Hlavní inspirací pro jejich příběhy je manuální nešikovnost. Důležitá však není jen legrace, ale i optimistický postoj Pata a Mata k životu. I když je vše ztracené, nikdy neskládají ruce do klína a nakonec jsou vždy se svým řešením spokojeni. Sláva hvězd rostla až do roku 1995. S novým tisíciletím se Pat a Mat vracejí opět na scénu v nových příbězích. (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa Dukekuky k tomuto seriálu (20)

Postele (2009) (S05E01)

Velice povedený díl. 7/10 ()

Kaktus (2009) (S05E02)

Opět nezklame ! 7/10 ()

Pat a Mat nás baví (2018) (S06)

Kvalita úspěšné dvojky Pata a Mata naprosto upadá, nečekal jsem že tak moc. Určitě si každý pamatujeme 1. sérii která byla naprosto boží zde je to bohužel jinak. Nápady už moc nejsou ale zase musím říct že se to zase někdy povedlo, průměrné hodnocení bylo u mě 2 a 3 hvězdy. Jsem smutný že se seriál tak pohoršil, snad novější série bude lepší ! 5/10 ()

Včely (2018) (S06E01)

Kvalita seriálu stoupla ale už to není jako za starých časů. 4/10 ()

Sekačka (2018) (S06E02)

Bohužel podobná epizoda jako předchozí, nijak mě to nezaujalo. 4/10 ()

Krtek (2018) (S06E03)

Ach jo, doufání v to že vás seriál začne bavit se nenaplnilo, jsem překvapen že dříve skvělý seriál se promění na špatný seriál. 4/10 ()

Elektrárna (2018) (S06E06)

Konečně to došlo, konečně díl který mě pobavil. Originalita a "nemehlita" u Pata a Mata nikdy neomrzí ! 7/10 ()

Skalka (2018) (S06E07)

Na začátku jsem si myslel že to bude parádní jízda, mnoho originálních nápadů. Celkem originální to bylo ale nijak nezaujali. Doufám že se to zlepší. 4/10 ()

Rodeo (2018) (S06E08)

Musím říct že to újde ale pouze újde. Kvalita seriálu se drží mezi dvoumi a třemi hvězdy. 5/10 ()

Kolotoč (2018) (S06E09)

Opět obrovské zklamaní. Nemá cenu to komentovat. 4/10 ()

Odpad (2018) (S06E11)

Zde už musím být zlý, naprostá nuda po celé epizodě. Na staré epizody tohle nemá, čekal jsem víc. 2/10 ()

Pat a Mat kutí (2019) (S08)

Naprostá bomba, u Pat a Mat nás baví jsem byl zklamaný a nedoufal jsem v zlepšení, naštěstí jsem se mýlil a zde je naprosto suprově povedena série která vždy pobaví! 9/10 ()

Palačinky (2019) (S08E01)

Jsem mile překvapen, musím říct že jsem čekal velice pomalý a nudný začátek, naštěstí opak je pravdou a já si epizodu náramně užil! 9/10 ()

Létající stroj (2019) (S08E02)

Zde nesouhlasím s hodnocením která má epizoda, podle mě je to jedna z nejlepších epizod celé série! 9/10 ()

Popcorn (2019) (S08E03)

Zde se snad nedá o ničem mluvit, naprosto suprová epizoda! 9/10 ()

Nábytek (2019) (S08E04)

Zde jsem se i trochu zasmál ale zase musím říct že některé nápady jsou okopírovány. No co se dá dělat ale i přes tuhle chybku se jedná o výbornou epizodu! 9/10 ()

Automyčka (2019) (S08E05)

Tak takhle neuvěřitelně povedený díl jsem nečekal! 9/10 ()

Sklizeň (2019) (S08E06)

Ale jo! Na tři hvězdy to rozhodně není, povedena epizoda. Chybělo trochu a bylo by 5 hvězd! 7,5/10 ()

Fotopast (2019) (S08E07)

Zase 69%? To si přece zaslouží mnohemvíce! Naprostá pecka, humor velice povedený a ten příběh je fantastický! 9/10 ()

Výroba ledu (2020) (S08E08)

Zde musím nějakou tu hvězdičku ubrat, epizoda mě připadá spíše nudnejsi než vtipnější. Věřím ale že se to zlepší! 6/10 ()