Postup do krajskej ligy? To je absolútne nevyhnutné! Slavoj Houslice je futbalové mužstvo, ktoré hrá regionálnu súťaž - "okresní přebor". Už dlhé roky členovia a hráči túžia, aby sa ich klub prebojoval o úroveň vyššie a zahral si vyššiu súťaž - krajskú. Či sa im to podarí v nasledujúcej sezóne, uvidíte počas leta na obrazovkách televízie Markíza. Dostanete unikátnu možnosť nazrieť do zákulisia priemerného futbalového oddielu v malej priemernej dedine s jedným obchodíkom, jednou knižnicou a jednou krčmou. Spoznáte, aké to je viesť futbalový tím, prežijete víťazstvá, prehry i remízy nielen ich A-mužstva, ale aj osobné víťazstvá, prehry a remízy postáv samotných. Ondřej Vetchý, David Novotný, Luděk Sobota a ďalší výborní herci v obľúbenom českom seriáli prichádzajú aj k nám. (TV Markíza)

Recenzie používateľa BROKEN_ k tomuto seriálu (11)

Pohreb (2010) (E01)

Typický Prušinovský, paráda. :) ()

Nábor (2010) (E02)

Vietnamec to zabil, nejvíc. ()

Fanúšička (2010) (E03)

Zatím nejslabší díl. Tatiana mi tam vůbec neseděla. Ale jinak je to v pohodě. ()

Jasle (2010) (E04)

Fotbalista který má noční můry z jeslí, tak to je hodně špatný, nechtěl bych. Lepší než předchozí díl. ()

Forbes (2010) (E05)

ABSOLUTNĚ GENIÁLNÍ!!! Neskutečně povedený. ()

Lucka (2010) (E06)

" Maradona byl feťák". Cože?" Ty vole kluci mně se točej zuby". :-D ()

Kopačák (2010) (E07)

" Takže dneska, vyhrajeme dva body. Ale za výhru jsou tři body. No, to je jedno". I když je závěr předvídatelný tak je to i tak skvělý. ()

Schôdza (2010) (E08)

" Kvůli tvé krávě, jsme neviděly kozy". ()

Na váhu (2010) (E09)

Nejlepší díl! " když nastoupí špekáček, dostaneme nafráček. - Na váhu." Ivan Trojan tomu dodal větší šťávu. Je to PAN herec. Perfektní díl. ()

Jar (2010) (E10)

" Jsem vrah. Ty vole dej už pokoj." ()

Konvoj (2010) (E11)

Scéna s navigací je TOP! " Psojedy. Psojedy nejsou na mapě! Nejsou!" Ty vole ta má kozy. Já su trenér, já su kapitán. Ty vole zastav, já ji miluju. Nemůžeme! Ne, nemůžeme. Musíme na zápas." Okresní přebor je absolutně boží. Miluju to! ()