Štyridsaťročný Cal Weaver (Steve Carell) prežíva svoj sen - má dobrú prácu, pekný dom, skvelé deti a za manželku si zobral lásku zo strednej školy. Keď ale zistí, že ho jeho žena Emily (Julianne Moore) podvádza a chce sa s ním rozviesť, jeho "dokonalý" život sa zrúti ako domček z karát. A čo je horšie - Cal sa ocitne vo svete slobodných, lenže sám už niekoľko desiatok rokov nerandil, a tak zažíva jeden neúspech za druhým. Voľné večery trávi sám v miestnom bare, kde utápa zlú náladu. Cala vezme pod ochranu Jacob Palmer (Ryan Gosling) - pohľadný športovec ľahko po tridsiatke. Aby Jacob pomohol zabudnúť Calovi na jeho ženu a začať nový život, otvorí mu celkom nové obzory: flirtujúce ženy, pánske jazdy a tiež nový štýl. Cal a Emily nie sú jediní, kto hľadá lásku. Calov trinásťročný syn Robbie sa zamiloval do sedemnásťročnej pestúnky Jessicy, ktorá si zase robí zálusk na Cala. Napriek Calovmu "znovustvoreniu"  sa jeho srdce nedá prerobiť a zdá sa, že práve to ho stále vedie tam, kde začal. (TV Markíza)

apollines

Romantických komedií tu máme spoustu, ale u téhle jsem se po delší době bavil. Motiv zrady a navrácení tu byl hezky realizován. Do toho změna hlavního hrdiny a komplikace na konci. Skvělé a povedené. 4* ()

Monty2729

Opravdu příjemný snímek. Děj není kdovíjak překvapivý, závěr je předvídatelný, ale přesto bych se na tento film klidně podívala znovu. Hlavní postavy jsem si oblíbila, zvláště oba hlavní mužští hrdinové se postarali o pohodovou atmosféru a pár vtipných scén. Prostě fajn film :) ()

Bezmenny

Veľmi dobrá komédia plná vzťahov. Niekoľko geniálnych hlášok a aj scén. Nečakaný zvrat. Je tam takmer všetko, čo by som tam chcel mať. Bohužiaľ, len takmer...ešte tam predsa len niečo chýba... ()

RajCZitko

Ačkoli jsem ze začátku ke Crazy, Stupid, Love přistupoval trochu skepticky, musím, uznat, že i ty 2 docela dlouhé, nikoly nudné hodiny se za to opravdu vyplatily dát. Přirovnal bych to k dalšímu vyleštěnějšímu kousku mezi hromadou bezceného a nudného kamení romantických komedií. ()

yerdua

no tak tohle me z reality opravdu nijak nevytrhlo, to ze se propletaji tezke osudy par lidi, z kterych jsou pak pribuzni, nebo pratele atd... zname z plno dalsich filmu, jedno drama za druhym, sem tam to bylo celkem vtipne, kazdopadne doposud jsem mela ryana goslinga velmi rada.. ted? nesnasim ho, tu jeho postavu, ktera totalne u me zprznila jeho osobu! ()

markyzgero

na jednu linii jsem byl moc starej, na druhou mladej a na třetí asi nemam srdéčko. to goslingovo přebustrovaný tělo bylo dělaný na počítači, nebo je opravdu takovej magor..?p.s. rom-comy nesnášim, proto nebudu hodnotit. zastávam totiž názor, že neni fér hodnotit žánr, kterýmu nerozumíte. ()

Sundance.cz

Tohle byly vážně komicky propletené rodinné i nerodinné vztahy. Jacob mi hrozně připomíná Barneyho z Jak jsem poznal vaši matku. Hezké. 75 % ()

JeanMarthan

Sice ne příliš originální romantická komedie s dosti předvídatelným koncem, ale na druhou stranu velmi zábavná a hravá. Několik menších vrcholů, pak jeden opravdu znamenitý, to když osud svede zúčastněné dohromady, no a nakonec trocha toho řečnického patosu! Ryan Gosling je king v jakékoliv herecké pozici! ()

Lukaso1

Vtipné, chytré, brilantně zahrané a jako celek to vše funguje na jedničku. Akorád si pánové dejte pozor na Vaši drahou polovičku, ta se Vám jisto jistě zakouká do Ryana Goslinga, který má na plátně charizma na rozdávání. Po dlouhé době opravdu poctivě zvládnutá filmařina v daném žánru a nezbývá než doporučit opravdu všem. ()

Stanix

Tuctový nemastný neslaný snímek, který neohromí ani komediálně ( krom scénky z rakovinou v práci a budování image ála Pretty (wo)man ), ani dramaticky. Snad jen z romantikou to nešlo vyloženě do kytek. ()

xylofonka

Svěží a vtipné, pohodové a boží. Ani trochu bláznivé a do zatracení tomu chybí skutečně hodně. Zamilovala jsem se na první pohled. ()

Evushe

Já od toho prostě čekala něco víc.. Nějak jsem se s žádnou postavou nedokázala ztotožnit, a to mi prožitek z každého filmu vždy docela zkazí. ()

Miagy

vydarená romantická dráma,, ale nie komédia. myslím si, že komédia a dráma by sa miešať nemali. V tomto prípade to nevyšlo. PLUS: herci, MINUS: príliš dejových odbočiek, miene infantilné "rodinné problémy", nudné až trápne pasáže. Všetko zachránil Ryan. ()

Evii.B

Hlavním mínusem tohoto filmu je jeho délka a hlavně celkový děj, kdy je od začátku jasné jak to skončí, takže proč na to koukat 2 hodiny, když stejně víte jak to dopadne. Steve Carell se mi v roli barového "Barneyho Stinsona" absolutně nelíbil a řikala jsem si bože jak může vůbec někoho sbalit. Celkově je film samý klišé a jedna velké náhoda za druhou. Jediné co zachraňuje tento film bylo tělo jak z Photoshopu a scéna z Hříšného tance. ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Loni se mu dařilo s Muži v černém 3, letos jeho sci-fi v Shyamalanově režii Po zániku Země nutí spíš k opatrnosti. Na jaký další projekt se soustředí? Inu, na Focus. Lehkonohou krimi s prvky… (viac)

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (viac)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011