Úředník v policejní kartotéce Marvin sní o tom, že se stane plnohodnotným policistou jako jeho otec - jenom musí projít testy na fyzickou odolnost. Jednou v noci zůstane Marvin v celé budově sám a přijme tísňové volání na číslo 911. Sám se přižene zabránit loupeži. Lupiči uprchnou a Marvin, který je pronásleduje, má strašnou havárii v autě. Zachrání ho výstřední doktor Wilder který bádá nad změnou genetického kódu. Ve své soukromé laboratoři transplantuje Marvinovi různé zvířecí orgány. Když se Marvin vrátí ke své práci na stanici, na Wilderův zákrok si vůbec nepamatuje. Své kolegy však udivuje vypracovanými svaly a podivným zápachem, který ho provází. Navenek vypadá normálně, ale uvnitř nikdy neví, který zvířecí instinkt v něm zrovna převáží. Poté, co vyčenichá pašeráky drog na letišti, stává se z Marvina hrdina. Konečně se stává policistou. Jeho život se však začíná komplikovat, když se zamiluje do Rianny, která pracuje jako dobrovolnice v místním zvířecím útulku. (oficiálny text distribútora)

aniabo odpad!

Totální bizár. Scenáristicky podivně nezmáknutá věc, která kupí celkem zábavné situace (nápad člověk-zviřátko má přecijen potenciál bejt aspoň béčkově vtipnej) a zvláštní snahu o to dodat jim rámcový příběh (motivace šílenýho doktora kterej nakonec spojí uhejkanýho pitomce s tou ulízanou pindou je tak nějak nepochopitelná). Herci jsou fakt nemožný, krom toho černocha, což je ale taky teda role jak noha (celý můj život je o tom že jsem černej). Nicméně předpokládám, že když je člověku jedenáct, sexuální narážky ho rozesmějou, neviděl před tím tisíc podobnejch filmů a odprostí se od nějakýho většího přemejšlení, může si film jako oddechovku užít. No, já si to moc užít neumím, Zvíře je takováta klasika, kdy je vám tak trapně že se chcete skovat pod gauč a už se nikdy nepřihlásit k lidský rase a to i když film sledujete sami. ()

Radiq

Uplně ujetá psycho komedia, ve které zvířecí chování u lidí je uplně normální. Fórky fakt uplně ujety, někdy to zavání až trapností, ale spíš je to prdel (chlupatá), než nuda. Místama mě štvalo to používání zvířecích zvuků jako doplněk skvělýho Schneiderova herectví. Zas jednou film, u kteryho se moje hodnocení neshoduje s většinou... Ale tohle byla prostě fakt chláma, já za to nemužu... ()

danco123

Mám pocit akoby Schneider hľadal len tie trápne typy filmov ktoré mali za pokus zabaviť diváka, no bohužiaľ výsledok bol opačný. Film som videl dávnejšie ,ale stále si ho pamätám tým teda chcem povedať že stupidita a trápnosť filmu sa stále nesie vzduchom a nie a nie sa vypariť. Proste film ma sklamal. Filmu by som dal 30%. ()

lennyd

Marvin (Rob Schneider) je totální looser. Po vzoru svého otce se chce stát policistou, ale v testech ho vždycky všichni překonají, ať už jde o dvousetkilovou lady nebo stoletého staříka - a tak tráví svůj čas v evidenci důkazů. Jednoho dne, když všichni "praví" policisté hrají baseball, zachytí Marvin hlášení o vykradeném obchodě a jako jediný se vydá na pomoc. Cestou havaruje v džungli, a je zachráněn šíleným doktorem, který jej zachová při životě jenom díky "náhradním dílům" z okolo žijících zvířat - Marvin tím získává zvířecí schopnosti - rychlost, pružnost, ale také neduhy - neudržitelnou sexuální touhu či neustálý hlad... No .. ehm .. pokud máte rádi Roba Schneidera či filmy jako Decue Bigallow, tak určitě zvířetem zklamáni nebudete. A pokud ne ... tak se radši tomuto filmu vyhněte. Kromě vcelku zajímavé "zápletky" a hezké hlavní hrdinky Colleen Haskell nemá film absolutně co nabídnout. Ani si nevzpomínám, jestli jsem se vůbec něčemu zasmál, což je u filmu, který se tváří jako komedie, docela smutné... ()

Mihail123

Jeden z lepších filmov Roba Schneidera. Príbeh je totálne blbý, scenáristi boli určite totálne zhulení ale prekvapivo slušná (i keď väčšinou trápna a vynútená) zábava ()

Brain-D

je to strašně stupidní a málo opravdu vtipných situací. Rasistický černoch, který omýlá nespravedlnost k černým je min. za 1* ()

cross

Klasická komediální pitomost, při které se nebudete sice válet smíchy, ale alespoň jednou se dá přežít. Navíc, v tomto případě, je sledování zpříjemněno velmi uhrančivou Collen Haskell. ()

P1tr

Podivná záležitost, jenž má ale něco do sebe a která mě docela pobavila. Nekonfliktní tři hvězdy. On Schneider zas takové pako není. ()

manonfire

Tak je to chujovinka, to bezpochyb, ale scény související s hrdinovou vskutku "animální" sexualitou (hlavně to nenápadné anální natáčení té naprosto přesladké herečky v hlavní roli) bylo vtipné. Stejně tak lachtaní záchranná akce či šimpanzí facky. Jsem halt scénkoidní a hláškoidní týpek, kterej když se v tomto ohledu zadaří, tak odpustí filmu i jeho celkově nižší úroveň. 50% ()

sedm.1

Humor a styl Roba Schneidera mi na rozdíl od ostatních zas až tak nevadí,ale zde šlápnul fakt vedle.Že jde o dějově naprosto příšernou věc neni snad ani tak odstrašující,ale humor,kterým se Zvíře prezentuje,odstrašující je,a to v koňských dávkách.Myslím,že nejvýstižnějším slovem k této pitomosti je TRAPNOST!!!Až se stydím,že jsem se na to dokoukal :). ()

lskala

Všichni z toho dělají největší hnůj a já se u toho chlámu jak malý dítě!!! Výborná odpočinková komedie. 90% - 5***** ()