Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

VanTom

Drogy jsou špatné, áno... ale když se je člověk naučí používat, dokáží jeho život velmi obohatit. No, morální vyznění snímku je docela problematické, hlavnímu hrdinovi projde i vražda nevinné společnice - to nebyl on, to drogy. Ona celá poslední třetina, kdy se snaží dát si do pořádku svůj život, je dějově značně kostrbatá. Na druhou stranu, předcházející období rauše a následného absťáku je natočené formálně skvěle, svižně, se spoustou režijních nápadů a nadmíru sympatickým Bradleym Cooperem v hlavní roli. Slabší 4. ()

Wade

Zajímavý příběh a opravdu skvěle využité změny barev obrazu mě bavily a udělaly z filmu perfektní podívanou. 95% ()

Angelic-77

Nebýt nezáživného a nanicovatého konce, šel bych s hodnocením o něco výš, ale takhle bohužel. Chytlavý, napínavý, zábavný thriller, který ale ve výsledku zas až tolik neuchvátí. ()

romajz15

Nápaditý milý oddechový film, kterému ale k dokonalosti něco chybí. Srovnám to s filmem Lucy, který byl nedávno v kinech, a který je tomu hodně podobný, snad vám to nebude vadit. Tak Všemocný má určitě lepší spád, stejně dobré herecké obsazení (skvělou Scarlett Johansson tady vyváží jedině De Niro), hudba není nic moc a mohlo by tu být více fantazie, ale takhle to alespoň trochu působí uvěřitelně. ()

bizz_mjc

Stylová jednohubka! A zajímavá kamera (nejen makro-průlety), místy chytrý dialogy a skvělý Bradley Cooper. Čím míň člověk nad tématem přemýšlí, tím víc si pak film užije, ale nebylo tu zásadních věcí, nad kterými byste kroutili hlavou. Btw, tu pilulku, tu bych bral. A Lucy k ní. ()

Sany33

Film je sústredený okolo jednej fantastickej myšlienky – dej je zameraný takmer výlučne na Eddieho, ktorý sa cíti byť po užití drogy všemocný. Pútavý presvedčivý príbeh, príjemné tempo, výkon Bradleyho Coopera a podmanivá kamera robí z filmu nadpriemerný triler. I keď, aj takýto triler má svoje muchy. Autori sa zamerali predovšetkým na scény a na ich verné zobrazenie. Dej síce občas pokrivkáva a ostáva stáť, nie však na dlho. Necháva nás v napätí a za odmenu potom prekvapí svojim nečakaným zvratom. 81% ()

ghatos

Cooper teda zrovna neexceloval a rozhodně nepůsobil sympaticky. Poměrně hloupý scénář vyplodil kraviny typu: krev na zemi nebo progresivní mozkové synapse. K prohře moc nescházelo. 52%. ()

blackJag

Droga jako východisko z krize. Tato varianta obyčejně nekončí dobře a na její konto se dá natočit bezpočet depresivních snímků (a pár dobrých už se i natočilo). Tady jsme ale na poli bezstarostného mainstreamu a proto nečekejte žádnou sebereflexi ani brutální katarzi. Tohle je zábava. Skutečně, scénář jde hrdinovi na ruku, nechává ho hučet skrze oblíbenou formu vydělávání peněz bez práce a dopřeje vám i tokové zábavné kratochvíle jako výuka cizí (těžké) řeči za pár dnů a populární téma každé správné sufražetky - prosouložení se skrz davy (samozřejmě neexplicitně)... Určitě to mohlo být chytřejší, odvážnější nebo drsnější, já se ale celkem dobře pobavil. 80% ()

Krosmen

Pokud sečtu všechna pro a proti vychází mi z toho pohodový průměr. Nevím sice, co ostatní myslí vizuálními orgiemi, protože jedinou vizuálnost jsem spatřoval v průmětu ulic, která je už na začátku filmu a pak se jen opakuje. A pokud tohle nazveme "orgiemi" pak už nám stačí opravdu málo a něco není v pořádku. Nicméně. Film má pohodové tempo a není zbytečně dlouhý, možná se dalo lehce přitlačit na soundtracku a možná šlo jít i trošku více "na dřeň". Celkově to ve mně ale nechalo pozitivní dojem..A v závěru mi Bradley s novým účesem vzhledově připomněl Chrise Berrieho aka Rimmera ;-) ()

MiGi87

Chtěl jsem dát čtyři, celou dobu se blížilo k rozuzlení a celou dobu si to ty čtyři drželo a pak ... pak to prostě bez jakéhokoli závěru utli a hodili tam titulky, takže za nedokončený film dávám 2*. ()

Guzo

Překvapivě dobrý thriller se sympatickým Bradley Cooprem v hlavní roli. Originální nápad, originální pojetí (ta kamera svištící po městě je vážně cool) a konečně zase jednou dobře ukončený film. ()

AngelusCZ

Byl sem na tom v kině na Fantasy Festivalu. Ze začátku se my na film moc nechtělo. (Název mě moc nelákal.) Ze začátku to na mě působilo jako obyčejný drama, ale pak se to rozjelo. NCT je skvělěj prášek!!!! :DDDHudba je skvělá, kamera taky, střih taky, scénář taky, ale nejlepší sou herecké výkony. Naštěstí sem to viděl v původním dabingu s titulky. ()

ganz

I pokud přejdu neskutečné množství logických chyb a vyložených nesmyslů (IQ čítající 4 cifry, ale nějak zapomene že mu zbývá poslední pilulka?), tak se stále jedná o nenápaditou popcornovou blbinu. ()

greetchen

Fajn thriller s příjemným hereckým obsazením, který se vám nesnaží zamotat hlavu přehnaně složtou zápletkou. Má to spád, má to energii, má to (sakra) sympatického hlavního hrdinu. Víc nepotřebuji. ()

MI-380

Někdo si dá kafe, někdo panáka, někomu přejede motorka hlavu. Eddie našel na dokonalé využití mozku něco ještě podstatně ostřejšího. Výborný spád a kamera, velmi dobrý nápad, průměrný scénář: Eddie se svou chytrostí zachází často neuvěřitelně hloupě. A posledních 20 minut bohužel jako by vzniklo pod tlakem hlasování diváků. Přesto jde o vysoce nadprůměrné SF. 75%. ()

V.Silver

Úchvatná kamera - místy rozhodně. Scénář zajímavý - místy rozhodně. Herecké výkony působivé - místy rozhodně. Celkově vzato: místy se rozhodně jednalo o zajímavý a dobrý film, místy jsem si říkal, jak leží celý potenciál námětu nevyužitý, kolik logických trhlin mě napadlo přímo při sledování děje, natož poté. Každopádně jsem se poměrně dobře bavil a konec... konec nebyl špatnej ;) 70% ()

PF 2017

PF 2017