Pořad Rande byl koncipován jako televizní seznamka. Byl vysílán od roku 1997 na televizi Nova. Pořadem provázela manželská dvojice Slávek Boura a Markéta Mayerová. Z počátku usilovali tři muži o přízeň jedné slečny nebo naopak tři slečny o přízeň muže. Zájem byl projeven darováním jablka, naopak koš jablek znamenal nezájem. Později se schéma pořadu změnilo a o přízeň dotyčné či dotyčného usilovalo i deset soutěžících. (zdeny99)

duklak2

Trapnost nad všemi trapnostmi. Jít se seznamovat do televize. To dokáže naprostý hlupák. A že jich v naší republice je požehnaně. Jinak, ale moc nechápu, proč se ti chlapi vlastně chtějí seznamovat, když jim jde jen o to, co nejdřívě holku přefiknout. ()

prome

Jako malej jsem to sledoval, ale i tak to moc velkou úroveň nemělo. V porovnání s pozdějšími pořady tohohle typu šlo alespoň o zábavu. ()

Tommassi3

Neradostný pohled na namlouvací rituály devadesátkové mládeže.. Boura s Mayerovou na vrcholu popularity v pastelových modelech, z toho bolí oči.. ()

BoPo odpad!

Ani porno Vám tak dobre nepohonilo Vaše ego, ako práve Rande. Vidieť tie existencie, ktoré vbehli do slepej evolučnej uličky, ako sú nutené robiť ultra trapné úlohy? To chceš! ()

Krt.Ek odpad!

Zhlédnut pouhý útržek na nováckém retro kanálu Telka, který ale stačil k tomu, abych si udělal obrázek, jestliže ale někdo pochybuje o mé způsobilosti hodnotit tento rádoby seznamovací pořad, klidně ať mé hodnocení a komentář ignoruje, v tom nikomu nebráním... Doufám, že mě ale neprasknete, potřebuji totiž co nejvíce hodnocení a vedle toho i komentářů, LaSandra a Drsan40 se mně den ode dne vzdalují, musím tudíž zabrat. :-)) __ Rande může být užitečné, nezastírám, jeho užitečnost bych měřil tím, kolik spokojených partnerských vztahů vytvoří, čím také jiným, že? Je tu jedno velké ovšem, kardinální ovšem, Rande je více než poctivou seznamkou estrádou oživenou tím, kdo je a kdo vždy byl a bude divákem a členem klubu Planety Nova, tím, kdo je ochoten se v pořadech této televize zesměšnit. Slávek Boura, sám o sobě exot první velikosti, který se na obrazovce ku štěstí a zdraví diváku neobjevuje, se svou ex/manželkou(??) nevedou pořad, jenž má za úkol nespokojeným single pomoci najít životní oporu, někoho s kým můžou sdílet prožitky, životní radosti a strasti, komu můžou důvěřovat, naopak, oni moderují show, která zesměšňuje a banalizuje samotu a proces dvoření "lásce" je u něj roven nízkým hrám a laciným průpovídkám... Zkomercionalizovat lze opravdu vše... 0% ()

frashmaker

Taky pěkně trapná záležitost z aktovky TV Nova. Hvězdičku dávám za to, že naivně doufám, že alespoň jeden pořad skončil šťastným manželstvím, které potrvá na věky. ()

Feek92

Výborná komedie, kde se můžeme bavit skvělým moderátorem Bourou a jeho kolegyní, ženou mnoha účesů a vždy hezky oblékanou, Mayerovou. Dále přijde na řadu spousta krásných, mladých lidí, kteří jsou velmi chytří a zajímavý. Prostě TOP! ()

topi odpad!

Nechutný vrchol trapnosti. Jak do toho mohl někdo vlézt, svědčí mnohé o inteligenci zůčastněných mladistvých. Fuj, tohle byl fakt trapas. ()

corona

Ach jaj to boli časy, keď keď boli Slávek a Markéta prezentovaný ako výstavný manželský pár TV Nova, dalo sa na nich natrafiť prakticky všade a Slávek bol postavený do úlohy najväčšieho nováckeho "macha". Ani neviem či sú ešte manželia. Tá jedna * je čiste z nostalgie za dávno zašlými časmi. ()

L_O_U_S

Pro představu o kvalitě pořadu stačí sledovat ČáryMáryFuckova videa na YouTube. Já jsem se dnes dobrovolně podíval na celý díl na Telce, abych si před hodnocením oživil vzpomínky. A překvapilo mě, jak blbý tenhle pořad, který jsem před mnoha lety sledoval každý týden, vlastně je. (968.) ()

rakovnik

Pořad o tom, kterak si vybrat podle vzhledu, zatímco musíte protrpět "soutěž" o "nejvhodnější" partnerku/"nejvhodnějšího" partnera. Markéta Majerová je děsný zjev a Slávek Boura nesympatický buran, o kterém mi dosud není jasno, jak se mohl dostat k moderování čehokoli. ()

cariada

Tohle se mě líbilo celkem. Na sobotní dopoledne to byl pohodový pořad, který pobavil a ještě se tam mohl někdo seznámit. Nenáročný a levný pořad, kde jej jim dnes konec? ()

Flaxik

N.E.U.V.Ě.Ř.I.T.E.L.N.É! Oceňuji potenciál tohoto pořadu, neboť dokázal vyvolat z hlubin vaší duše to škodolibé já a s pomocí nevelkého množství alkoholu to byla jedna z nejzábavnějších estrád, které bylo možno v televizi zahlédnout. Zlomyslné čtyři hvězdy. Nemohu jinak. ()

Hans.

Na tu ptákovinu se nedá zapomenout... A bylo mi ,,ctí" se i jednoho dílu zúčastnit jako divák, tuším že to bylo v osmé třídě. ()