Prestreté

všetky plagáty
Reality-TV / Súťažný
Česko, 2010, 50 min

Účinkujú:

Václav Vydra nejml., Jana Boušková, Ivanka Devátá, Yemi Akinyemi, Zbyněk Merunka, Ludmila Žemberyová, Martin Stropnický, Veronika Žilková (viac)

Päť súťažiacich, päť večerí, menu tradičné, exotické aj experimentálne. Českí amatérski kuchári predvádzajú to najlepšie, čo pri sporáku dokážu. Čaká ich uznanie súperov, titul najlepšieho hostiteľa a zaujímavá finančná odmena. Programom nás sprevádza a všetky jeho udalosti komentuje dvojica populárnych českých hercov Václav Vydra a Jana Boušková. Zábavnu kuchársku súťaž začala TV Prima vysielať začiatkom marca 2010. Formát prevzala z britskej stanice Channel 4, kde má názov Come Dine With Me. Každý týždeň sa stretne päť súťažiacich, ktorí musia pohostiť jeden druhého u seba doma a ponúknuť čo možno najoriginálnejšie a najlepšie menu. Motiváciou je finančná výhra, ktorej výška sa postupne menila z pôvodných 25.000 Kč až na na 70.000 Kč. Víťaza určí bodovanie v závere relácie, kedy súťažiaci dávajú body v stupnici od 1 do 10 a hodnotia nielen jedlo, ale aj prostredie a hostiteľa. Občas sa varenia ujmú populárni hostia a v takom prípade výhra putuje na dobročinné účely. (TV JOJ)

mover

Skvělý vtipný originální jsou komentáře V.Vydry a někteří hosti určitě taky, jednoznačně J.Krampol s J.Štěpničkou, poved se i J.Vyskočil s Anife Hafan. Samo že jsou i slabší kusy, třeba influenceři kteří ani neumí vařit a ke všemu nudný. Za mě určo nadprůměr, stojí za to občas risknout kdo se v kuchyni zjeví. ()

Podzimní televizní boj

Podzimní televizní boj