Street Fighter: Legacy

všetky plagáty
Akčný / Krátkometrážny
2010, 3 min

Dvojice fanoušků legendární mlátičky Street Fighter se rozhodla natočit tuto krátkou poctu jejich počítačové lásce. Snímek se pyšní skvělou choreografií a vizualizací. (zdeny99)

mysiak

Prekvapený...rozhodne lepšie ako všetci Street Fighteri, ktorí boli predtým natočený...ale zas neuškodila by nejaká pointa, a dlhšia stopáž... ()

PauloZ

Natoečono bylo velice solidně a efektně, jako hraný trailer na hru super, jenom bych vyměnil ty dva jardy za pořádné nabušence! ()

Sabrewulf

Stěžovat si na absenci pointy u fan kraťasu podle BOJOVKY, ve které jde prostě jen o to, že do sebe dvě postavy buší, je trochu hloupé, ale budiž. Tedy možná by tam mohla být třeba taková, že Ryu hodí modrý fireball a ten se zbarví do zelena, nebo tak něco. /// Vizuál parádní, Ken vyskočil rovnou z Coin-opu, aneb jak tříminutový kousek nakopal zadek celovečeráku od Bartowiaka. ()

SeanLSD

Na rozdiel od STREET FIGHTER: BEGINNING´S END už nielen bitka, ale aj poriadne filmové efekty! Čo to dnes znamená byť amatérom ? - že mi za to nikto nedal dopredu peniaze ? ()

thorewi

Po technické stránce velmi dobře provedené, ale krátká stopaž a absence hlubšího příběhu a myšlenky zásadně snižují rating, avšak jako fanouškovský počin dobré. ()