Manželstvo Phila a Clary Fosterovcov začína byť plné stereotypov. Nechcú, aby ich vzťah stratil šťavu, a tak raz do týždňa majú večer rande. Phil sa rozhodne , že vezme manželku na fantastické rande. Ako miesto vyberie vychytenú reštauráciu uprostred Manhattanu, kde sa však rezervácie musia robiť mesiace dopredu. Phil je rozhodnutý večer si užiť a neuvážene si privlastní cudziu rezerváciu. Nanešťastie sa však ukáže, že stôl si pôvodne rezervovala dvojica zlodejov. Nevinná zámena však roztočí kolotoč bláznivých nedorozumení. Obyčajný manželský pár sa ocitne uprostred divokej naháňačky a prežije dobrodružstvo ktoré sa len tak neskončí. Phil a Clara si zrazu spomenú, prečo sa do seba zaľúbili a znovu zistia, ako perfektne sa dopĺňajú, čo im pomôže prekonať bezškrupulóznych gangstrov, skorumpovaných policajtov i bláznivého taxikára. Na toto radne rozhodne nezabudnú a ak sa im podarí prežiť bláznivú noc a možno znovu objavia aj vášeň vytrácajúcu sa z ich manželstva... (TV JOJ)

Olík

Jedno z dalších „nočních rande“ rutinérské manželské dvojice končí díky jejich podvůdku s rezervací v restauraci zběsilou jízdou s jediným cílem přežít. Neříkali jste si někdy, jak dokonalý manželský páreček by museli být Steve Carell a Tina Fey? Hitmaker posledních let Shawn Levy (Líbánky, Noc v muzeu, Dvanáct do tuctu) konečně realizoval, to o čem ostatní určitě někdy přemýšleli. Dvojice je naprosto dokonalá, a ačkoliv film není stoprocentní peckou, její herecká symbióza a dobře zvolená camea (hlavně Franco a Kunis jsou luxusní) vše zachraňují. Obětuji pannu za další šanci pro toto specifické duo. ()

Heroine

Vůbec se mi nechtělo to vidět, že to bude další "romantická komedie o tom, jak dva starší manželé zjistí že se stále milují", ale naštěstí mne to spíš překvapilo. Do jisté míry i docela kladně. Hlavní dva herce jsem si sice během filmu neoblíbila, dokonce mi jejich styl hraní docela lezl na nervy, a taky mne štvala valná většina "humoru" který se ve filmu objevil, protože je protřelý a nevtipný. Ale jinak je to originální nápad, docela hezky optimisticky pojatý závěr, a hlavně je to dobrá snůška týpků. Jinak dobrý byl James Franco, Mark Wahlberg, a sympatická mi byla P. Hensonová jako policistka. A že se tam objeví postava jménem Tom Felton? To dnes jistě ocení pár mladých fanynek Dráčka Malfoye. :-D ()

Brody01

Jednú hviezdičku dávam len za zopár vydarených vtipných momentov, inak ma film vôbec nebavil. Dej mi prišiel hrozne nezaujímavý a niekedy aj trápny a to som si po prečítaní obsahu myslel, že to bude fajn film, škoda.... ()

BOURQUE

Nekomplikovaný príbeh, ktorý však sebe nemá dostatočne výbušnín. Inými slovami, malý výbuch s veľkým dymom. Na druhej strane sa mi páčilo účinkovanie vedľajších postáv: M. Wahlberg, J. Franco, M. Kunis, R. Liotta, M. Ruffalo. Škoda, že na každého bolo len 5 minút. ()

merigieren

pár přijde na to že jsou jako spolubydlící, tak si vyrazí na večeři, tam obsadí cizí stůl, začnou je honit dva nečestní policajti, zamotané klubko se státním zástupcem, mafiánem a policajty. A nakonec zjistí že se mají rádi. Je to docela hodně vtipné a rychlé, honička v autech, na člunu, vtípek s tím komu dát drobáky na ulici.... ()

Rathalos

Steve Carell v dalsej komedii tentokrat s krimi zapletkou a po boku Tiny Fey,kde sa z obycajnej vecere stane dobrodruzna jazda,chvalim myslienku filmu,je to pohodova vec...:-) ()

Skleni

Ja steve-a carell-a zbožňujem a preto dávam 80% _Jeho humor a her. talent mi vždy vyčarujú úsmev na tvári. Navyše tento film má všetko potrebné pre dobrú komédiu. Tragikomickú zápletku, nefunkčný manželský pár, ironické gagy a rovnako ako aj komédie z 90-tych rokov- tú poriadnu dávku trapasov a nelogických dialógov. Film je dobrý pre tých čo majú radi trochu stupídnejšie komédie a prisprostastlý humor. ()

darkreider

Skutočne vtipných situácií je tu pramálo, ale keď už nejaká príde, tak je to sada. Zrážka s taxi je luxus! V podstate sa dá povedať, že zábavné to začne byť až od polovice. Carell a Fey sa našli, o tom niet pochýb. Len scenár je hold málo zábavný. ()

Kingjiri

Hodně slabá komedie se Steve Carellem v hlavní roli. Vcelku se divím, že se tvůrcům povedlo do tohole projektu nalákat ještě navíc herce jako Mark Wahlberg nebo James Franco. Vtipných momentů tu skutečně moc není a technická stránka také neoslní. Občas na mě dokonce tenhle film působil dojmem, že ho natáčeli amatéři. Nemůžu dát více než dvě slabší hvězdy a postesknout si nad zklamáním, které mi tahle komedie připravila. ()

Dimo

A tak, jako bezmyšlenkovitá oddychovka posloužilo Noční rande skvěle. Určitě se několikrát hlasitě zasmějete, nu což, mohlo tomu být víckrát. Bál jsem se taškařit Steve Carella, ale on nakonec docela potěšil, jeho hlasové variace fungovaly báječně. ("Hunny, get up. Now.") Škoda hluhých, nebo tupých míst, v čele s utahanou scénou "Audi + taxík + upištěný Nigga". No ale jinak svižné a jak jsem již naznal, vtipné. Mise splněna. A klidně bych doporučil. ()

pepa3rd

Příjemní herci, slušný námět, ale výborné ingredience ještě nemusí znamenat povedený dort. Film skončil a já mám pocit tak trochu promarněné šance. Vznikla tak další lehce zapomenutelná průměrná komedie, kterých je dvanáct do tuctu. 50 % ()

IPajule

Kdyby bylo lepších herců místo Steve Carella a Tiny Fey dostalo by to celkově lepší hodnocení. Herci se mi nelíbili a dějově to bylo na podobné úrovni jako Mr and Mrs Smith. Šťastný konec akční komedie jsem "opravdu nečekala". ()

feryk

Nevím proč, ale chvilkama mi to připomínalo film Pravdivé lži, taková odlehčená verze. Snímek není v ničem originální, ale jde o takovou opravdu oddychovou komedii, která si nehraje na nic víc, než je. Jejím smyslem je zpříjemnit večer a to také tato komedie splnila. Jsem rád, že neobsahuje žádná hlubokomyslná témata, jak je dnes zvykem. Za mě dobrý. ()

Torgal

Nemôžem sa zbaviť pocitu, že keby tento film točil niekto iný ako rutinér Levy, tak by som sa vytasil aj so štvrtou hviezdou. Carella mám totiž v jeho umiernenejších úlohách rád, Tina Fey bola vyslovene rozkošná a spolu im to svedčalo. Z filmu na mňa išla príjemná nálada, ako sa na sympatickú oddychovku patrí. O to viac mi potom dojem narúšali dementné scény typu automobilová naháňačka s autom čelne zaseknutným o taxík. Celkovo sa nemôžem zbaviť pocitu istej nedotiahnutosti na všetkých úrovniach, humornej, romantickej aj akčnej. 6+/10 ()