Vrana 2: Mesto anjelov

• Česko Vrána: Město andělů (viac)

Stali se nepohodlnými svědky rituální vraždy futuristického gangu, a tak museli Ashe Corvin se synem zemřít. Okolnosti jejich smrti se donekonečna záhadně zjevují dvacetileté dívce Sarah. Až jednoho večera ji odvede Vrána do opuštěných doků, kde došlo k celé tragédii. Sarah je svědkem toho, jak Vrána znovu oživuje duši mrtvého Ashe. V den oslav Svátku mrtvých se znovuzrozený Ashe vydává do ulic, aby pomstil smrt svého syna a ochránil Sarah, která má být další obětí nelítostného gangu. (oficiálny text distribútora)

kagemush

Spousta různých pokračování ,myslím ty obstojné,má smůlu,že už tu byl nějaký ten (většinou lepší) předchozí díl.Což je i tento případ.Ale jinak dobrý. ()

balba

Pokračování je dosti průměrné a hlavně spousta speciálních scén je dosti nudných.A hlavní hrdina mi přijde jak s kabaretu. ()

Martin741

The Crow -- City of Angels uz nereziroval Alex Proyas, to je prve negativum. A vlastne tych negativ je viac. Hlavny herec Vincent Perez nema na Leeho, jeho "herecke vykony" su katastrofalne, a to je este mierny vyraz. K tomu nahluply scenar a dementne dialogy. Zvysne Vrany som radsej nevidel, v ramci zachovania akej-takej psychickej rovnovahy. 31 % ()

Wormboy odpad!

Absolutna tragedia...Goyer musel mat permanentne 3 promile, ked tomuto nepodarku pisal scenar...Ani sa nedivim, ze po tomto "diele" Tim Pope uz viac krat na filmovu rezisersku stolicku nesadol... ()

Jermann

Na Halloween si Město andělů určitě připomenu .. matně si vybavuju docela působivou atmosféru alternativního zhýralého a degenerovaného světa, pěkné tetování na Sářiných zádech .. a Iggyho Popa. ()

WolfR

Jaké je pokračování kultovní Vrány? Vysvětlím to takhle; Představte si film Vrána z roku 1994. Představte si celý ten příběh, ale místo geniálního Brandona Lee (R.I.P.), si představte špatného herce. Odmyslete si skvělou atmosféru a vizuál, díky kterým jsme Vránu všichni milovali. Taky si dosaďte na místo záporáka zmateně brblajícího černocha (Nejsem rasista!). Zapomeňte na akční sekvence a místo nich si představte zběsile postříhané scény s pokusy o akci. Výsledkem se stane Vrána 2: Město andělů. Tahle recyklace se opravdu nepovedla. 1 hvězda. ()

rockwoman

Nemohu si pomoct, ale mé emoce se tady nedostavily ani před lety a ani dnes kdy jsem si opět připoměla tohle další pokračování Vrány. Nechci a ani nebudu kritizovat Vincenta Pereze, protože silně vnímám že on není Brandon Lee, stejně jako Ash není Eric. Na druhou stranu věřím, že Ash si najde své příznivce a já mu to jen přeji. ()

Diego

Jednicka a dvojka jsou povedé. Trojka mě nepřesvědčila. Nečekal jsem,že tento film překoná první díl, ale jsem fanouškem Vrány, tak jsem si to užíval. Vincent mi nevadil, spíše naopak a nádherná Mia byla už jen perličkou ()

Tereza666

Nemůžeme to spojovat s legendární vránou,ale něco do sebe to přece jenom má. Tak například Vincent mě příjde roztomilej a celkově na mě film působil mile. Jedničko to nepřekoná, ale stojí zapozornost :-) ()

Brain-D

Naprosto příšerný herci. Příšerná kamera a snaha hrát si na víc než to je. Kdo viděl první díl, musí tu vidět sakra rozdíl. Na víc jsem se nudil i při zabíjecích scénách. ()

JohnSmith

První Vrána bylo něco nového a zajímavého, hlavně díky tragické smrti Brandona Lee. Druhý díl už jen těží z úspěchu prvního, ale nedosahuje ani zdaleka jeho kvalit. Pod scénářem je podepsaný David Goyer,což jak je vidno není vždy známka úspěchu. U Miramaxu zdá se šetřili nejen na tricích a kameře, která je tragická, ale i na režisérovi, který od té doby pro jistotu nic nenatočil a hlavně titulnímu hrdinovi.Vincent Perez má určitě svoje kvality,ale nejspíš je nechal v maskérně.Ani záporák Richarda Brookse nestojí za nic, obvzlášť¨, když v první Vráně perlil Michael Wincott. ()

Koryntos

Vrána město andělu se mi líbila více, než předešlá Vrána, podle mě tohlhe zpracování mělo lepší zápletku a pointu a lepší vizuální styl, který sice působil depresivně, ale tak nějak lepším dojmem než ve Vráně. V tomto filmu se mi líbila vizáž Mii Kirshner a Iggyho Popa, kterého si úplně stejně představuji i v jeho skutečném životě. Z dalších dílů Vrány, jsem viděla už jen 3, která je pro mě brakem, takže je škoda na ni plýtvat řádky. ()

BlackTom

Vrana trafila do čierneho. Pre mňa je ten film modlou, aj keď pár výčitiek by som mal (zbytočný humor, príliš patetickosti), no tie sú len smietkou oproti lichôtkam. Zato Vrana: Mesto anjelov je taká ako som si ju vždy sfilmovanú predstavoval - minimum emócií, hlavný hrdina na motorke brázdi bizarné LA, pomsta je prvoradá... No áno, je to béčko, ale Vrana je v prvom rade komiks, až potom film. Takže výdatne komiksová atmosféra, extravagantní zloduchovia (najmä famózny Iggy "Křivák" Pop) a po dokonalom Brandonovi Lee aj nemenej charizmatický Perez sú pre mňa jasnou voľbou. Nebyť pár prehmatov a nedomyslených scén, bolo by to za *****. ()