Archer

USA, (2009–2023), 53 h 53 min (Minutáž: 21–65 min)

Tvorcovia:

Adam Reed

H. Jon Benjamin, Judy Greer, Chris Parnell, Aisha Tyler, Jessica Walter, Jeffrey Tambor, George Coe, Maggie Wheeler, Adam Reed, René Auberjonois, Joan Van Ark (viac)

James Bond není jediným agentem pod sluncem, dalším takovým bojovníkem je Sterling Archer. Atraktivní agent slavné tajné služby ISIS. Avšak Archer není jen tak obyčejným agentem. Místo toho, aby neustále zachraňoval svět před zničením, raději utrácí většinu prostředků z konta přiděleného k čerpání při plnění misí za alkohol, stylové oblečení a hlavně za luxusní lehké děvy. Vše mu prochází jenom díky tomu, že jeho matka je šéfkou celé tajné organizace ISIS. (oficiálny text distribútora)

Zoe.Dorien

Sterling Malory Archer, codename: Duchess.. Joo tohohle týpka mám hodně ráda, i přes fakt, že je to sobec, sukničkář, egoista, mamánek a hňup, kterému vše prochází jen díky tomu, že snad svedl i samotnou Štěstěnu, nebo nevím jak je to možné :D Líbí se mi seriálový slang, líbí se mi animace, líbí se mi postavy, ale pokud neumíte ani slovo anglicky, pak vás to asi nenadchne... Zajímavé komentáře - arachneuss a kulyk. ()

Kicker

"So full of shit your eyes are brown." Pokud jste někdy chtěli vidět Jamese Bonda, který se spářil se Spaceballs a Tripping the Rift jste na správném místě. Zábava všeho druhu, ve všech směrech, to je Archer. P.S. Jo, chce si na to trošku zvyknout, dejte tomu pár dílu a uvidíte, že to stojí za to. ()

mato331

Ako by to asi dopadlo, keby bol James Bond totálny ignorant a kurevník? Názorne vám to predvedie Sterling Archer, a.k.a. Vojvodkyňa, vraj najlepší tajný agent na svete, zamestnanec organizácie s pofidérnym názvom ISIS. Ukážka síce v žiadnom prípade nezaujme každého, ale kto má rád čierny humor a sarkazmus, je na správnom mieste. A treba si zvyknúť na atypický štýl animácie. ()

Yettihomatka

Asi jediný seriál, který dokázal zkombinovat stupidní a infantilní humor a humor velice inteligentní a promyšlený. Z původně velice úchylné komedie bez příběhu se stal seriál, který dokáže člověka zabavit. Některé scény jsou doopravdy napínavé a seriál opravdu nenudí. Doporučuji ()

dendev

- Lana, Lana, Lana, LANNNNNNNAAAAA! - What? - Huhuhu, hhhh, DANGER ZONE... Sarkastický Alkoholik a mr*ač žien Sterling Melory Archer jednoznačne patrí k tomu najlepšiemu, čo môžete v Televízii Pravidelne Sledovať. Hnusné vulgarizmy, misie pre ISIS, sex, drogy a skvelý humor robia z ARCHERa legendu! CELKOVÉ HODNOTENIE SERIÁLU = 80% + Zaraďujem do Svojej TOP 10 ()

SNCIS

Obsahuje hlášky: "Sterling Archer krycí jméno Vévodkyně." Nový přisprostlý animovaný seriál. "Jsem jako..." - "Kdo?" - "James Bond?" Trocha parodie na bondovky. "Před párty potřebují relaxovat... A dost výmluv ku*ky mám hladké." Jinak to nejde s ničím srovnat. "Říkal si, že máš plán!" - "Můj plán je udělat společně plán!" Animace pěkná, postavy sympatické. "Kdyby babička měla ku*ky, tak by byla děda." Dialogy: Co slovo - to perla. "Měl jsem sex po telefonu!" - " Internetoví porno ví, že mu zahýbáš?" Byla to zábavná podívaná do 3 série. "Čubiotka." Pak to bylo takové neměnné. "Promiň za tu erekci, je z lítosti." Stejné vtípky, podobné zápletky = Kvalita šla dolů. "Archere ty jeden úchyle!"poslední epizoda, kterou jsem viděl - S04E08 Coyote Lovely. Už mi to přišlo nezajímavé... A já se u toho už i nudil. "Sku*venej vesmír." - 60%. ()

TaToten

Hneď na úvod musím povedať, že český dabing je otrasný a je lepšie si to pozrieť v originále. Ale mne osobne ani to nepomohlo, aby sa mi tento seriál zapáčil. Jednoducho to nieje moja šálka kávy...a ako čítam komentáre tak niesom sám. Rozhodne však musím pochváliť vyzuál. ()

Seriálové popravy a znovuzrození

Seriálové popravy a znovuzrození

23.12.2011

Skončila nám podzimní televizní sezóna a kabelovky vyhodnocují čísla sledovanosti. Které seriály dostanou povolení pokračovat a které budou nemilosrdně zaříznuty? Nejdříve k těm úspěšným: Dexter bude… (viac)