Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

Kali4

Nechme emoce prýštit a společně se poddejme nízké, špinavé a nedokonalé realitě! Aneb aby mohl robot zvítězit, musí se nejprve stát člověkem. Náhodou velmi vtipný a vychytralý film s velmi dobře hrajícím dětským hrdinou, krásnou Evangeline a sympatickým (jako ostatně vždy) Jackmanem. ()

Dreadd

Hollywoodská mainstreamová produkce nám servíruje dramata o rozvrácených rodinách pravidelně každý rok, tím už nikoho příliš neohromí. Důležitější je "doprovodný příběh", v tomto případě jsou to robotí souboje. Chvílemi mě přepadala nostalgie (efekt dětských hlavních hrdinů) a chtěl jsem, aby mi bylo zase 12 a měl jsem vlastního Atoma (který mimochodem silně připomíná Rockyho svou vytrvalostí). Vizuální efekty se velmi povedly, nominaci na Oscara však podle mě v letošní silné konkurenci (Zrození planety opic nebo taktéž robotí Transformers 3) ve zlatou sošku nepromění. ()

Scar

Na oddych parádička a na zábavu, to asi závisí od diváckeho naladenia. Ja som sa rozhodne bavil tak živo, ako pri počítačovej hre. Do deja ma vtiahla a očarila hneď prvá scéna, prichádzajúceho nákladiaka do lunaprku. Ja odporúčam aj fanúšikom robotov, bavilo ma to viac ako Transformers. ()

Ravi

To je zase řečí remake, vykrádčka, bla bla bla. No a? Co myslíte, že nám zbude do budoucna? Koukat na samé neotřelé nápady? Neeee. To asi těžko. Tenhle film je prototyp nové éry převzatých nápadů v naleštěném moderním kabátku se vším všudy, co jsme měli tak rádi u dřívěji natočených verzí, jako byl třeba Rocky. A já říkám: proč sakra ne?! Pokud si odmyslím ten moderní kabátek, zbude mi příběh, který by samotný v dřívější době uspěl. Rocky byl ale už ve své době lepší, silnější, dýchala z něj doba. Real Steel je hodně povedený film, který stojí za pozornost, ale precizní práce, ani velmi silný příběh v tom asi nenajdete. V podstatě je to vynikající průměr. 65% = 3+/5 ()

Myrreczech

Aneb jak to vypadá, když se zamotají pásky s Kšefty s tátou, Rockym a Transformery. A že ten nešika, který je zamotal to udělal parádně. Real Steel je sice plný klišé, ponaučení o tom, jak moc je rodina důležitá apod. Ale bavil jsem se celou dobu a to je nejdůležitější. A 5. hvězdu za Rockyovský konec, který je pro mě prostě vždycky nejlepší. ()

Guzo

Jsem moc rád, že se to nakonec netočilo kolem UI, jak jsem čekal po prvních scénách s novým robotem. A i jinak se jedná o velmi příjemné překvapení, skvěle obsazené a natočené - přestože chvílemi až moc americké. U mě Atom knockoutoval Optima Primea už v prvním kole. 8/10 ()

KASUGI

Nesnáším přechytralé děcka. Jako mně nevadí, když jedenáctiletý špunt dokáže zapojit a upravit bojového robota, ale ty morální kydy... ()

vyfuk

Film je v podstatě klasický popcorn zážitek. Nebo já ho tak viděl a bral. Příběh jako takový v celku ohraný, ale převedený do novodobější formy a jistou transformací. Není to nic extra, ale mně to jako odpočinkový zážitek stačilo... ()

Dagoussek

Kdo nemá rád filmy o robotech, tak ať se nedívá. Viděla jsem podruhé a někdy ještě podívám. Ve srovnání s Transformers méně akce, méně napětí, méně legrace, ale zato pěkný boxer Hugh Jackman a doják na konci, že i slza ukápla. ()

zahron

Ty jo teda, tak todle jsem nečekal, rodiný drama a nervy drásající emoce až do samotnýho konce ( no vlastně když to tak vemem, tak na konci jsou vždy ty nejslinější ), ale tak něják málo robotů a na můj vkus tak něják málo Ev Lilly. Robotí scény měli perfektní choeografii a dynamiku avšak rodiný shledáníčko mě tam nepřišlo jako dobrý nápad. I tak to byla ale kvalitní show :-) ()

latvar

Příjemné překvapení roku 2011, Sahawn Lewy dokázal skloubit sentimentalitu s akční podívanou a bojovou soutěží mezi roboty o titul ocelové pěsti. Člověk ani nepozná jestli má robot ze smetiště opravdu city, 80% ()

Luksa

Další milé překvápko tohoto roku, u kterého platí, že i stokrát provařená šablona může být zábavná, pokud se natočí s citem. Sympatičtí herci, cool plecháči, parádní hudba a celkově moc příjemný film. Transformeři mohou jít kydat hnůj. 80% ()

JančiBači

Keď som zaregistroval tento film, celkom som sa naň začal tešiť.Ale moje nadšenie ma čoskoro opustilo, ako som v kine videl trailer.Hneď som vedel že to nebude moja šálka kávy.Aj keď Hugha Jackmana mam celkom rad ale to bohužial nestačí.Popritom to mohol byť celkom dobrý film, nebyť toho otravného decka.Ano, ten harant mi tam vadil a mal som veľky problem film dopozerať.Pre mňa sklamanie. ()

NDroo

Překvapivě působivý snímek, stojící na prvotřídních efektech (kam se na to hrabou Transformátoři!) a skvělém podání hlavního hrdiny Hughem Jackmanem...ze začátku byste ho fakt nakopali do pozadí, ale on se (ač trošku dost klišovitě, klišé se objevují skrz celý snímek) nakonec postaví na nohy, no a vše dopadne, jak by člověk očekával...ALE v tomto snímku to zas tak nevadí, a za 5* rohodně stojí! ()

shabazza

Robot Jox téhle generace. První film o boxování, který mne vážně bavil :-) Tak trochu styl "Do útoku", tak trochu rodinný film ... ale táááááák moc mne to bavilo :-D ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky