Policajt z New Jersey Nick Cassidy (Dolph Lundgren) zistil, že do mesta má doraziť zločinec Viktor Dragovič. Šéf srbskej mafie tentokrát osobne dohliada na obchod s ľuďmi. Počas policajného zásahu dôjde ku krvavej prestrelke a Nick v sebaobrane zastrelí Dragovičovho syna. Mafián sa chce pomstiť, a tak nechá zavraždiť Nickovu manželku aj dcéru. Nick prežije a na vlastnú päsť prenasleduje Dragoviča do Bangkoku. Stretne sa tu s miestnym detektívom Tonym, ktorému priekupníci s ľuďmi práve zabili kolegu. Po počiatočnom nedorozumení a nezhodách Nick a Tony spoja sily. Rozhodnú sa zaútočiť na hlavnú základňu nebezpečnej medzinárodnej mafie, potrestať smrť blízkych, prekaziť obchod s „bielym mäsom“ a zničiť všetkých, ktorí sa na ňom podieľajú. (TV Markíza)

johnsnow

Perfektný film kde sa ukáže skvelý Tony a aj Dolph predvedie čo to. Prestrelky fajn a celkom krvavé, bitky vynikajúce obzvlášť tonyho súboje. A dúfam, že ten otvorený koniec znamená pokračovanie. ()

mucho3

Velmi slušně odvedené akční "béčko", Ludgren jasně dokazuje,že je ještě schopen točit koukatelné věci.Tony trochu ubral,ale i tak ho žeru. ()

Saxos

Když si uvědomím v jakých shit filmech byl Dolph vidět, tak tohle je ještě ok. První polovina docela i překvapila. Pak to samozřejmě spadlo do neomezených zásobníků, mlátiček s minimem zranění po stovkách inkasovanej ranách, žluklé krve, hapíků a dalších oblíbených kopíráků osmdesátkovejch akčních béček. ()

Goumen

akční jízda podle filmů konceptu 80-90.let., což mě mile potěšilo. Dolphovi role zjizveného bouchače fakt sedla a z těch oldschoolových akčních hvězd je už asi jedinej, kdo takové role zahraje uvěřitelně a nevypadá, že utekl z domova důchodců. Tony Jaa zase předvádí pěkné souboje plné loktů a kolen, ale ta jeho angličtina zněla fakt směšně. Přítomnost Micheala Jai Whita taky potěšila a na svou postavu je fakt dobrej atlet. ()

bmx6

A hele Dolph Lundgren umí ještě pořádně zazářit.To jsem vůbec nečekal,že to bude tak dobré.Jako jeho fanoušek to byla pro mně naprostá jízda.Tony Jaa předvedl svou úžasnou smršť úderů.Záporák Ron Perlman a Michael Jai White potěšili.Spoustu skvělých soubojů,naháněček a akce,takže příběhu se dá něco prominout.Film mi udělal moc velkou radost. ()

PeteBuck

Aj by som tomu dal 4 hviezdičky, ale niečo tomu chýbalo. Ten scenár bolo treba ešte viac prekopať. Lundgren je pri tých citových výlevoch s manželkou a dcérou fakt smiešny, ale keď ide do tuhého, tak je to ten správny borec, čo skope do kocky kohokoľvek. Tony Jaa sa tvári až príliš vážne a hrá ešte hrošie. Na to, že tam dotiahli Perlmana, Wellera, Whitea, si mohli trochu dať viac záležať. Ale bojové scény sú skvelé. Konečne bitky, kde to proste frčalo a bolo vidieť, že to netočil úplný dement. To sa pri Segalových či van Dammových filmoch, čo natočili za posledných 15 rokov, povedať nedá. Námet mal slušný potenciál, aj keď určité prvky sú recyklované už fakto po tisící krát. Ale vcelku to bol celkom fajn film. ()

esmoke

Americký detektiv se dostane na stopu srbskému mafiánovi, který s pomocí svých tří synů ovládá obchod s bílým masem na blízkém východě a jihovýchodní Asii. Na druhé straně světa v thajském Bangkoku pracuje v utajení policista, který rovněž přijde na stopu tomuto obchodu. Dolph Lundgren a Tony Jaa proti Ronu Perlmanovi super. Ekachai Uekrongtham za kamerou už není tak super. Nemůžu se zbavit dojmu, že akce s Tonym nejsou tak dobrá jak mohly být, až na závěr. Moc dech beroucího thajského boxu se neuvidí, spíš jen taková klasika. Naštěstí tu není žádného většího psychologizování ani filozofování. Prostě dobrá žánrová jednohubka (2D titulky) Rozpočet: $ 9 miliónů, Tržby: $ 1,242 miliónů. ()

Raziel811

Na tomto filmu je vidět, že ani plejáda známějších jmen nepomůže k lepšímu zážitku. Jaa už je zkrátka "stařík" a tam, kde by měla pomoci zajímavá choreografie, jsou jen plácanice rukama nohama. Je sice pravda, že snímek je "nejlepší" Lundgrenův film za poslední roky. Ale co je to platné, když je něco nejlepší mezi nejhoršími. ()

Jardys88

no ne ne ne ne...to už i ty oldschoolové filmy jak tady někdo zmiňuje byly teda lepší...Tonyho Jaa mám moc rád ale toto prostě ne... ()

BaseDallas

Po dlhej dobe, som si konečne pochutil na dobrom "oldskúl" akčáku. Čo je základom toho dobrého? Zraniteľný hlavný hrdina, poriadny záporák (tu mohol byť ešte o čosi slizkejší), výborná akcia + adekvátna kamera, žiadne zbytočné intelektuálne vykecávačky, dobrá hudba (tiež by neuškodilo lepšej) a pomsta. Ešte kúsok tomuto akčáku chýbalo k dokonalosti, preto dávam 4 hviezdy. ()

LL CoOl J 74

Konečně jsdem viděl po dlouhé době film plný akce s Dolphem ... Už jsem od něho ani nečekal že by něco takového dokázal .. perfektní vedlejší rolee M.J.White a Tony \jaa ... bezkonkurenčních 5 hvězdiček .. ()

TOPmoovie

skoro ***, film sa naozaj miesa s dobrymi momentami, pretkanymi akoby z filmu z 80 tych rokov. chvile naivity, potom nieco zaujimave, nasledne lacna azijska bitka- skoro az funny, potom tak natoceny pad vrtulnku ze technicky na 5 hviezd. nic.... tak trochu to zabavi, ale.. nie viac. ()

Ajfist

Smutné je, Dolfi si stále vlastně celý život hraje ochránce slabých a hlavně zákona.S tou starou vrásčitou tlamou by to konečně mohl zkusit také se zápornou stranou.Už je trapné jak je obsazován jen do rolí klaďasů.Kromě Rockyho, ale i tam se nakonec ukázal jako ten fér chlap si nezahrál nikdy žádného vyloženě bezohledného grázla. No dlužno dodat,že bohužel není jediný. ()

PORTER44

Konečně zase po letech docela dobrá akční podívaná s Lundgrenem v hlavní roli,se scénářem spokojenost,Lundgren v roli policisty který bojuje s mafií která obchoduje s bílým masem,nechybí jak dobré honičky,přestřelky tak i bojové scény zásluhou T.Jaa.S hereckým obsazením spokojenost objeví se spousta známých tváří. ()