Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

pelewi

Asi jeden z filmov, po ktorých si poviete, že by ste chceli mať taký život, aký mal hlavný hrdina filmu. V tomto prípade Eddie (samozrejme brať to s nadhľadom). Film vcelku zaujímavý, so zvláštnym nápadom ale skvelým príbehom. Bradley sa znova ukázal ako herec, čo dokáže zahrať čokoľvek (ale ten A-Team mu neodpustím!!!). U mňa 5/5. ()

noxi600

Zajímavý film s psychologickým propracováním, originální zápletkou a dokáže vtáhnout do děje, kdy si řeknete: "Kdybych ji tady měl, tak bych... " Zajímavý film, u mě 3* ()

piskoteka

Celkem svěží, vesměs mě to bavilo. Místy jsem se trochu nudila a myslím, že ani tvůrci nevěděli, jak dál pokračovat. Není to dokonalý film, ale jako oddychovka dobré. ()

Companus

Nejlepší je od filmu nic neočekávat, nebudete zklamáni. To ale o tomhle filmu čekejte nečekané a nemyslytelné a dostane te to. Bradley Cooper se vyšvyhl a tento film jen dokazuje jeho schopnosti jak z mála udělat hodně. Ve chvílích jeho největšího sebevědomí mu upřímně závidím a v okamžicích kdy ho NZT vycucává ho lituju a doufam, že se z toho dostane. Co dodat, kdo by nechtěl být Všemocný? ()

ouf

Solidní provedení , oddechovka , přirozenej Cooper , možná překvapí konec , až tam se setkáte s vlastním úsměvem. ()

xxxblade

Příjemné překvapení , začatek nic moc ale pak nabral na obrátkach a potom už sem se nemohl odtrhnout. do posledni chvile sem cekal jaky bude konec. Opravdu po dlouhy době výtečnej film. ()

marietta268

V prvom rade uzasny uvod- to som si povedala ze wau to bude super film, no trocha doslo sklamanie ale nastastie len take mierne. Hlavny herec bol vybrany skvely aj ked nepacil sa mi cesky dabing ale za to uz on nemoze. Vadila mi taka moc moderna atmosfera a miestami klise. trocha ma prekvapili zabery ala texasky masaker ako ihla v oku a olizovanie krvy ale zasmiala som sa aspon cize v podstate aj to berem ako pozitivum. Milosrdne hodnotim 4hviezdami- viac menej za herecke vykony a uvod. ()

Awesomer

K naprosto fascinujícímu námětu se přidává výtečný Bradley Cooper, Robert De Niro, chytlavý soundtrack a bez problému odpouštím několik logických děr a chyb. Komediální začátek s poměrně solidní porcí vtipných hlášek a vyprávění ústředního hrdiny bezpečně vtáhne diváka do děje. Co se technického zpracování týče, tak tady není o čem: Audiovizuální orgasmus.... ()

Sonia005

Film, který má spád, musíte sledovat detaily a dobře poslouchat. Film, který mě bavil od začátku do konce. Vtipné a věcné dialogy, drama, dokonce nechybí ani trocha romantiky. Rozhodně si nemyslím, že by tohle nebylo nemožné....třeba si na tento snímek za pár let ještě vzpomeneme. ()

papez12

Treba poznamenať, že čím viac som ten film videl, tým sa mi viac páči. V kine som bol na rozpakoch, potom to bolo lepšie. Nakoniec som si tento film docela obľúbil, vždy ma priťahovala tématika spisovateľov, k tomu drogy, Robert De Niro, trocha nepresvedčivý ale dobrý Bradley Cooper a nádherná Abbie Cornish. Má to všetko čo si predstavujem od 5 hviezdičkového filmu. Aj keď trocha klišé záver, ale neuškodil až tak. ()

TomRod

Akorát jsem se vrátil z noční, vyvenčil psa, udělal snídani a jelikož nešel internet tak jsem se prohrabal v archivu své ex která okupuje můj notebook a našel Limitless. Myslel jsem, že celý film nezvládnu protože potřebuju jít po celé propracované noci spát, ale když jsem film pustil tak to začalo. Tempo se pořád zvyšovalo a s každým dalším záběrem jsem hltal víc a víc. Vydechnout jsem si mohl asi až po půl hodině, v pasáži kdy hlavní hrdina znovu získá svoji lásku a film na chvíli zpomalí. Ale za chvíli se zase rozjede na plné obrátky a jede prakticky až do konce. Ve výsledku je to taková jednoduchá podívaná, která ale plní svůj účel velmi dobře a nedovolí po celou dobu aby z ní divák spustil oči protože jede stejně jako hlavní hrdina ve strhujícím tempu. A pak taky, v kterém filmu uvidíte Roberta De Nira aby v posledním záběru dostal takový... nevím jaké jiné slovo než "stěr"...?! Pro mně jednoznačné 4* naposled jsem se tak bavil u Drive. A ještě jedna věc, Bradley dostává čím dál tím víc zajímavější role a je to jen dobře, roste z něho hvězda. ()

rhodos

Nenápadný solidní thriller o tom, že lidé využívají pouze 10% kapacity svého mozku je zajímavý a neotřelý, ale geniální dílo to není. Hlavním kladem filmu je obsazení rychle stoupajícího po hollywoodském žebříčku, hrajícího Bradleyho Coopera, který dokázal snadno uvěřitelně zahrát jak trosku, tak i hvězdu, ve všech momentech příběhu je famozní - od momentu zoufalství až k tomu, kdy je šťastný a spokojený sám se sebou. Ve vedlejší roli mne také zaujal neselhávající Robert De Niro. A tu pilulku bych si také vzala. ()

Patrix000

Tak tenhle film nemel chybu!super zajimaví zaživný ohromující!chtel bych být chytrý jako on ale to riziko bych nebral!KOUKNETE NA TEN FILM SUPER! ()

drak3go

Deset...dvacet krát jak na některý filmy se na to asi nepodívám, ale představa, že budu nejchytřejší v galaxii mě docela láká :-D, jen mi bude asi pokaždý vrtat hlavou proč neudělá to a tamto když by mohl :-) ()

monny9987

NZT by chcel mať asi každý na tejto planéte. Napriek jej nežiadúcimúčinkom a závislosti. Ľudia sú nepoučiteľní a závislí. Túžia po sláve, bohatstve, moci a uznaní. Bradleymu Cooperovi so svojimi "psími" očami rola neuveriteľne sadla. Literárna troska alebo neuveriteľne pôsobivý inteligentný a sebavedomý muž? Verila som mu oboje charaktery, moment sklamania z neočakávanej situácie sa nedostavil. De Niro pôsobil veľmi šarmantne, škoda, že nakoniec ostal len postavou, ktorú dobehol obyčajný "pošuk". A hoci má film podtón narkomafie, neostáva len bežným príbehom o feťákoch. Dáva viac, pohľad do ľudskej duše a možnosť zamyslieť sa nad tým, ako naozaj človek dokáže využiť viac % svojho potencionálu. Tak čo, nemáte chuť zmeniť svoj život? ()

PF 2017

PF 2017