Izba mŕtvych

• Česko Zjevení (viac)

Keď sa doma začnú diať zvláštne veci, zistia Kelly (Ashley Greene) a Ben (Sebastian Stan), že ich straší postava, ktorú náhodou vyvolali počas parapsychologického experimentu na univerzite. Desivé zjavenie sa živí ich vlastným strachom a mučí ich všade, kam sa pohnú. Ich poslednou nádejou je expert na nadprirodzené javy (Tom Felton), ale aj s jeho pomocou môže byť už neskoro na záchranu pred desivými silami. (TV Markíza)

katasta

Film, který postrádá naprosto všechno, co by v něm, dle žánru do kterého se rádoby řadí, mělo být. Dlouho jsem neviděla horor/thriller, při kterém by chybělo sebemenší napětí, při kterém jsem se ani jednou nelekla, ani jednou nebála a po kterém se mi spalo úplně stejně dobře jako po pohádce na dobrou noc. Je to velká škoda, jelikož nápad, který tam v pozadí je, se mi líbí... bohužel tvůrci na něj nejspíš přišli jen tak náhodou a ani si neuvědomili, že vlastně něco vymysleli...tak nám podali tuhle...věc. ()

ivishka

Tak nadějný obsah jsem dlouho neviděla. A nebyla bych to já, kdybych se nechtěla zase trošku bát a zapomenout na své všední starosti. Docela jsem se ovšem divila, když nestrašidelnější pasáž byla skoro až ke konci, když postava Kelly zůstala sama v domě s tou bytostí. Zase jsem zůstala u konce tak trochu nevěřícně koukat... Asi nemám v poslední době štěstí na dobré filmy.. ()

kaylin

„Zjevení“ samo o sobě není vůbec žádné zjevení. Naprosto klasický horor současné produkce, který doufá, že pár oblíbených hvězdiček, jenže ony to nezachrání, když je to celé špatně. Tohle je film, který doufá, že děsivé scény samy o sobě zajistí, že se bude divák bát, ale když zde není potřebná gradace, když zde není stavba jednotlivých scén, nemůže to prostě dopadnout dobře. Tohle je jen všechno vysypané na sebe bez ladu a skladu. ()

stration

Celkem nenáročný kousek, který ničím nevybočuje podobné produkci. Chybí nějaký zajímavý dějový zvrat, propracovaný scénář a něco alespoň trochu šokujícího. ()

honajz2

Klasická duchařina, která neurazí, ale ani nenadchne. Líbilo se mi, že to mělo (na rozdíl od jiných duchařin) uzavřený konec, protože z toho, co se stalo na konci, druhý díl půjde udělat těžko. ()

Havaj8

Fakt hodně sympatickej pár, ale bylo to prd platný, protože to byla neskutečná nuda. Jako kdyby se už vytratil všechen nápad. Už jenom málokdy se najde dobrej horor, ať už jakýhokoli subžánru. ()

Hennes

Žádná velká hororová podívaná, přesto měl film od počátku našlápnuto celkem slušně. Oba hlavní hrdinové nepřehrávali a chovali se standardně, ne jak většina bláznů v hororech. Dobrá atmosféra však postupem mizí a místo toho aby film gradoval, začíná upadat a nakonec to tvůrci dorazili podivným závěrem. Film měl potenciál, ale nebylo ho využito. ()

bourec

Někdo tady napsal,že to nedávalo smysl.Já bych snad v hororech ani smysl nehledal,ty vole.Perfektní stopáž,žádná roztřesená kamera,jen pár napínavejch scén.Hudba slušná,herci v pohodě.60%. ()

WoWoW

No když se u hororu dostanu do fáze, že mi je jedno jak hlavní postavy skončí, je něco špatně. Možná je to tím, že nevím čeho se to vlastně báli. Jasně pohybovalo se tam něco jako duch, ale né jen tak obyčejný. No nevím určitě to šlo dotáhnout do větší dokonalosti, než bylo toto "bezduché" plácání. ()

cariada

Duchařina , která se moc nepovedla. Kdysi na škole něco vyvolali a ted je to pronásleduje, stále stejné klišé. Kdo bude mít navrh? Tady je velké plus za celkem sympatické herce a provedení. ()

Rodriguez

Celý snímek si drží skvělou úroveň příběhu, napětí a překvapení. O to horší bylo zjištění jak to celé dopadne. Ale i tak velmi solidních... 70% ()

dubinak

Na konci tohoto filmu víme stejné hnědé jako na samém začátku. Přitom trailer byl tak pěkně sestříhaný. Utvrdila jsem se v tom, že Ashley Greene fakt nemusím a Malfoy si po Potterovi taky mohl najít lepší job, protože v roli Draca se osvědčil jako velmi dobrý herec. Celé je to absolutně o ničem, jsou tam max tři lekačky a u dialogu, který vedl vedlejší hrdina se svým kamarádem se vám chce fakt smát, protože takovýho chytrolína jsem teda ještě neviděla. :D Zbytečnost nad zbytečnost. A to jsem se na to fakt těšila. Nejlepší fail byl, když jsem stála u filmového stánku a The Apparition bylo označeno cenovkou s číslem 299 Kč. Paní prodavačka se na mě divně dívala, když jsem se začala hlasitě smát, asi ten film ještě neviděla. :D ()

Lenka.Vilka

Tenhle film jasným důkazem, že přestože dáte mladé oblíbené herce na jednu haldu, tak není jistota, že výsledek bude dobrej, pokud máte totálně trapnej scénář. Byla jednou jedna grupa, které chtěla vyvolat svého kolegu. Potom přišla další, která udělala to samé. A potom přišli dva, kterým se něco divného děje v domě. (Vlastně ne až tak moc, jeden z nich ví, která bije.) Baf a máte duchařinu. Plakát k filmu je nádherný. Škoda, že to je jediná dobrá věc. Mimochodem...když se konečně něco začne dít, tak se to zvrhne...teď jsme přes tři měsíce nosily roušky, ale ani tak nejsem úplně blbá...scéna s prostěradlem byla skvělá, ale nikdo mi nenakecá, že by jí to udusilo. Naštěstí je ve filmu teplo. Čili je slečna stále v kraťasech a ráda se sprchuje. Takže alespoň něco, no... :/ Ale v druhé polovině se o oblékne, takže zase nic. Mmch dávkování informací ve filmu je taky postavený na hlavu. Proč? Protože tenhle film žádnou hlavu nemá. Ani patu. Natož hlavu a patu. Dejme tomu, že to je kravina bez důvodu. Tak proč jsem se alespoň nebála? Zvolený způsob vysvětlení byl absolutně trapný. Ale! Možná byl způsob vysvětlení trapný, ale vysvětlení trapné nebylo. Možná kdyby se první polovina filmu zcucla do pár minut a flashbacků a pokračovalo se tam, kde se dozvíme, o co jde, možná bych se potom i bála. Škoda. Ano, tohle je ten typ hororu, kde jste rádi za šablonovou stopáž 75 minut i s titulkama. ()

Pajky3

No tak tohle se zrovna dvakrát nepovedlo. Prostě nefunguje vzít jednu vedlejší postavu z hitu (Greene) přidat k ní hezounka ze seriálu co zrovna letí (Stan) a jako vedlejší postavu jim přidat herce z úspěšné série (Felton). Bohužel nic zajímavého nepřichází, s hororem to má nejvíc spojitostí asi v okamžiku kdy tam Ashley pobíhá spoře oděná. U toho alespoň všichni víme, že to k žánru patří. Lekačka, atmosféra, strašení - to nějak zapomněl tvůrce přidat. ()

Juto

Príbeh nie je prehnane desivý, ako taký, ale postupuje vpred rýchlym tempom a nechá vás premýšľať, čo sa presne deje. Film nám poskytuje to správne množstvo napätia, vzrušenia a strašidelných javov, aby bol stále zaujímavý. A keď sa ukázalo, že ide o poltergeistický fenomén, tak to bolo pre mňa ešte zaujímavejšie. 6/10 ()

Nivenx

Docela jsem se na tento film těšil a očekával ho a samozřejmě jsem se těšil marně. Vůbec nic nového co už jsme neviděli jinde. Příběh a chování postav úplně katastrofální, kamera docela normál a herci, kteří neurazí. Jinak není ani co skoro komentovat dále, protože se tam nic pořádného neděje. 35% ()

Khumbac

Být vtáhnut neznámou silou, sedíc na křesle zády ke sklepu - do sklepa, není hezká představa. Herečka je kočka to ano. Je to 2 hvězdičkový film, ale za finesu dávám jestě jednu navrch. ()

Estrellita

Jedna hvězdička je za Ashley Greene, kterou od jejího působení ve Tvajlajtu zbožňuju, ta druhá za Toma Feltona. Zbytek je jenom "bezduchá duchařina" bez sebemenšího náznaku děsivosti, nelogická a hloupá, s nulovým finále. Otrava! 30% ()

karlik4801 odpad!

Pane bože! Celou dobu jsem se tak bál. Furt jsem byl napjatý z té zápletky, ve které se skoro nic neděje. A ty lekačky, třeba herecké výkony. Ale to nejhrůznější bylo když Kelly polapila peřina! Naštěstí jí polonahý Ben z peřiny dostal a ona přežila! Myslím že dnes neusnu a jestli ještě někdy usnu určitě budu spát bez peřiny aby mě nezabila! ()

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

Charlieho andílci ve stylu Bonda a Indyho?

24.08.2011

Tak můžeme zjednodušeně definovat komiksovou sérii J. Scotta Campbella Danger Girl, která se chystá na filmová plátna. První nástřel obsazení? Milla Jovovich, Kate Beckinsale a Sofia Vergara. Pořád… (viac)