Manželé Patrick a Louis po dlouhých devíti letech nadále trpí smutkem ze smrti jejich jediné dcerky, která byla brutálně napadena divokým psem. Rozhodnou se tedy, že opustí město, vydají se na vzdálený venkov a pokusí se již nadobro na dcerku zapomenout. Od zdejších obyvatel malé vesničky se ovšem dozvídají o jakém si rituálu, který jim na pouhé tři dny dcerku přivede zpět ze světa mrtvých. (PetriK12)

hous.enka

Film o rodicovske lasce, ktera saha az za hrob. Chvilemi docela nechutne, ale jinak podareny horor, ktery dela cest svemu zanru. Odted mam respektk vetrnym elektrarnam :D ()

berusche

Lež má krátké nohy! O tom se hlavní hrdina přesvědčí docela rychle. Musím se přiznat, že jsem si do třičtvrtě filmu myslela, že si z nás dělají tvůrci bžundu. Povězme si totiž upřímně, celé je to postavené na takových vratkých, hooooodně vratkých nožičkách -->scénář, prostředí, začarovaný kruh i bludný kámen. Dokonce to perfektně vysosalo z těch před ním, nejvíc potěší snaha o zapojení starého dobrého Hřbitovu domácích zvířat, ale otřepaná teze (taťka uvěří jako první, mamka se strašně zdráhá) málokoho překvapí. Bylo by to možná ale i dobré, krve je tam dost (překvapivě), body nahoru za naturalistické probodávání, jen kdyby to tak nekazily výkony herců a pochybný námět, který ani díky kopírce nemá takový šmrnc. ()

honajz2

Nebylo to špatný. Sice to není nijak převratný, chyb je tam jak máku, ale pořád to má aspoň nějakou atmosféru a zajímavý příběh. Ačkoli, první polovina se teda docela táhla, naštěstí druhá mě bavila víc. Pár scén to mělo zajímavých. Kamera byla taková divná, ale abych pravdu řekl, jako celek to špatné nebylo. Připadá mi to tu hrozně podhodnocené, 43% si to nezaslouží ani náhodou. 3* ()

kaposlav

Tento film ma neoslovil a nesadol mi, a tak som ho ani nedopozeral. Jednu hviezdičku dávam za scénky s dobytkom pretože som vyštudovany mäsiar, avšak nič viac, nič menej! sklamanie tu je, lebo GB v poslednej dobe vyrastlo čo sa týka hororov podla mojej lajickej mienky. ()

Mefistofelle

Wake Wood je další z "hororů z pásové linky". Vzal si ústřední téma ze Řbitova zviřátek, přimíchal neutrální dospělé herce, nudnou dětskou herečku, špatný scénář a smíchal z toho eintopf, který by v nejlepší hororové restauraci rozhodně neservírovali. Své silnější momenty to má, ale nestačí to ani na průměr. Delší komentář netřeba... ()

papaJA21

Po dlouhé době horror který mě bavil. Horrory nemám nějak obzvlášť rád a ani je nevyhledávám. A když už něco dávají je to pokaždé ta samá řezničina. Takže pro mě byl tenhle film docela příjemným "oživením". Kamera a herecké výkony sem tam vypadají poněkud amatérský, na druhou stranu je tady cítit takové zdravé nadšení. ()

3n3my

Lacné spracovanie príbehu, ktorý tu už že vraj bol, no ja som sa s ním stretol prvýkrát. Niektoré scénky dobre zapadli a zapracovali, iné boli slabšie a veľmi sa nehodili. Prostredie ako z deväťdesiatich rokov malo možno ľahšie navodiť atmosféru, no spolu aj s postavami pôsobilo skôr nezáživne. Pre hororových fanúšikov nebol tento film asi ničím prekvapivý a rýchlo naň zabudnú, aj keď myšlienka bola dobrá, ale pokapala na spracovaní. ()

SeanLSD

Keltská írskosť z tohoto filmu priam preteká. Tá upršaná jesenná atmosféra fantasticky sprevádzaná magickou, "kvapkovou" hudbou výborne vtiahne do atmosféry smútku zo straty jediného dieťaťa, v krajine duše, kde slnko vysvitne iba v snových, neskutočných okamihoch prepožičaných pradávnymi silami pohanského podsvetia. Oceňujem, že ide o jeden z tých strašidelných filmov, kde nie je po 10 minútach jasné, čo sa bude diať až do konca, ale na druhej strane chýba viac práce s hercami, technickou stránkou veci a dramatizácie. ()

Cushing

Do kina to není ani náhodou, ale kdyby se taková ČT vzchopila aspoň k produkci takovýchto filmků a dávala je o plonkových pátečních nocích, start řekněme v 22.15, zlobili bychom se? Já tedy ne. ()

klima777

Jako čtenář Roberta Holdstocka rozumím. Ovšem je to slabé. Kdyby film s podobnou tematikou režíroval del Toro nebo nějaký "lesní" Španěl, výsledek by jistě stál za víc než dvě umouněné hvězdy. ()

jenik71

Absolutní ztráta času. Hloupé, nudné, bez myšlenky a bez nápadu. Zmrtvýchvstání je pro horor vděčným tématem, tenhle pokus je ale vážně ubohost. Jestli si chcete pohrávat s podobnou myšlenkou, sežeňte si magickou tabulku, položte si jí na stůl, zapalte si okolo svíčky a zkuste vyvolávat duchy. Určitě to bude zajímavější než tento film. ()

Speedy01

Ze začátku jsem si u tohodle filmu myslel, že se na něj ani nedodívám, protože to byla hrozná nuda, byl doslova "nemastný a neslaný"... Vydržel jsem to a díval jsem se až do konce a vyplatilo se i když jsem z něj neměl bůhvíjaký zážitek. Jako horor mi tenhle film připadal až ke konci. Pokud nebude velká nouze o TV zábavu což u mě není, tak se na tenhle film už nikdy nebudu dívat - tenhle film mi za to určitě nestojí. Dávám 2/5. ()

Deratizer

Tento horor má pro mnohé diváky klad, že není založen na infarktových lekačkách. A jde to i bez nich. Je to samozřejmě hrozná volovina, už způsob, jakým přivádějí na svět mrtvoly , ale fantasii se v takových filmech asi meze nekladou, pač je to beztak holej nesmysl... Film samotný je docela záživný, vůbec nenudí a přes tu úsměvnost má výbornou komorní atmosféru. Hlavní myšlenka filmu je pro hororové fanoušky lákavá. Atmosférou by to mohlo občas připomenout horor Démon pomsty. ()

Rockerman

Je to škoda, že tomu chyběla ta správná hororová šťáva. Což o to film nepostrádá napětí, také drastických až morbidních scén je tu dost. Jenže to už má být taková třešnička na dortu. U hororu se je třeba bát toho co teprve přijde nebo mohlo by přijít. Tohle tomuto filmu chybí. Prostě ta správná hororová atmosféra tady není. Proto tento snímek hodnotím maximálně 60ti %. ()

sadlokan

Kouzlí celá vesnice.A asi dobře,jenomže lhát se zkrátka nemá.Zapojení větrné elektrárny do prostředí hororu plně funkční.A hovězí"císař"mě fakt překvapil...a mnohé pozdější předznamenal!! ()

Johny M.

Na jednu stranu pěkná blbost, na druhou několik docela libovejch scén, ovšem hlavní dětská postava zrovna moc hororově nepůsobí. 2,5* ()