Pat a Mat: Karty

všetky plagáty
Animovaný / Krátkometrážny / Rodinný
Česko, 1998, 12 min

Mat kouká na televizi a u toho jí chlebíčky. Do toho přijde Pat s tím, že si zahrají karty. Průběh hry ovšem vyruší otravná moucha, a tak se všemi možnými způsoby snaží mouchu zabít. (SONY_)

stration

Jacinda

Pohádka typická pro Českou republiku. K srdci mi moc nepřirostla, ale to neznemaná, že nedokážu ocenit filmové kvality. ()

punk_zero

Teraz neviem kto je väčší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti. A za každým ma nadmieru potešili. Lenže po čase to už bolo streotypné . Lebo stále niečo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné. Tak preto 85 % ()

Vlkodlak13

I když jsem neměl šanci to vidět v dobré kvalitě, tak musím říct, že měli zajímavý nápad a je škoda, že poměr 16:9 vznikl až v pokračování z roku 2009 (Pat a Mat na venkově). Nevím jestli tato epizoda byla dabována česky, ale taky by to bylo zajímavý, jen nevím jestli bych si na to zvykl (i když by nebyl problém vytvořit dvě zvukové stopy - bez dabingu a s dabingem). Ovšem ten anglický dabing pro zahraniční TV byl fakt otřesný. ----- Určitě doporučuji shlédnout. V tomto díle bojují s otravnou mouchou, díky které si nemůžou v klidu zahrát karty. ()

• Tento díl je jedinou epizodou, která byla natočena v poměru 16:9. Původně byla zamýšlena jako první epizoda nové a nikdy nedotočené série o 52 pokračováních. (churchyard)
  • Studio AIF zkrachovalo dříve, než získalo od dědiců Lubomíra Beneše práva, a proto tento díl nikdy nebyl autorizován k produkci, nebyl vysílán, ani nevyšel na žádném DVD. (churchyard)