Predtým, ako sa stal Deadpoolom, bol Wade Wilson (Ryan Reynolds) členom špeciálnych jednotiek. Keď mu lekári diagnostikovali pokročilé štádium rakoviny, podrobil sa experimentálnej liečbe v rámci programu Weapon X, známeho a populárneho predovšetkým medzi x-menovskými mutantmi. Vďaka tomu sa Wade zbavil rakoviny a nielenže prežil, ale ako bonus získal schopnosť rýchleho samouzdravovania. Oproti Wolverinovi, ktorý po podobnej liečbe zostal celkom sexy – z tohoto pokusu vyšiel trvale znetvorený. Vypadá podľa vlastných slov ako "avokádo, ktoré malo sex so starším avokádom". Aj preto bez väčšieho odporu prijal „okostýmované" alter ego s názvom Deadpool. (Cinemart SK)

RavenSpector

Je to praštěné a místy hodně dětinské, ale taky je to po čertech zábavné a brutální. Po všech těch čím dál více unifikovaných avengerech, x-menech a spidermanech je to svěží vítr do komixového světa na stříbrném plátně. ()

Monellito

Naprosto super, akce a hlavně ten vtip a nadsázka. Tohle se rozhodně moooc povedlo! Většinou kravinky z komixů stojí za prd, ale tohle je moc povedené. ()

Naby

Po dlouhý době vylezlo z USA co není obvyklá multiblbost. Drsný - ano, vtipný - ano, zajímavý - ano, americký vševybuchující efekty - ano, narvaný výstřihy - ano. Zkrátka když to člověk bere s rezervou a jako zábavu, tak je to super. Celkem 4,3* PS: Taky supernevhodný pro nevyrovnaný magory a děti. ()

JaryKury

Po dlouhe dobe tohle hodne hnusne scvrkle avokado pobavilo a to na tolik, ze jsem nevahal dat pet hvezdicek. Vtipnych a strestenych filmu je cim dal mene a je to skoda. Vymyslela to parta zdrogovanych teenageru, kteri to delali ciste z lasky a ne protoze musi. 85% ()

marketpla

No, co k tomu říct? The best Ever!! Naprosto. Příběh je úžasnej, pc efekty skvělý, scénář dokonalej, obsazení nejlepší. Jen co začali běžet titulky, tak jsem se bavila. A moje pusa zůstala dokořán až do konce filmu. Takovéhle zpracování komiksu se mi moc líbí. Marvel mám ráda celkově. Všechny jeho počiny se mi většinou líbili ***+. A když jsem šla na Deadpoola, šla jsem na vtipný, oddechový film, kde se bude bojovat. Ale to co jsem nakonec viděla mi vyrazilo dech. Velmi jsme ocenila, že přijali Tarantinovské zabíjení, a když už natáčí vtipný film, tak i vtipně vraždí. Další věc, kterou mě srazili na kolena, byla "romantika" mezi Ryanem Reynoldsem a Morenou Baccarin. Snad v žádném jiném filmu nebylo lepší zpracování, jak poukázat, že lidi spolu žijí už více jak rok. Bylo moc dobře, že si lidi od filmu stáli za svým, a nezpřístupnili ho mladým. Díky tomu si ve scénáři nebrali servítky a v některých částech filmu to bylo jenom dobře. Už teď se moc těším na druhý díl. Jen doufám, že ho nepo*erou, a dají si na něm záležet, jako to udělali na tomto filmu. ()

ondra.p

Já ani nevím co o tomhle filmu mám napsat. V podstatě debilita, nechuťárna a jen jinak zabalená romantická komedie. Předně Deadpool není vůbec Deadpool. Způsob jakým vymysleli jeho přerod v maskovaného antihrdinu, i přes snahy držet se předlohy, byl při nejmenším hodně nešťastný. Chvílemi jsem nevěděl, jestli se dívám na film podle komiksu, nebo jeho parodii. I všechny ty prasácký vtipy byly k popukání. Bylo někde na půli cesty, což je pro mě nepřijatelný. Buď jedno, nebo druhý. Ale film se tváří nevážně, pak zase vážně. A pak si zase dělá ze všecho srandu. Tak jak to vlastně je? Hvězdičky připisuju hlavně za zábavnou akci, sympatické postavy a soundtrack. Jinak v podstatě to ve mě nenachalo hlubší stopu. Asi to ani nechci vidět znova a mrzí mě, kam se jeden z nejlepších Marvel charakterů dostal jen proto, aby studiu vydělal nějakou tu korunu. A ne jednu. Na druhou stranu uznávám, že zábava slušná a přes to všechno, co jsem zhanil, jsem se pobavil. Opět se musím pozastavit nad nadhodnocením tohoto filmu a jeho oblíbenosti. Odemě slabých 50%. ()

naytsirk

všichni tady píšo o skvělim nekorektnim humoru a jak sou z toho u vytržení. Já nevim, na mě to teda nefungovalo a tendleten druh filmů mám hodně rád.... ale Deadpool mě jako asi jedinýho nedostal... ()

adako

Pubertálny humor je zo začiatku vydarený, potom to však začne byť otravné (čo sa dá povedať o celom filme). Nejaký dej/príbeh ktorý by zaujal to nemá, súboje by teda mali byť druhý ťahák. Okej, úvodná bojová scéna zabavila, zvyšok bol však taký... o ničom. Práve pri poslednej scéne ma napadlo že tomu chýba šťava, že tomu chýba tá číra radosť akú má divák pri pozeraní Vaugnových súbojov (Kick-Ass, bitka v kostole v Kingsmanovi...). Z tadiaľ je už len krok k porovnávaniu celého filmu, a v zásade mi vychádza že je to taká Vaughnovka len s detinským (až nablblým) humorom, žiadnym príbehom a fádnymi bojmi. Keďže vo všetkých spomínaných kategóriách Vaughn exceluje, toto porovnanie je pre Deadpoola dosť bolestivé. ()

Grizzlac

Po Šíleném Maxovi druhé velké zklamání roku. Ale nutno podotknout, že zábavná kvalita Deadpoola předčí MadMaxe tak o 3 levely. ()

Pythonator

Takový nářez jsem teda nečekal. Konečně přišlo po Kick-Ass zase něco zábavného, co se nebere tak vážně. Ryan Reynolds je skvělý a i když jsem se těm jeho namyšleným pubertálním hláškám moc nesmál, pořád jsem se bavil, protože aby byl superhrdina takový egoistický zmrd, to tu ještě nebylo. Film se nesmí brát vážně, protože jinak by jste si ho nemohli zamilovat. Já si ho nečekaně zamiloval. Především scénář a rozházená forma vyprávění byly vyšperkované do detailu. Jen by mě zajímalo, proč si filmaři ten svůj svět tak rozmrdávají, poněvadž jak chtějí tohle propojit s filmem X-Men Origin - Wolferine, opravdu nechápu. Spíš je to nepropojitelné, ale čert vem logiku. Byl to prostě nářez. Klidně bych dal i pět hvězdiček, kdyby tam nebyly ty trapné přehnaně cool scény podbarvené nějakým zasraným hip-hopem. ()

Moredogs

Po vychvalovani ktore som všaďe počuval na tento film som konečne deadpoola videl.Chvála je zaslužena oproti ostatnym komiksovkam a mna osobne zaujalo prevedenie ktore malo v sebe vela originality a nadhlad ktory mu určite nechybal, čo sa mi ale nepačilo boli xmeni ktori sa tam vobec nehodili ale to sa da v určitom zmysle prepačit. Ale asi prva komiksovka pri ktorej som sa celkom nasmial. Konečne superhrdinsky film ktory vytrčal z radu a to dost, za mna zaslužene 4 hviezdičky. ()

zurivymlok

Pátou hvězdičku si nechávám na další díl. Svým způsobem to je geniální, ale chvílemi mi to přišlo co se postav týče trochu příliš komorní na to, že se to odehrává ve světě x-menů - nicméně to však bude patrně rozpočtem, který kdyby byl o nějakou dvacítku vyšší, mohlo se nám dostat ještě víc cool podívané. Ale i tak paráda už od originálních počátečních titulků. ()

StanleyVanH

Spiderfantasticthreemutantparody. To je zase retardérně nadhodnocený filmeček ach jo. Směska sraček, nevím proč to nezůstane čistě u Avengers, Supermánka a xmenků, furt musí vymýšlet slátaniny navíc s nesmyslnýma okopírovanýma hrdinama. ()

Yamatosan

Tohle není jako komiksy s Waydem - tohle je totiž mnohem lepší! Vlastně mi totiž komiksy s Deadpoolem až zas tak vtipný nepřišly, s výjimkou Války Wadea Wilsona, kterej má mimochodem i myšlenkovej přesah! Ale k filmu. Vlastně je to vcelku tuctová záležitost "viděli jsme stokrát" - no ale takhle teda fakt ještě ne 😀 A Reynolds, Reynolds - to snad ani neni možný! - konečně natočil film, kde mi nepřišel jako nejhorší herec ever! Von se snad pro tuhle roli narodil! Jako jestli mám na tomhle filmu hledat nějakou chybku, tak snad jen prudérnost v zobrazení nahoty, nějakej ten fullfrontal by tam patřil. ()

Hadrian

Nevím, co by byl horší hřích...jestli nazvat tenhle film filmem pro dospělé, vzhledem k tomu, že si to dělá prdel úplně ze všeho včetně sebe a je to větší pohádka než Popelka nebo filmem pro děcka, když se tam zároveň nechává hlavní hrdina píchat do zadku svou holkou (šlapkou) s připínákem a masakruje lidi víc než Dexter. Ale i přes všecku tu kontrovérzní patlaninu musím vznést jednu otázku...Proč nemůžou být Avengers trochu víc jako Deadpool? ...Né, že by museli všecko znevažovat, ale udělat z toho trochu větší masakr by neuškodilo. ()

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

Co Matthew Vaughn plánuje s Kick-Ass a Kingsmany?

25.01.2024

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

Režisér Deadpoola chystá fantasy o pomstě

03.06.2023

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

Hugh Jackman se vrátí jako Wolverine

27.09.2022

V typicky reynoldsovském duchu oznámil představitel Deadpoola na svých sociálních sítích zprávu, že se herec Hugh Jackman (Logan, Zmizení) vrátí coby Wolverine ve třetím filmu. Snímek, jenž bude… (viac)

Zemřela herečka Betty White

Zemřela herečka Betty White