Zombieland: Rana istoty

• Česko Zombieland: Rána jistoty (viac)

Herecké hviezdy Woody Harrelson, Emma Stone, Jesse Eisenberg a Abigail Breslin sa v pokračovaní kultovej zombie komédie vydávajú na cestu naprieč postapokalyptickou Amerikou. Cestou budú mať dočinenia s novými, vyvinutými druhmi zombie aj ďalšími preživšími, no najväčšou výzvou bude nezblázniť sa z ich svojskej provizórnej rodiny. (Itafilm)

Warmachine69

Těšil jsem se jako malé dítě na Ježíška a také jsem měl na co! Byla to neskutečná jízda! Je pravda že film už tak moc nehraje na vážnost situace jako jednička (která už sama o sobě byla vážná minimálně) ale to je na to právě ono. Mělo to neskutečné tempo, vtipnost byla taky vynikající (kterou ještě výborně dotáhla nová postava v podobě “tupý blondýny” no prostě paráda a možná bych se ani nebál říct že dvojka o kousek překonala díl první. ()

Flammarion

No je to podstatně horší než první díl. Rosárka je prostě příšerná herečka a ještě vošklivější příšera než všichni ti zombíci, až jsem si jí chvilku pletl a nevěděl zda už se neproměnila a chudák Woody to odsral. Za to nesmrtelná růžová Zouí byla mnohem lepší. Děj je takový no prostě nic moc, ale co bylo super, tak úvodní masakr. Za ten tleskám, Škoda, že takhle nedopadl celý film. ()

tehol

znacny downgrade.. prvni dil uz rekl vsechno, tohle bylo stejne a uz spis nudne. jedina vec, co to zachranila byla zoey deutch, ktera obcas prinutila pousmat se (treba jeji vize uberu). z puvodnich postav se dal snest jeste eisenberg. nejvic me zklamalo, jak trapna byla postava emmy, to byl zlocin. ()

Beau

Dvojka, která v kvalitě v pohodě stíhá jedničku, je to pořád sranda a nové postavy tomu dodaly štávu - "To je ta slavná oválná pracovna? A proč se jí vlastně říká oválná?" ()

megacik

Niektoré hlášky boli super, ale oproti jednotke to bolo často také nanútené a miestami na komédiu až príliš pochmúrne, bavil som sa neporovnateľne menej. To je niečo obdobné, ako keď naši hokejisti šťastnou náhodou a s trochou snahy získali zlato, pričom ďalší rok sme to zlato už považovali za samozrejmé, ale nepodarilo sa, získali sme len bronz. Bronz je super, ale aj tak boli všetci sklamaní.... Keby som nebol fanúšik prvej časti, dal by som tomuto snímku ešte menej. Herci akoby si z oka vypadli(čo schválim), len Abigail Breslin sa značne zmenila, herecký výkon slabý, mladej, potencionálne oskarovej herečke už zjavne dochádza dych, a taktiež aj značne spuchla, čo je škoda. Zoey Deutch tu žiarila ako hviezda, ostatní herci, teda okrem Woodyho, sa stratili v jej žiari, škoda len toho mizerného prekladu, ktorý ten zážitok kazil. A mimochodom Woody Harrelson tu vôbec nevyzerá ako budúci dôchodca, práve naopak....no a v neposlednom rade mi tu chýbali Twinkies!!! Bol by som radšej za nejakú zbytočnú scénu s Twinkies, ako s Billom Murrayiem. ()

J1R1K04

„Donkey Kong, motherfuckers!“ Je to přepálené, nelogické, ale zároveň neuvěřitelně zábavné? Co to je? Zombieland: Double Tap! Vynikající oddychovka, ve které se ustřelí pár těch zombie-hlav a vzduchem proletí pár nadávek. Základní partička je stále hodně fajn, hlavně Woody je prostě největší borec. Hodně mě pobavila ale i nová přeživší v podání růžové Zoey Deutch, která je tak přepáleně hloupá, až mě to vlastně fakt rozesmívalo. Vlastně já od tohoto typu filmu ani víc nechci. Sice v tom není žádná hlubší myšlenka, ale koho to kurva zajímá? Tohle je film dělanej pro zábavu, a to jsem dostal! Vynikající zombie komedie, která u mě předčila i peckovou jedničku. 80% ()

APLSMLS

Hmm, jako oddychovka budiž, ale umim si představit, že youngsters si na tom třeba i dobře ujížděj. Téma zombie apokalypsa rád nemám a všechno to zvracení a přehnaná krev tomu nepomáhaj. Woody je fajn a má to dobrý místa, hodně baví pasáže s jeho láskou k Elvisovi a taky slušný byly ty různý suvenýry v Bílým domě. Takový ty videoherní momenty s pravidlama a oceněníma nefungujou moc dobře, ale zabití roku svalením věže v Pise bylo fakt hilarious. První díl mě zatím míjel a tohle mě ke shlédnutí asi nepřimělo. ()

Slash_Flash

Není to sice zklamání, ale mohlo to být lepší. Film jsem si užil. Dvojka sdílí stejný smysl pro humor jako předchozí díl a nasmál jsem se u ní mnohem víc. Naše malá parta má stále mezi sebou skvělou chemii a i ta tupěna z mrazáku k nim zapadla. Co mě ale trošku mrzí je, že dvojka sebe nebere dost seriózně. Jednička byla také byla komedie, ale taky mě uměla dostat do děje tak moc, že jsem se cítil jako bych v světě zombie apokalypsy také žil. Užíval jsem si jak si naše parta pomalu buduje mezi sebou vztah. A hlavně to bylo o to přežití.Ve dvojce už to je jen o tom najít tu puberťačku a někde (ne)zapomenout Madison. Taky některé scény mi přišli strašně dlouhé a vedlejší postavy vždycky jenom přišli a pak odešli. A ježíši, to jsou ti hipíci v Babylonu úplně vypatlaní? Kterého chuja napadlo tavit všechny zbraně uprostřed zombie apokalypsy? Ale jak říkám. Film mě pobavil, nasmál jsem se u něho a to je přesně to, co jsem od filmu chtěl. ()

podlet

No nečekal jsem, že by to mohlo bejt dobrý, po jedničce. Ale parádně mě to bavilo v podstatě celej film. Nahláškovaný, plný vtipů. ()

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

Koho studio zvažuje do role Batgirl?

21.07.2021

Filmová Batgirl brzy dorazí na plátna v samostatném celovečeráku, scénář píše Christina Hodson (Birds of Prey) a za kameru si stoupnou Adil El Arbi a Bilall Fallah, režiséři posledních Mizerů. Stále… (viac)

Nej filmy roku a PF 2019!

Nej filmy roku a PF 2019!

31.12.2018

Chystá se návrat do Zombielandu

Chystá se návrat do Zombielandu

18.05.2018

Ačkoliv to zní neuvěřitelně, příští rok uplyne 10 let od premiéry Zombielandu. Ujetá komedie s Jessem Eisenbergem, Woodym Harrelsonem, Emmou Stone a Abigail Breslin celou dobu čeká na pokračování. A… (viac)