Spencer  (Ashton Kutcher) je taký normálny tajný, nájomný zabijak, ktorý pracuje pre vládu. Jen (Katherine Heigl) je krásna počítačová expertka, ktorá sa práve spamätáva z bolestivého rozchodu. Akčná komédia, ktorá neodolateľným spôsobom potvrdzuje známe pravidlo, že protiklady sa priťahujú. V tomto prípade ale priťahujú ešte oveľa viac, napríklad ďalších nájomných vrahov. Mladý pár bude musieť vymeniť pohodlie novomanželského života za nabitú zbraň a dobrú mušku. (TV Markíza)

Hanys_

Málo romantické (chemie mezi Heigl a Kutcherem jednoduše nefunguje), až na závěrečnou půlhodinku minimálně akční, a navíc vůbec ne komediální, protože jsem se všeho všudy zasmál tak jednou. Luketicovi se prostě "Killers" rozpadli pod rukama (ikdyž s tím scénářem asi víc ani udělat nešlo..) 4/10 ()

MareT.

Mám z toho dobrý pocit, ale film má jednu velkou chybu a to nevyváženost scénáře. Vždyť příběh vypráví o nájemném zabijákovi, který toho nechá a minulost ho doběhne (řečeno velice stručně, jednoduše, jednou větou, což mi přívádí na myšlenku, že jsem tím OPRAVDU popsal celý film) a toť se stane až v druhé půlce filmu. Celé objevování "můj muž je nájemný vrah" se děje 20 minut před koncem. Neříkám, že to je fatalní chyba, protože i tak film baví a to hlavně díky Heigl, ale na druhou stranu to vypadá jako "direct to DVD" se dvěma známými tvářemi. ()

Ilhan

Tohle je přesně ten případ, kdy je třeba vypnout mozek, protože scénář je jedna velká účelová slátanina, která opravdu nedává moc smysl. Navíc většina situací, které se snaží být vtipné, vitpné nejsou, akce není nijak závratná a romantiku, aby člověk také hledal mikroskopem. Kutcher a Selleck v pohodě, O’Hara v netypické roli snad ze všech nejlepší, zato Heigl na odstřel, otravná, puťkovitá a naprosto nesexy. Pokud chcete něco lehkého na strávení, tak prosím, jinak ruce pryč. 45 % ()

dopita

Typická, nepříliš povedená oddechovka. Ve filmu je akce i humor, ale je to všechno ňáký jalový, takže zapomenutíhodnej film. Katherine Heiglová je kočka a Ashton Kutcher je debil, oba dva postrádají charizma i vzájemnou chemii. ()

beyli

Od tohoto filmu jsem čekala daleko víc, celkově to nebylo zas tak špatné, ale děj mě moc neoslovil. Ashton Kutcher a Katherine Heigl se mi jako dvojice celkem líbily, horší to bylo s dějem filmu. ()

kedl

Aston Kutcher jako zabiják s 99% úspěšností? Tak tomu se musí člověk zasmát. Akce mi k tomuhle klučinovi vůbec nesedí, nemluvě o jiskření mezí ním a Katherine Heigl. Občas se urodila dobrá hláška, ale to by bylo asi tak všechno. ()

Merkin

Bohužel, chybí-li příběh a pointa líbá bod mrazu, pak ani kulky neprorazí mé zatvrzelé srdce. Hvězdičku vybojovaly ty krásné zelené kokteilky, bože, takové dostat do rukou:) ()

Janega

Nato, že je to akčná komédia je to dosť nudné. Slabý odvar filmov Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive či Cudzinec. Prvej polovici filmu sa nič nedeje a keď sa už začne niečo diať, tak to nestojí za to. Akcia je založená na neoriginálnej naháňačke a strieľačke, pričom u toho akurát človek zíva. Ashton Kutcher je hrozný a neprospieva mu ani slovenský dabing. Raz a stačí. ()

jasiska

Ako komédia je to veľmi dobré - dosť som sa nasmiala, hlavne na začiatku. Bohužial, ako akčný či romantický film už to také hviezdne nie je. Hlavne na konci už som značne trpela. ()

ThomasCrown

Nič prevratné vo svete kinematografie, ale neurazí, hoci ten výber spiacich agentov, no neviem, to je skôr vtip. Kvôli dvojici sympatických hrdinov a prítomnosti Magnuma však stojí za to vydržať do konca. ()

Hanes88

Sympatická, romantická a dokonce i akční komedie. Člověk od toho nesmí vůbec nic čekat a taky ho to ničím nezklame :-). Dávám sice 3*, ale spíše se přikláním k 50%. ()

Prochy38

Asi jsem omezený, nebo možná přespříliš nenáročný. Jak K. Heigl a její filmy nemám rád, tady to fakt byla u mě trefa do černého. Že by šlo o nějak originální zápletku se říct nedá, ale film to pojal dost příjemně. Ideální 3* komedie, ale když vidím zdejší ohlas, nebudu se stydět * přidat. A. Kutcher taky v pohodě ve své roli a všechny trapné Maliny si můžou akademici narvat víte kam... Je mi jasné, že jde o totální hloupost, která realitě ani na záda nedýchá, ale film si taky na nic nehraje a je to svižné, akční, vtipné, tak co?! ()

J*A*M*A*L

Nic moc jako komedie, ani nic moc jako akční film.Pár pozitivních vlivů to mělo jako třeba obsazení (hlavně krásná Katherine Heigl), pár dobrých hlášek a nebo ta jedna akční scéna )myslím ta první, už si to ani nepamatuju) a to je tak všechno.Možná příjemná komedie na oddych s trochou adrenalinu, ale to je možná tak všechno. ()

Marys

Dosť hlúpa vec. Lacná napodobenina Jamesa Bonda. Šialený nápad, divný príbeh a nič moc prevedenie. Pozitívne hodnotím výkon Ashtona Kutchera a to, že tento počin netrva príliš dlho. Inak vážne dosť slabé. ()

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

ExpendaBelles: Pravé blondýnky

16.02.2014

Expendables a Expendables 2 dohromady vydělali přes půl miliardy dolarů. Trojka je samozřejmě na cestě, vedle ní ale dostaneme i spin-off, jenž ponese název ExpendaBelles. Parta ostrých slečen v něm… (viac)