Zoolander 2

• Česko Zoolander No. 2 (viac)
USA, 2016, 102 min (Special Edition: 108 min)

Réžia:

Ben Stiller

Kamera:

Dan Mindel

Ben Stiller, Owen Wilson, Will Ferrell, Penélope Cruz, Kristen Wiig, Milla Jovovich, Justin Theroux, Benedict Cumberbatch, Justin Bieber, Jon Daly (viac)

Ubehlo desať rokov a Derekovi (Ben Stiller), ani jeho kamošovi Hanselovi (Owen Wilson) sa už vo svete modelingu dávno nedarí... Pre modelingový svet sú už odpísaní a mŕtvi. Mŕtve (ale v pravom slova zmysle) začínajú byť aj vybrané hudobné celebrity, ktorých násilné konce spája jeden zvláštny detail – každého z nich našla polícia s grimasou kopírujúcou jeden z unikátnych pohľadov Dereka Zoolandera. Keď takto dopadne aj Justin Bieber, rozhodne sa hlavná a veľmi sexy vyzerajúca vyšetrovateľka (Penélope Cruz) pre veľmi odvážny, až zúfalý pokus. Angažuje Dereka a Hansela a tí sa majú ako tajní agenti infiltrovať do sveta celebrít najzvučnejších mien a nájsť v ňom vraha. Aby ich misia bola ešte o niečo zložitejšia, z väzenia sa práve dostane podliak Mugatu (Will Ferrell), ktorý sa za mrežami priučil všetkému, čo má vedieť správny gauner. A naviac tam pre Hansela a Dereka prichystal veľmi brutálnu pomstu. (CinemArt SK)

Tarhiel

"Do you ever have feeling, where you see young teenage girl with perfect skin, and you want to kill her? And take her skin, and put it on your skin? We've bottled that feeling." Bláznivá komédia, ktorá lepšie začať nemohla - smrťou Justina Biebera, :D vystupujú v nej mnohí slávni herci a módni návrhári a vôbec sa neberú vážne. Berie si to trópy zo špiónskych a James Bond filmov a robí si z nich srandu, ide jej to, a dokonca má príbeh! Po veľmi dlhej dobe americká komédia, ktorá je aj smiešna a nie len trápna. (3/5*) ()

Godhaj

,,Fashion police? We are clean, lady, go harass somebody else.“ První Zoolander byla pořádná blbost, u níž jsem se ale dobře bavil. A dvojka je to samé. Sice je to více parodie na špionážní a konspirační dramata než parodie na svět módy, ale to nevadí. Děj je dostatečně akční, postavy stupidní a některé narážky na šílenství současné módy jsou docela trefné. Stiller a Wilson jsou ve svých rolích jako doma, Cruzová je pořád pěkná ženská a Sting ukázal, že si ze sebe umí udělat legraci. Škoda jen, že postava Ferrella je taková nijaká a také postava Zoolandra juniora byla naprosto zbytečná a film by se bez ní obešel. Jinak je to ale koukatelná komedie, která staví na stupiditě, což jsem si užil. ()

LukeKiller

V pomerne veľkej záplave komédii, ktoré som videl poslednou dobou, táto čnie. Alebo nie. Záleží ako vám sedí tento typ humoru. Bohužiaľ, to nie je taká pecka, ako bola jednička. Taktiež mi už ale nie je x-násť a asi som čakal lepšiu nálož. V rámci intelgientných blbých komédii za mňa paráda. ()

Demonn

O dvojce můžu říct asi tolik, že nenadchla ani nezklamala. Absence příběhu by mi tolik nevadila, kdyby byla dvojka tak nabitá hláškama jako jednička. Sice jsem se bavil ale ne tak, jak jsem čekal. 70% ()

soviczka

Není to úplný průšvih, ale ty dlouhé roky čekání na druhý díl sehrály svou roli. El Niño prostě není ani Blue Steel, ani Magnum...:( ()

stephano

Je to film plny cameo rolí, problem je ze neni plny vtipnosti. Pripomina mi to takový ty 90tkovy radoby akční komedie kterejm sme se smali pred 20 lety, doba je ale už jiná. Tohle prostě už nestačí. ()

lownes

Po dlouhe dobe konecne zase vynikajici film. Absurdni komedie plna skvělých vtipu. Pokračování ktere přináší plno nového na rozdíl od pitomeho kopírování ve stylu Star wars 7 : tohle presne jste viděli už 6x. Proste vynikající klenot svetove kinematografie. Kdo mate radi tu partu okolo Bena, Willa a Owena budete nadseni. Pokud se vám líbilo něco jako Andalusky pes tak si to nejspis neuzijete tolik. ()

vieriX

Možná kdyby to nevzniklo po 15 letech tak by to byla větší pecka. Lidi prostě už zapomněli i když film ukazuje známé modely ještě jako větší dementy a potěší spoustu známých ksichtu v mini rolich. Nemůžu tomu napálit více ale úplně v pohodě se budete bavit. ()

lusa

Neskutočne absurdne jeblá chujovina. A práve preto ľahko nadhonotím. Nie každému asi sadne takýto druh uleteného, tupého humoru, ale ja som sa fakt bavila. Bardemová je úplne že hot as hell!! A nepochopím, že tak prudko šukateľný chlap ako Marc Jacobs, je gay!! 4* ()

carodejb

Úžasne absurdné. Skoro až Phytonovské. No dobre možno preháňam, ale na Američanov, veľmi podarený humor. Bavil som sa. Veľmi. U mňa lepšie ako 1. "V Rajskej záhrade žil Adam a Eva... a Steve." - Prečo si zabil Justina Biebera? - To sa ma vážne pýtaš? ()

subic

Zklamání. Sice jsem se u toho párkrát zasmál, třeba na konci u toho házení nožem, ale jinak mi to přijde už jako zbytečné pokračování. ()

mllokovec

Prvního Zoolandera mám rád Tak jsem si řekl že se podívám na dvojku Pod vlivem zeleniny 🍃 Začátek už nám ukázal že tu bude propojení mezi Starou a novou dobu Film celkově sází na dvě důležité věci na nostalgii ( opakující se scénky z jedničky většinou z parodované)a na v té době new School věci ( camea nových celebrit bylo jich přehršel,hipsteři, vše je přece eko až na to že vůbec ) jak už jsem psal camií přehršel ano na camea sázela i jednička ale ne tak na sílu ( nebylo to jak tady podívejte se to je přece MC Hammer, nebo podívejte to je Sting ) Humor se staví už na zmíněné nostalgii a také na hlouposti až absurditu dvou hlavních postav ( místy velmi zbytečné) Příběh má dvě storytime Ze začátku funguje nostalgie a samotná parodie sebe sama) ale po 30 minutách humoru tohoto typu to začíná být trapný Konec už je už pouhá přestřelená a zbytečně překombinovaná sračka Zklamaní které se ale dalo očekávat za prvních cca 20 nostalgicky fungujících minut = 45% ()

Lurtz37

Neskutečná vystřelenost! Jsem rád, že jsem to viděl, je to nabitý a některým šílenostem se člověk od srdce zasměje, ale celkově to nemá nic moc společného s kouzlem (čti humorem) prvního dílu. ()

baclajean

Jednotka bola pozerateľná volovinka, dvojka je ale strašná hlúposť. Hlášky už nie sú originálne, skôr napodobenina a snaha priblížiť sa tým z prvej časti. Efekty na bode mrazu, naozaj to celé vyznelo ako nedokonale spracovaná paródia, než sreriózne mienená druhá časť kedysi pomerne úspešne preslávenej komédie. Musí sa nechať, že ani Stiller, ani Wilson nestárnu, sú temer rovnakí ako v prvej časti. ()

Facerr

Už první Zoolander sázel na přestřelený scény, který dokázaly vyvolat záchvaty smíchu. Tentokráte je to ale přestřelený někdy až moc. Nevíte pak, jestli se máte smát, nebo kroutit hlavou. kroucení dost často vyhraje. Zapojení celebrit do filmu je sice super nápad, ale tentokrát se snaha o crazy komedii změnila v křeč. Pohled magnum si budu bohužel pamatovat jen z prvního dílu. ()

toomm

Zoolander No. 2 překračuje několikrát hranici vkusu i trapnosti, a tak mu bohužel zbývá hlavně nostalgie postav z prvního dílu. Abych filmu jenom nekřivdil, pár slušných vtipů se najde, ale je i opravdu poskrovnu. Místo vtipné satiry na poblážněný svět modelingu, módy a zasraného konzumu tak dostaneme jen prázdnotu převyprávěnou do bláznivé historky plné absurdit. Velká nuda. 40% ()

Sticks

Dostal som presne to, čo som od filmu očakával. Pre mňa spokojnosť s komédiou. Stiller to uchopil ako alegóriu spoločnosti a myslím že celkom presvedčivo. ()

Zemřel herec Jerry Stiller

Zemřel herec Jerry Stiller

11.05.2020

Ve věku 92 let dnes ve Spojených státech zemřel komediální herec Jerry Stiller. Zprávu na svém twitterovém účtu zveřejnil jeho syn, hollywoodský herec a režisér Ben Stiller. Podle příspěvku zemřel… (viac)

Zlaté maliny 2016

Zlaté maliny 2016

25.02.2017

Známe letošní vítěze Zlatých malin. Nejhorším snímkem se stal dokument Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party, který si odnesl i další tři Zlaté maliny za nejhorší režii,… (viac)

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Kdy bude mít premiéru Zoolander 2?

Kdy bude mít premiéru Zoolander 2?

11.03.2015

Derek Zoolander je manekýnská ikona. Když se tedy včera večer objevil na pařížském týdnu módy, byl z toho docela poprask. On a jeho kamarád Jeníček ale nedorazili jen tak pro zábavu. Promovali tam… (viac)