Vo štvorici po opici 2

• Česko Pařba v Bangkoku (viac)

Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) a Doug (Justin Bartha) sa chystajú do exotického Thajska na Stuovu svadbu. Po nezabudnuteľnej rozlúčke so slobodou v Las Vegas nenechá Stu nič na náhodu a naplánuje úplne bezpečné, pokojné neskoré raňajky. Lenže nie všetko sa vždy deje tak, ako sa naplánuje. Čo sa stane vo Vegas, síce môže zostať vo Vegas, ale čo sa stane v Bangkoku, si nedokážete ani predstaviť... (TV Markíza)

VooDoom

Uvažoval jsem mezi 2 a 3 hvězdama. Po závěrečných fotkách, které mi dokreslily skrytou atmosféru nočního tahu Bangkokem, jsem si řekl, že dám tři * ... Ze všeho nejlepší mi přišel Alan a jeho debilita :) Pařbu v Bangkoku hodnotím jako méně povedené pokračování jedničky ( Pařba ve Vegas ) , která byla mimochodem úžasná :D ()

DeathTheKid

Dvojka je pro mě lepší než jednička. Možná už tu není hlavní pointa tak čerstvá, ale mě se to prostě zdá lepší než v LV. Ba dokonce mi to přišlo mnohem vtipnější. Ani ten ťamík nebyl tak trapný jako v jedničce. Po humorné stránce rozhodně lepší. Alan je tady fakt dobrý! ()

IMPAIRED

Jako u jedničky sem se za celej film zasmál jenom jednou a to u závěrečných fotek. Tentokrát když si dával čáru z alanových fousů. ()

Norfice

Velmi dobrý snímek o snu snad každého teenagera (co nejvíce zapařit), navázaný na předchozí, taktéž slušný, díl. U této komedie jsem se velmi pobavil :) ()

Masrii

Takže ač byl můj komentář u jedničky sebelepší, tady se mé hodnocení opravdu snížilo. Autoři pouze vzali jedničku a naprosto ji zkopírovali. Místo tygra opice, místo Tysona dva Rusové. Změna manžela, ale změna způsobu ztráty paměti žádná. Místo vykoupení špatného Douga je tady vyzvednutí z věznice špatného Tedyho. A místo doražení na svatbu na poslední chvíli v Mercedesu zde máme příjezd na lodi! Dobrá, jsou zde vtipné momenty, ale už nic překvapivého. 55% ()

Georgex

Jednička byla pecka, které měla nápad, humor a tempo, což se bohužel o tomto pokračování říci nedá, naopak se dá říci, že režisér natočil klon svého předchozího filmu pouze v jiném prostředí a který bohužel působí jako vymačkaný pomeranč. To by samo o sobě nevadilo, například Sandler točí skoro deset let filmy jak přes kopírák, ale na rozdíl od tohoto počinu to je stále zábavné, což se Pařbě v Bangkoku nepodařilo. Prakticky jediné dvě sekvence, kde jsem se alespoň trochu pousmál byl pěvecký výstup Mika Tisona a při závěrečných titulcích, což je na komedii poměrně tragické. Ani hlavní představitelé tu bohužel nejsou ve své formě a jediný aspoň trochu snesitelný byl Bradley Cooper. Na druhou stranu pokud jste neviděli Pařbu ve Vegas, tak věřím, že se vám tento kousek může líbit, jelikož nápad rozhodně není špatný. Moje hodnocení 45% ()

BMAJTZ

Naprosto totožné jako jednička, pouze se změnilo prostředí a přidaly se narážky na první díl. V tomhle případě ale platí, že žádná invence je občas víc než zcela originální nápad. U tohohle snímku s od prvních minut totiž budete říkat, že tohle tady už přece bylo a ano ono to tady opravdu už jednou bylo. ()

skinny

Dvojka úplně kopíruje jedničku, jen je rozdíl v tom, že jednička byla ve Vegas a tohle se odehrává v Bangkoku a je mnohem nechutnější a zvrácenější (aby se neozvali ochránci zvířat za scény s opičkou:)) Dvojka už je hodně slabá, není tam nic, co by diváka překvapilo (stejné vtipy, stejné situace). Jednička byla originální a Zach Galifianakis se ve dvojce úplně ztrácí, kdežto v jedničce byl skvělej, čekala jsem od toho víc. ()

MiaMoonlight

Za mě už toho bylo dost, děkuju, dvě města a dvě svatby už stačily. To samé pořád dokola, silně předvídatelné, i když v alespoň trochu jiném oblečku, co na to říct. Zack nemůže utáhnout celý film. Nejvtipnější zde byl ovšem konec o který se postaral Mike Tyson v luxusním stylu! ()

Soweek

Přesná kopie pevního dílu není zrovna cesta, kterou jsem doufal, že se tento film ubere. Opakovaný vtip bohužel už není vtipem a i když se z toho Todd snaží vytřískat maximum, tak celkový koncept mu nedovoluje z toho udělat další pecku. Přes to všechno se stále na film suprově dívá, film určitě nenudí a fotky na konci jsou prostě znovu super :-) ()

Haney

Čekal jsem teda trochu víc, ale je to jen předchozí díl odehrávající se na zapatlanějším a nechutnějším místě. Chybí vtip, snad jen to tupý Alanovo zírání a jeho smích mi přijde pořád super . Ale co, nakonec jsem se docela bavil i když jednička byla lepší. PS.: Mike Tyson už nemohl klesnou níž. LOSER! ()

Kejdlo

Značně slabší. Vtípky z Vegas byly sice šikovně převedeny do reálií Bangkoku (i tak je to neskutečná drzost), ale jak se říká, opakovaný vtip už není vtipem. Snad tomu dabing při druhé projekci, který byl minule docela slušný, přidá. Nicméně, dejme tomu, že jako úsměvné drama to fungovalo docela dobře a dokážu si s touhle partou představit i trojku, ale jestli tvůrci zase obšlehnou předchozí díl, budu už vážně nasraný. 7/10 ()

webhead

I přesto, že se jednalo o trochu tvrdší ale jinak naprosto identickou kopii jedničky jsem se bavil a trojice hlavních protagonistů mě opět dostala do ukrutných záchvatů smíchu. ()

Cejny

Pomalý rozjezd a téměř stejný film jako jednička, včetně fotek na konci. V podstatě by se dalo říct, že i ten příběh byl stejný (podobný). Už mi to ani nepřišlo tolik ulítlý a praštěný, ale zábavný to celkem bylo a svůj účel rozhodně splnilo. 60 % ()

fox171cz

Film udělaný jako přes kopírák, až na to, že vtipných scének bylo o poznání méně a bez Zacha G. by film byl opravdový propadák. Příjemně se na film dívalo, ale chyběl mi nějaký ten nádech, aby to byla taková komedie jakou jsme už jednou viděli. Pochválit se dají jen vyvedené finální fotky, které byly fakt super. Nicméně nejsem zklamaný ani překvapený, něco mezi tím. ()

LuciusWlk

Tak nevím, jestli pokračování vystavěné na téměř totožném základu bylo nejšťastnější. Pařba ve Vegas těžila z divákovy nevědomosti. Tady bych se nebránil kapku přitvrdit a předložit opět něco víc šokujícího. Ano, bavil jsem se! Ale nesmál jsem se tak jako u Vegas. Tak nějak už jsem tušil co mě bude čekat. Samostatnou hvězdu si samozřejmě zaslouží Alan! Fenomenální jako v jedničce a vyhozená kotva s člunu na svatební zahradě, byl jeden s mála momentu, kdy jsem se od srdce zasmál! ()

Babous

Příliš násilné, nechutné, upocené, krvavé a vůbec nevkusné. Když jsem od přátel slyšel, že to je špatný film, nevěřil jsem jim v naději, že i slabý děj zachrání sympatičtí hrdinové. Ale ejhle! I ti jsou v tomhle filmu nepříjemní. Asi kvůli prakticky totožnému ději se mi pořád vnukalo porovnání s první Pařbou, přičemž druhý díl na celé čáře prohrával. Z chlapské zábavy se stala slátanina pro puberťáky. ()

ZkuKol

Velmi nečekaně se mi to líbilo víc než první díl, možná trochu tvůrci ubrali na atmosféře, za to šlápli na plyn s humorem a akcí, odhodili veškeré etické i morální zábrany a... mě to fakt bavilo. Team je ověřený s tím, že čím méně Barthay (neherec - dle mne) a Galifianakise (okoukaný bez originality), tím víc to jede. Tempo je chycené mnohem povedeněji, asi díky jasnému stereotypu z minula a gagy stíhají jeden druhý. Stále je to asi jediný výhradně pánský prvek na komediálním trhu, tak za něj buďme rádi... 80% ()

Pařba pokračuje v Evropě

Pařba pokračuje v Evropě

02.06.2011

Todd Phillips se ještě před premiérou Pařby v Bangkoku nechal slyšet, že uvažuje o trilogii. Studio Warner Bros. mu to bezpochyby rádo umožní, hlavně poté, co druhá kocovina sesbírala ze světových… (viac)

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

2011 - vyhlídky, poděkování a přání

31.12.2010

Tak co dál, Shyi?

Tak co dál, Shyi?

05.07.2010

Kauza Poslední vládce větru už se k vám zřejmě donesla. Celovečerní hraná adaptace populárního anime seriálu sbírá za oceánem extrémně špatné recenze. Kritici se předhánějí ve vymýšlení vtipných… (viac)

Pařba bez Vegas

Pařba bez Vegas

02.12.2009

O tom, že jeden z nejvýdělečnějších letošních filmů se dočká dvojky, jsme už psali. Pravda, ani jsme nemuseli – když nějaký snímek stojí 35 milionů a vydělá jen v kinech 460 milionů dolarů, je… (viac)