Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

predators

Wow, tak já jsem se příjemně bavil. Začátek je sice slabší, než dojde na večerní rande. Pak už se jedná místy o svižnou akci, až překvapivě povedenou automobilovou honičku a sedl mi i jindy neoblíbený S. Carell. Možná se ještě z tématu dalo zajít do nějakých extrémnějších situací, ale i tak se toho odehrává hodně, a když poinu prvních čtvrt hodinku, tak jsem se ani vteřinu nenudil. Jo, já bych tohle rande hodnotil jako velmi vydařené... 70% ()

iamek

Hloupá komedie s hloupým obsazením a scénářem. Nic originálního, nic zábavného. Vlastně jedná zábávna věc tam byla. Neustálá reklama na Audi. ()

Lenny.M

Čekala jsem nějakou ušmudlanou, typickou romantickou komedii o nudném americkém páru, ale dostalo se mi skvěle fungující akční zábavy. A jsem i ráda, že jsem si nepřečetla popisek filmu, protože by to zkazilo celou zábavu! :) ()

Chrustyn

Až na pár výjimek, je Shawn Levy jeden z nejtuctovějších režisérů nejen v rámci komediálního žánru a Noční rande to ukazuje v každé scéně. Film, ve kterým baví jen camea skvělých herců (Wahlberg, Bernthal a spol.) jasně ukazuje, že je někde chyba a film není ani vtipný, ani jinak zábavný a Carell s Fey se po celou dobu neskutečně pitvoří, až mi jich bylo líto. ()

Yardak

Trhlá avšak velice zábavná komediální oddechovka s naprosto výborným castingem vedlejších postav (Wahlberg, Franco, Kunis, Fichtner...). Občas to prostě chce změnu, stereotyp nemůže být stále!:o)) Pro mě nejzábavnější Levy. ()

mcb

Co napsat? Date Night je typická americká blbost, na kterou se stačí jednou podívat a je jasné, že tím promarníte hodinu a půl svého drahocenného života. Ze začátku vypadá skoro vážněji než Mendesův Nouzový východ, ale pak se zvrhne v typickou fratpackovskou taškařici, která je stejná jako půltucet hollywoodských rychlovek na objednávku. Jenže narozdíl od nich má sympatickou ústřední dvojici, která táhne celou tuhle prvoplánovou věc kupředu. Carell sice zase hraje svého typického ňoumu a Tina Fey jen kopíruje své rozkošné eskapády z 30 Rock, ale i tak se spolu postarají o přemíru vtipných momentů, které sice netrhají bránici na sto kusů, ale dokážou zaručeně na malé ploše pobavit. Připočtěte si k tomu tunu cameo roliček, kterým vévodí Mark Wahlberg bez košile, a máte nenáročnou jednohubku, u které se svou drahou polovičkou "provinile" pobavíte. ()

jojinecko

1,5*/5...Stačí si pozrieť "super-vtipné" skeče pri záverečných titulkoch, ktoré v krátkosti definujú celý film. Trápne, simplexné, "all american" uškriekané, bléé ()

Flakotaso

Jak tady pár lidí už psalo, začátek je docela hodně slabý, ale automobilová honička s podmazem od Teddybears to pěkně nakopne a od tohoto okamžiku je to vcelku slušná zábava. Bezkonkurenčně nejlepší vtip: Carell se sakem naopak :) ()

Flego

Vtipná komédia s dobrými dialógmi, trochou akcie nevyhnutnou k podobnému typu filmu, sympatickou Tinou Fey, o ktorej ešte budeme počuť a vhodnou stopážou robí z tohto snímku slušnú nenáročnú zábavu. A to je niekedy dosť. Dávam 3+ ()

rikitiki

Přiznávám: od druhé půlky už jsem přeskakovala. Ale on se film vážně nedal snést, jak ukřičený, přehnaný a bez sebemenšího aspoň trochu vtipného vtipu. Já myslím, že si natáčení Steve a Tina moc užili, na jejich výkonech je to vidět, ale byla to jen jejich soukromá jízda. Divákům nabídli jen vypreparovanou divnou věc. SHRNUTÍ: Proč v restauraci nekrást rezervace na jiné jméno. ()

eraserhead666

Steve Carel si s Tinou Fey sedli jako prdel na hrnec. S tím, že Fey nakládá mnohem více. Výraznější absenci opravdu funkčního humoru nahrazuje záplava známějších jmen ve vedlejších rolích (parádní Franco s Kunis). ()

Necrotongue

Po hodně dlouhé době jsem si film zopáknul a ukázalo se, že jsem ho svého času poněkud nadhodnotil. Pokud mě dnes na snímku něco rozhodně nezklamalo, bylo to obsazení. Příběh mi už dnes ale připadal naivně nablblý, u většiny vtipných momentů jsem se nedokázal smát a ve chvílích, kdy se oba hlavní hrdinové pouštěli do analýz svého vztahu, jsem se dokonce nudil. Situaci naštěstí zachraňovali Taste a Whippit, lví podíl na obou hvězdičkách pak mělo chybějící tričko Holbrooka Granta (tady jsem se fakt bavil). Dokážu si představit, že by mohlo jít o zábavnou komedii, jen by to chtělo víc zapracovat na scénáři. / Poučení: Chceš mít klidný a pohodový život? Používej antikoncepci. ()

Morholt

Nenáročná krimikomedie střídající řadu povedených momentů s těmi trapnými, kterých je, díky bohům, docela málo. Steve Carell neurazil, Wahlberg s Francem potěší, ale největší hvězdou je jednoznačně Tina Fey. 60% ()