Naopak hlavní dvojka byla celkem zajímavá kombinace a White je taky dobrej řízek. A jak už tu pár lidí zmiňovalo, tváří se to jako akční mlátička z let dávno minulých, takže na dnešní dobu to má takový laciný kabátek, což ale v tomto případě zase tak nevadí. Na nějaký příběh zapomeňte, slabší 3*. ()

KOOHA

Za poslední roky trochu koukatelný Dolph, ale je tam znát pořád ten naivismus. Klasickej scénář. Vidět a zapomenout... ()

krumpy

Je to dobrý akční snímek. Reálně bych ho ohodnotil jako průměr, ale z toho důvodu, že dnes už se moc akčních filmů, které by měli aspoň takovou úroveň jako tento snímek netočí, tak si dovolím dám o jednu hvězdičku navíc. ()

Kingjiri

Akční béčko ve stylu let (hodně) minulejch se všim, co k tomu patří. Objevuje se teda levnější vizuál a hudba, kýčovitý zpomalovačky nebo primitivní příběh. Nicméně o koukatelný akční scény neni vůbec nouze (bitky, přestřelky, honičky) a díky přítomnosti Dolpha Lundgrena nebo Petera Wellera je příjemnej pocit nostalgie u milovníků starejch akčních béček zaručenej. Tony Jaa a Michael Jai White jsou fajn zpestření (nicméně druhej nedstane příliš prostoru) a Ron Perlman v roli záporáka taky neni uplně marnej (byť samozřejmě toho neni tolik co hrát). Já byl vcelku spokojenej, nicméně mi scházely nějaký pořádný hlášky, který by oldschoolovou stylovost bijáku ještě umocnily. ()

dalziel

Najlepší film s Dulphom Lungrenom v hlavnej úlohe.Bez srandy .Myslim to smrteľne vážne. Po trochu nevýraznom začiatku sa strhne akčná jazda porovnateľná s nejakou tou Bournovkou. Malá výčitka voči strihu, ale dá sa na to zvyknúť na to pohravanie sa s plynutim času. Kvôli to mu hodnotenie teda zrážať nebudem. ()

Parm1

Tenhle film nenabídne nic z toho, co od něj člověk čeká. Ať už Tonyho Muay Thai jízdu celým filmem, tak jeho souboje s karatistou Michael Jai White jsou až na pozadí všeho, protože tohle je hodně povedená oldschoolová pocta Dolphu Lundgrenovi, která ani na chvíli nenudí. Především souboje Lundgren vs. Tony Jaa stojí za to. ()

Psycho.R

Že jde o tisíckrát přežvejkaný sousto? Popravdě mi to vůbec nevadí. Dolph konečně natočil film, kde jsou emoce, skvělý souboje, přehlednost, dobré nasvětlení, mnoho známejch tváří... V poslední scéně jsem začal doufat, že se dočkám pokračování. Klidně bych jich pobral i víc :). ()

FoxMulder

Není to zdaleka tak zlé, jak by se od filmu s Lundgrenem čekalo. Na druhou stranu jakákoliv pozitiva s filmem spojená se ho vůbec netýkají. Film měl potenciál: závažné téma, netočilo se v Rumunsku s ochotníkama, předpokládám, že to mělo i skutečný filmový štáb a hlavně Tonyho Jaa. Ten bohužel ale hraje jen druhé housle Lundgrenovi a tak pokud zrovna není v záběru, není v podstatě na co koukat. 1,5* ()

Acrobat

Tony je prvkom, ktorý viditeľne povznáša tuctový žáner, v ktorom sa objavujú muskulatúry bez prejavu. Obmäkčí ma poďakovanie thajských dievčat a choreo niektorých bojov. Našťastie sa to nebojí krvi, i keď nože a strely sú digitálne CGI. Čas zbehne ako thajská operácia chlapa na krásnu ženu, ale ten, je zabalený do čistého digitálu a prazvláštneho štýlu. Osobne viním režiséra, že neukočíroval celý kolos so Švédom, na druhej strane aký scenár taký prednes. Dieru do sveta nerobí, ale je to zďaleka to lepšie čo sa tu producíruje v podobných vodách. (videné 23.08.2015,BDrip) ()

vikino1

Ten kdo vyrůstal na osmdesátkách a devadesátkách, kde Lungren spolu s dalšíma 4-5 akčníma hvězdama neomezeně vládl, musí tomuto vypalit tři jak nic. Je fakt, že s obsazením Lungren, Jaa, White, šlo i v nízkorozpočtáku vykopat o něco víc, ale i tak Jaa ukázal, že jeho kolena a lokty platí na Lundgrena víc jak ten mrskavec Jet Lee z Postradatelných. Z M.J.White jde respek v každém jeho filmu. Jen už bylo vidět, že nám Dolfík pěkně stárne, když na krosce neujede Tonymu, co to bere po vzoru policisty Rigse "po vlastních".. ()