Keď sa novinár Eddie Brock stane hostiteľom nebezpečného mimozemského symbionta, stáva sa z neho jedna z najväčších hrozieb pre ľudstvo, no najmä pre neho samého. (Itafilm)

Petulka88

Škoda nesmyslného zvratu v cca polovině filmu, kdy se z Venoma stane superhrdina zachraňující matičku Zemi a z Eddieho a symbionta se stanou úplně nejvíc nejlepší přátelé. Zamrzí to o to víc, že první půllka je v pohodě. A taky proto, že mám Venoma fakt rád. ()

bearmeedek

Prvních 30 minut je to dost rozvleklý úvod. Potom se mísí akce s humorem, ale je to spíš humor pro děti - jak strejda nosí v sobě zvířátko. Celkově to není žádné originální téma, film se vidět dá, ale nadšení žádné veliké. ()

E lan

Příjemné překvapení v podobě tak nějak jiného nadpřirozeného hrdiny. Vnitřní diskuze super, scénář nadprůměrný, triky standardně skvělé! Dobrá podívaná! ()

balcazar

Venom bola jedna veľká jazda, v ktorej išiel Tom Hardy ako píla. Raz akčné, potom vtipné, ale väčšinu filmu oboje naraz, a tak nie je ťažké sa nechať uniesť filmom a proste si ho užívať. Záverečné vygradovanie trochu divné, ale vzhľadom na vydarený zvyšok som to až tak neriešil. ()

Demonic189

Absolútny priemer po všetkych stránkach. Od nudnej réžie, cez predvídateľný scenár a kopu nelogickosti až po hercov (najmä otrasná blondínka a Ind). Pochváliť tak možno snáď iba Tomáša Tvrdého, ktorý konečne po dlhej dobe podáva zaujímavý výkon. ()

gemi

Myšlenka dobrá, provedení ne. Je to celé zkratkovité a naivně dětské, nerespektuje to ani zákon zachování hmoty. Jenže je to zároveň dost děsivé, takže by se z toho děti mohly začít počůrávat. Prostě tohle se moc nepovedlo. ()

Tirkus

První třetina filmu je nezáživná nuda, poté se objeví dobrák Venom, který údajně ukusuje hlavy, ale díky tomu "skvělému" CGI bych to nepoznal. První záporák je absolutně nezajímavý a nikoho moc nesere, že odpaluje drony-bomby uprostřed velkoměsta."Druhý" záporák je pořádně představen až v samém závěru. Většina vtipů nefunguje, Jenny Slate je nevyužitá a celý film příliš často nedává smysl. Poslední scéna (ale i celý film) by fungovala lépe, kdyby film měl R rating namísto této kraviny pro děti. ()

Nix

Ano, přali jsme si to. Venom prostě musí být. No akorát co říct k tomuto spracování, Tom je skvělá volba, což o tom, ale lepší zasazení a lepší záporák by tomu sedl určitě víc, ale jako úvod je to super. Doufejme, že Carnage už bude jiný masakr. ()

rublik05

Jsem si naprosto jistý, že nebýt Toma Hardyho, Venom by nebyl ani z půlky tak úspěšný a určitě by si nevysloužil další pokračování. Eddie/Venom je neskuteční sympaťák, Tomovi tato postava sedla jako ulitá, fajn byla ale i Michelle Williams. Líbily se mi akční scény, jsou velmi dobře natočené, na druhou stranu mi strašně chyběla brutalita a krev, která by výsledný dojem ještě umocnila. Tempo je zejména v první polovině vlažnější, druhá půlka to však svou dravostí perfektně vykompenzuje. Příběh je ve své podstatě strašně jednoduchý, místy až lehce přihlouplý, záporáka jsem očekával děsivějšího, moc mi nesedl ani z mého pohledu docela odfláknutý závěr. Celkově se nejedná o nic převratného ani vyloženě hrozného, mohlo to určitě dopadnout mnohem hůř, jsem ale moc zvědavý na druhý díl, který je údajně ještě horší. 6/10. ()

Armin82

Ruben Fleischer měl docela štěstí, že měl k dispozici Hardyho, jinak by to asi nevydělalo ani na slanej chleba. Průměrná marvelovka s nadprůměrným hercem ---60% ()

Meev

Tak to bylo něco. Něco úžasného. Nejen, že se pobavíte, ale uvidíte i špičku vizuálních efektů. Opravdu, asi nejlepší film, který jsem viděl- a vystupují v něm nějací tihle superhrdinové nebo antihrdinové, či co. Herci skvělí, humor na úrovni a prostě zažijete grafický orgasmus. 85%. Venom je prostě zabiják a myslím, že o něm ještě uslyšíme. ()

studiobadguy

Upřímně nechápu těch 29% na Rotten Tomatos, ale to je fuk. Líbí se mi ta nezávislost na MCU, a tím pádem si Venom může dělat co chce bez závislosti na nějakém Universu. Herci docela zklamali. Tom Hardy je skvělý herec, ale v tomto filmu moc neviniká. Mnohdy hraje celkem podivně a někdy mu to prostě nejde. Ostatní herci také moc nevinikají, takže o hercích toho není moc co říct. Veškerá akce je celkem nudná, protože Venom je šíleně OP.No a finální souboj není nic moc, ale neurazí. Postavy jsou také dobré téma. Venom je úžasný. Je to simpaťák a měl dobré hlášky. Eddie mě občas bavil, ale občas mě nebavil. Hlavní záporák byl super. Byl to takový ten týpek, co věřil nesprávné teorii. Celkově je film celkem zábavný, ale žádné veledílo. 70%. ()

RAFT

Tom Hardy a jeho Venom .Recenze ,které vyšli skoro samé špatné .Proto sem zašel do kina abych si udělal svůj názor.Průser to v žádném případě není.Hardy tu táhne celý film .Humor ve filmu ,tak toho všeho je tu dostatek ,akce něco bylo.Sice začátek seznamování s hrdinou je ,tak trochu zdlouhavý ale,co naděláme.I když film má PG-13 ,tak by bylo lepší dát R no snad bude až film vyjde.Soundtrack od Eminema naprostá bomba.Trilogii bych uvítal rád.77% víc ne. ()

Zveldr

První anti-hrdina? Heh..může se to tak jevit. Ale díky filmařským schopnostem se takového filmu nedočkáme. Vývoj postavy jasně dává najevo, jak i zlou vazelínu lze přetavit na dobrého avšak zvráceného dobráka. To však není na škodu! Pomocí poskytování informací se vám film začne líbit. Jasně nebyl by to Marvel a jeho smysl pro humor, kdyby se nějaký takový nedostal do prvních 15 minut filmu. Dobře přestanu tady psát ohledně technické stránky a zaměřím se na příběh a fanouškovský autentický pocit z filmu. Fanoušci..je to SLUŠNÝ film! Splnil mé očekávání a mile překvapil její potitulkovou scénou, kde se objevil můj oblíbený herec, ale to bych už prozrazoval moc. Nechyběl ani Stan Lee, který tam právoplatně patří. Pěkný film TEČKA :D ()

Miagy

Aj by som si film užil, nebyť Cinema Polus, kde sa technici asi zbláznili a vypeckovali efekty tak, že to totálne skazilo dojem z filmu. Nevadí mi hlasná hudba, ale toto už bolo trochu extrémne. Venom je taká kalsická rádoby "spajdermenovská" komixovka, ktorú si užijete aj doma. Venom je vtipný, efekty slabé a nudné, ale výsledok je priemerný....nudiť sa nebudete, ale nikomu nespadne sánka... ()

ardno5

Stále váhám jestli 3* nebo 4*.. Asi poupravím, až se podívám napodruhé doma :-) V kině celkem dobré a zábavné. Vynikající atmosféra v temných částech filmu s nádechem hororu. Bohužel občas mi vadily vtipné scénky alá Deadpool. Bohužel špatný trend cpát vtip do každého snímku. Naštěstí jich tu nebylo mnoho a i když se Venom trošku liší od komixové předlohy, tak to celkem šlapalo a tempo filmu bylo solidní. Dávám 70% ()

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

Kraven bude první komiksové eRko od Sony

25.04.2023

Tak nikoli Venom, ale až komiksový Kraven se dočká exkluzivního a mezi blockbustery stále ne moc běžného eRkového ratingu. Pro studio Sony a jeho pavoučí vesmír bez pavouka je to tedy dospělácký… (viac)

Noirový Spider-Man míří na Amazon

Noirový Spider-Man míří na Amazon

11.02.2023

Zaujala vás výrazná, byť kratičká role Nicolase Cage v animovaném Spider-Man: Paralelní světy coby verze noirového Spider-Mana? Pak pro vás mají Phil Lord a Chris Miller (Jump Street 21, LEGO® příběh… (viac)