Príbeh o chlapíkovi v strednom veku, ktorý vďaka ekonomickej kríze prichádza o svoju dlhoročnú prácu a zisťuje, že so svojím dosiahnutým vzdelaním môže robiť len podradné práce. Preto sa rozhodne pre návrat do školských lavíc, aby si rozšíril svoje obzory, ale hlavne aby získal lepšiu kvalifikáciu pre svoje potenciálne budúce povolanie. (TV Markíza)

Ceres

Naprosto pohodová lehká, romantická komedie. Ze začátku jsem si myslel, že to nebude vůbec dobré, ale Tom je prostě super herec, který rozdává svůj um naplno. Možná bude mé hodnocení trochu ovlivněno Jagermeisterem, kterého jsem od půlky popíjel, ale stejně dám lepší hodnocení, než bych asi dal, ale to ELO na začátku a nakonci mě hodně potěšilo. ()

Sany33

Musím vzdať poklonu komukoľvek, kto preškrtol originálny názov „Larry Crowne“ a miesto toho načarbal odstrašujúco sladké slová „Moja krásna učiteľka“, pretože správne vytušil, že divácky, scenáristicky i herecky zaujímavejšia je postava Mercedes Tainotovej. Larry je totižto v Hanksovom podaní a pod vlastným režisérskym dozorom malá, neškodná postavička zmietaná pomerne nevýrazným (dokonca miestami aj nudným) scenárom, ktorý prekvapuje iba tým, ako veľmi dokáže byt nenáhodný a nepravdepodobný. 43% ()

Myrreczech

Film, který neurazí, ale bohužel také ničím nezaujme. Příběh je až příliš jednoduchý, bez jakékoli zápletky nebo čehosi podobného. Jediné velké plus vidím v soundtracku a v jako vždy výborném Hanksovi, který dodává snímku pohodu. Vtipných scén sice není hodně, za to lepší jsou když se k nim dopracujete. Celkově povedená uvolňovačka, ze které by se ale dalo vydolovat víc. ()

strelenaL

Škoda takového velkého hereckého potenciálu u obou hlavních protagonistů. Komedie nenadchne a neurazí, takový jednoduchý a prostý příběh muže jenž začíná úplně od znova svůj život. ()

blackJag

Způsob, jakým by si člověk rád dal život dohromady a jakým se mu to nakonec podaří, jsou dvě odlišné věci. Hollywoodská dramata tyto rozpory jen málokdy zohledňují a neděje se to ani tady. Pokud je ale zachováno jakési zdání nejzazšího vkusu, asi to ani moc nevadí. 60% ()

Mr.Nigga

Příliš sladké a plné klišé, ale naprosto bez jiskry. Pro mě nefunguje ani jako odpočinková komedie, kterou jsem očekával. Tom Hanks hraje dobře, ale příšerný scénář a neexistující zápletku nezachrání... alespoň že tam byl Fez :) ()

Arkanoid

Herci starnú, ale ich umenie hrať našťastie nie. Prostý príbeh s príjemnou atmosérou. Málo vtipná komédia so zaujímavými postavami (dominuje tu hlavne profesor ekonómie) o človeku, ktorý sa musí prispôsobiť svojej aktuálnej situácii, aby mohol opäť normálne fungovať. ()

xstar

Nevedel som sa rozhodnut ci dam 3* alebo 4*, ale myslim, ze skor to je troj hviezdickovy film.. moc tazke rozhodnutie pre mna. Prijemny filmik s Tomom Hanksom a Julie Robertsovou, ktori nicim neublizi a taktiez ani neprekvapi. Pripomenie vam aj vase stare casy este na skole. ()

herr_carter

Však to takový průser zase nebyl, pro místní erudované jaderné inženýry to ale prostě bylo zřejmě málo k zamyšlení a postrádali zde více kvantové fyziky, nebo co. Mezi Hanksem a Robertsovou je příjemná chemie od začátku (nejdříve "co se škádlívá" a potom už zamilovaná),a navíc například takový garážový prodejce CT Entertainer mě jakožto neohrabaný prodejce, ale sympatický a vtipný soused, hodně bavil....................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

sedm.1

Normálně začínám mít pocit, že nedokážu být vůči filmům s Tomem Hanksem objektivní, takovou mám pro něj totiž slabost. Ten chlapík je vážně asi tím nejsympatičtějším hercem na světě a i když v jeho filmografii opravdu naštěstí převládají především ty skutečné majstrštyky, poukazující jak na jeho čich na úžasné scénáře, tak ale i naprosto dokonalý mnohostranný herecký talent, tak on dokáže doslova uchvátit i v těch vážně jednodušších, nenáročných podívaných, kam právě patří tato romantická komedie, nepřinášející sice vůbec nic nového, zajímavého, či výrazného, ale jen ten jeho opětovný, nádherně podmanivý výkon v megasympatické postavě prostě utáhne s naprostým přehledem celý film jakoby nic a že jde o jednoduchou zápletku, s předvídatelným vývojem a nic moc dialogy, je úplně jedno, jelikož pokaždé, když se objeví na obrazovce, a on z ní zde naštěstí prakticky nesleze, tak to celé rozzáří a rozpumpuje a hned je na co se dívat a čím se bavit. Abych ale filmu jen nekřivdil, že krom Toma už nic jiného nenabízí, tak i Julia ,,čím dál větší huba‘‘ Roberts tu odvádí slušnou práci, respektive působí neotravně svěže, dále mu nemohu upřít svižný spád a samozřejmě i pár opravdu vtipných situací a sem tam i poměrně funkční emoce. Nicméně musím zopakovat, bez Toma Hankse by to celé působilo nejspíš vážně polovičním dojmem, takto jsem byl ale nadmíru spokojený a v rámci žánru se jedná skutečně o sice nenáročný, ale určitě příjemný filmový zážitek. ()

bari68

Už na prvý pohľad a po pár minútach zistíte, že Hanks sa má režisérskemu remeslu ešte čo učiť. Film má zvláštne a jednoduché dejové linky, ktoré sú navyše navzájom zlou symbiózou. O umení sa tu každopádne nedá hovoriť(výnimkou a jedinou záchranou sú tváre Hanks-Roberts), ale o filmovej jednohubke, ktorá neurazí-nenadchne. 2,5* ()

Seti

Tom Hanks se nás snaží přesvědčit, že časy jsou zlý, na školu není nikdy pozdě a ne každá změna či krize je špatná. Jo a samozřejmě, že láska pomůže překonat všechny nesnáze. Bohužel ses to Tome snažil udělal tak moc příjemný, až je to nepříjemný. Jo a Juliino přehrávání vážně neni cool. ()

DavidS.

Krize je svině, community college na úrovni druhého stupně naší základky, chudák Hanks asexuální ňouma a k tomu mopedový gang :) Ale v podstatě je to neškodné... ()

Wally

Velice příjemná záležitost...i když trošku předvídatelná...a dva herečtí 'dinosauři' v podání J. Roberts a T. Hankse rozehrávají milý příběh, který pobaví. ()

velkyvezir

Žádné velké umění, ale mě to pobavilo a mezi Hanskem a Robertsovou to jiskří, je vidět, že jsou přáteli i mimo plátno. Jinak nechápu to nízké hodnocení... I když, najdou-li se tu znalci schopní tvrdit, že zde jde o Hanksův filmový debut (Malarkey), tak vlastně ani není divu.:-) ()