Keď sa novinár Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého. (Itafilm)

corpsy

VENOM je rozporuplný film a ťažko sa mi hodnotí. Je to niečo, čo som po upútavkách ( hlavne tej prvej ) neočakával. Pre koho vlastne je? V jednej scéne to má detinský humor, ktorý je v nasledujúcej scéne rozdrtený síce násilnou, ale v rámci PG 13 natočenou sekvenciou. Tom Hardy sa hodí, teda aspoň som si to hovoril v každej druhej scéne. Jeho polohy sú, ako keby trpel schizou. Raz mu to sekne, raz nie. Zhodnotím to asi takto. Je to zatiaľ najčudnejší veľkorozpočtový komiksový kus, aký som mal možnosť zhliadnuť a zrejme to má po niekoľkých rokoch našliapnuté do dvorany slávy filmov, ktoré sú tak zlé, až sú dobré. ()

Suzie05

Sice to byla neskutečná kravina, ale sem tam hláška padla a celkem to odsýpalo. Byla bych ochotna se na Venoma podívat znova a možná pak ještě někdy ze 2x. ()

Torision

Nejlepší na tom je potitulková scéna s Harrelsonem, písnička od Eminema a cameo Stana Lee. Zbytek mě nezaujal ani o trochu víc, než hejtovanej Spider-Man 3. ()

El Pistolero

Dvě slova: Tom Hardy. To on dělá z „Venoma“ nadprůměrnou a hodně zábavnou podívanou. V Marvelu/Sony si musí mnout ruce, že do role obsadili právě tohohle cool chlapíka. Prostě osvěžující marvelovka bez superhrdinů v kostýmech, zato s v jednom kuse hláškujícím Venomem. ()

liquido26

Je super pustit si film od Marvelu, u kterého není nutnost vidět třicet předchozích filmů. Tom Hardy je skvělej snad v každý roli a jeho dialogy s Venom byly top. ()

berny2468

Venom je snímkem, který neví čím chce být. Zda komedií nebo vážným filmem (ani jedna z rovin nefunguje, vtipy vtipné nejsou, a to že se většina scén odehrává za tmy neznamená že to je temné). Většina scén se zdá být nahodilím, nezajímavé a tuctové, ovšem najdou se i výjimky (velmi zajímavý výjimky), ale těch je poskrovnu. Příběhově nevyčnívající, herecky také nic moc, závěrečná bitka nezáživná, ale přesto ve výsledku jsem se nenudil a mnohdy i bavil. Jakžtakž pohromadě to drží Tom Hardy (ačkoliv je mnohdy mnohem lepší, pořád třída) a některé opravdu povedené scény a vcelku zajímavá hudba (ovšem její lepší konzistencnost by určitě nevadila). Celkově je to spíše průměrným snímkem, který zabaví, ale ani maličkou nadstavbu nepřidá....50%. ()

kleopetra

Tak takový zbytečně pomalý začátek... Mohli přidat více vtipných rozhovorů Eddieho a Venoma a více akce. Ale jinak jsem spokojená :-) ()

ConanVJ

Pěkný comicsák, u kterého je škoda, že nezapadá do rozjetého universa. Ze začátku je to vlažnější, ale když přijde na řadu symbiont, tak je to pěkná podívaná. Venovům origin je v comicsu úplně jiný, ale už jsem si zvykl, že filmy si berou z předlohy jen málo. Já jsem spokojený a film se mi líbil. Dávám 80% :) ()

DEXTER099

Od Venoma jsem nic moc nečekal.O této postavě jsem měl spíš jen povrchní povědomí.Jediné co mě zamrzelo když jsem si něco o něm zjišťoval byl fakt,že film se nenatočil jako erko.Sice chápu ústup tvůrců,aby na to mohli i děti a tím pádem větší zisk,ale Venom je prostě krvežíznivá potvora,alespoň já jí tak chápu.No ,ono to vyhovění všem a za každou cenu jen proto,abych na tom vydělal ne vždycky vyjde.Zde evidentně ano,stačí se podívat na tržby :-).Co se,ale týče mého subjektivního pohledu týče,tak mě to erko chybělo.Jinak to nebylo až tak rádoby vtipné jako jiné marvel filmy,respektive postavy,však toto je Sony :-) a výkon jako vždy dobrého Toma Hardyho bylo to hlavní co film táhl.Druhé plus vidím interakci mezi Eddiem a symbiontem.Ostatní byla taková vata,potřebná k tomu,aby jsme dostali první plnohodnotný film o tomto charakteru a kde byl hlavně jediný úkol nás s ním seznámit.Pokud jste tedy fanoušci této postavy tak jediné co vás asi zklame je to erko,jinak film šlape jak má.Za mě tedy celkově 75 % a čtyři hvězdy. ()

ledzepfan

Generické zoufalsví ve kterém Hardy neví co hrát a tak se tu zase jednou hopsá odnikud nikam, střihači humpolácky lepí zoufale natočenou akci do celku který je sice sračkoidní, ale dnešní avengerovské mládeži evidentně zcela vyhovuje, a do toho scénáristi hrozně neuměle vpisují jakože vtipné hlášky.... Chtělo by to být drsný a cool, ale nemá to koule ani nápad ani face. Michelle Williams je tak odporně umělá držka, že mi slizkého Venoma bylo až líto, že jí musí olizovat... A vůbec..až na hrstku fajn minisituací je to takovej průser, že zase jednou absolutně netuším jak se z toho mohl stát takový trhák. Díky relativně rozumné minutáži a absenci tendenčních agitek mě to nasralo výrazně méně než Panter, ale i tak by se mě jakkoliv nedotklo kdyby to někdo hodil do plamenů.. Bezzubá břečka. ()

spaceboyCZ

Dávám 4*, ale jen kvůli tomu, že pevně doufám v pokračování!! Hardy byl boží, jen spousta scén by zasloužila delší stopáž a větší rozpočet. ()

hous.enka

Někdo miluje Deadpoolu, já jsem se zamilovala do Venoma. Tom Hardy mě od začátku okouzlil a to kouzlo trvalo až k potitulkové scéně (té první, ta druhá mi přišla zbytečná) - prostě od začátku do konce mě Tom Hardy bavil. Jakmile se Eddie Brock stane Venomem, film chytá druhý dech a nepustí vás to až do konce. Líbily se mi Venomovy/Eddieho hlášky, líbila se mi akční jízda na motorce a skvěle pojatý byl i vztah s Anne, kde mě opět velmi překvapila Michelle Williams. Ta ženská je s každou rolí lepší a lepší. Rozhodně se chystám na dvojku a chci vědět, co bude se vzorkem číslo čtyři. Super, super. ()

Adasin

Sci-fi komedie, i když to tak původně nebylo zamýšleno. Hardy v sobě skrývá komediální talent a jeho Eddie Brock spolu s Venomem jsou dobrá dvojka sypající hlášky jedna radost. A jsou to hlášky ne vždycky úplně slušné (třeba h*vno, n*ser si apod. padají docela často), už jenom proto nikdy neuvěřím těm producentským kecům o tom, že Rko nikdy nezamýšleli. Spíš byl někdo podělaný strachy. Je to hrozná škoda, že Rko není, třeba ty zrychlené záběry s ukousnutím hlavy jsou zlo. I já tedy pevně doufám, že někdy vyjde necenzurovaná verze (samozřejmě i s těmi 30 údajně chybějícími minutami), i když to nebude v kině. S filmy jako Daredevil a Catwoman bych Venoma nesrovnávala, to není vůči němu fér, oproti němu jsou to s*ačky. Má docela dobré efekty (výrazně lepší vzhled než v Raimiho třetím Spider-Manovi), akci, hudební doprovod a přestože příběh nepřekvapí, tak by snad neměl ani urazit. Venom je moje oblíbená komiksová postava, která se i v tomto filmovém světě může dál vyvíjet, takže budu doufat v pokračování a ve zlepšení. Z původních čtyř hvězd se totiž nakonec staly jen tři - došlo mi, že na hodnocení měla hodně vliv atmosféra plného sálu a vůbec jsem si začala víc uvědomovat všechny nedostatky. 6/10 ()

Defaultovna

Tri sú málo, no štyri zas veľa. Vo výsledku teda silné 3*. Hardy je neuveriteľne uveriteľný, stopáž tak akurát, a celé ma to vlastne dosť bavilo. ()

agentmiky

Nechápejte mě špatně. On se mi ve výsledku Venom docela zalíbil, ale ten potenciál ! Ten potenciál byl jedním slovem obrovský. Kdyby z toho Ruben Fleischer nakonec udělal pořádné R-ko a ne cílovku na to nejmladší publikum, tak věřím, že se z toho mohl vyklubat hit. Takto si film jen zapamatuji kvůli scénám Eddieho s Venomem, u kterých jsem se párkrát dokonce i srdečně zasmál. Jejich chemii bych zařadil bezesporu k tomu nejlepšímu, co film během těch 112 minut nabídl. Carlton Drake coby záporák velice slaboučký, jeho postavu jsem nepochopil. Dále pak přítelkyně Eddieho do očí bijící, fakt přehrávala, což mě jednoduše vytáčelo. A CGI bych si taktéž asi představil vydařenejší, závěrečný souboj Venom X Riot, ufff, to byl digifest, v kterém jsem se ztratil po pár sekundách. Jinak asi dokážu pochopit, proč to tolik vydělalo, ale na rozdíl od jiných marvelovek jsem se nedočkal nějakého promyšlenějšího příběhu. Ale jak jsem již řekl, tak Tom Hardy boží, ty vtipné hlášky mě pobavily. Berte to s nadsázkou, pak se pobavíte. Za mě dávám 65 % ()

SaNcHeZ_cz

Jak rozhodně nedělat adaptaci ikonické komiksové postavy. Důvodů je hodně a pozitiv málo. V téhle podívané je jeden z nejznámějších padouchů adaptován do podoby zastaralého, lacině vyhlížejícího a především ne moc nápaditého nebo napínavého fláku, který tak o patnáct dvacet let zaspal dobu. Vážně jsem Venoma chtěl mít rád, Ruben Fleischer a spol ovšem byli hodně proti. [50%] ()

Vxxx

Nic moc začátek trilogie, ale čekala jsem to horší. Celé to působí hrozně levně a povrchně. Hodně mě bavila bromance mezi Eddiem a Venomem, ale to je tak všechno, alespoň co se týče příběhu. Na efekty se koukalo dobře, songy byly výborné, ale scénář tomu strašně podlomil nohy. Působil totiž hrozně uspěchaně. Na to, že by tenhle film měl být páteří celého Venom versu pro příštích xx filmů, si s tím moc nepohráli. Tom Hardy je výborný herec, o tom se nemusí diskutovat. Ale zbytek obsazení? Všichni do jednoho hrozně nesympatičtí. Snad je Hardy jediný kdo má smlouvu na příští dva filmy. Snad si na příštím Carnage filmu dají trošku víc záležet. Bylo by to fajn, kdyby z toho nakonec byla dobrá trilogie. Speciálně pokud se do toho má připlést Tom Holland se svým Spidermanem. To bych ráda viděla zpracované pravdu kvalitně. 3* ()

Paxxx.cz

Pro mě žádný zázrak, film jede podle osvědčené šablony, ale těži především z přítomnosti tradičně skvělého Hardyho. Škoda jen že nešlo o Rkový film, jinak spokojenost...7/10. ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

25.04.2023

Tak nikoli Venom, ale až komiksový Kraven se dočká exkluzivního a mezi blockbustery stále ne moc běžného eRkového ratingu. Pro studio Sony a jeho pavoučí vesmír bez pavouka je to tedy dospělácký… (viac)

Noirový Spider-Man míří na Amazon

Noirový Spider-Man míří na Amazon

11.02.2023

Zaujala vás výrazná, byť kratičká role Nicolase Cage v animovaném Spider-Man: Paralelní světy coby verze noirového Spider-Mana? Pak pro vás mají Phil Lord a Chris Miller (Jump Street 21, LEGO® příběh… (viac)