Trosečník

(relácia)
Reality-TV
Česko, 2006, 14x54 min

Soutěž TV PRIMA s moderátorem Markem Vašutem. Šestnáct odvážných trosečníků svádí boj se sebou, svými protihráči a s přírodou celý jeden měsíc na opuštěném ostrově. Tato reality show se natáčela 50 km od Panamy v souostroví v Tichém oceánu. Ostrovy jsou obydleny divokými zvířaty a spoustou druhů hmyzu. Prostředí je velkým testem pro psychické a fyzické možnosti soutěžících. Výherce získá 5 000 000 Kč. (duklak2)

leopoldina odpad!

My prostě na to nemáme. Do všech soutěží cpeme nesympatické soutěžící, kteří neumí ani chytit žábu a ukazují, jaký by člověk být neměl. Nevím, proč televize nabízí českému divákovi takový odpad. Neviděla jsem všechny díly, jelikož jsem se vydržela dívat na bandu divných a nezáživných lidí pouze jeden díl. Radši si dejte americkou verzi, kde zažijete opravdovou zábavu. ()

agent_barton odpad!

Tak tento počin evidentně televizi Prima nevyšel podle představ (upoutávky před začátkem vysílání byly asi tím nejlepším co tato verze mohla nabídnout). A dokonce se jí i povedlo původní značku znesvětit. Pokud by tuto trapnou parodii na survivora (jinak se to snad ani nedá nazvat) viděli američtí producenti v čele s Jeffem Probstem, nedivil bych se, kdyby na Primu podali žalobu. ()

mentos. odpad!

Prostě nechápu jak se někdo mohl do něčeho podobného pustit. Aha, už vím- Češi. Opět se nějaká z našich televizí rozhodla zničit nějakou úžasnou reality show. Americký Survivor patří mezi mé oblíbené pořady a tohle se tomu ani zdaleka nepodobalo. Marek Vašut předváděl při každém setkání herecký výkon hodný Oscara, protože absolutně skvěle imitoval Jeffa Probsta. Neschopnost štábu zajistit ty nejdůležitější věci, jako možnost natáčet v noci nebo vůbec donutit soutěžící se alespoň trošku snažit pořad absolutně zabilo. Myslím, že nikdo z lidí, kteří si něco takového dovolili vůbec pustit na televizní obrazovky, Survivora prostě nepochopila. Alespoň 5% za tu snahu. ()

Rychleji

Pěkný pokus, který nebyl úplně zvládnutý a k tomu ještě přííííšerná volba hráčů ... Na Američany v tomhle vážně nemáme. Ale chybama se člověk učí ... škoda jen jedné série ()

MilesWheeler odpad!

Jeden velký průšvih. Začíná to zmrvenou úvodní znělkou. Sestříhané jak od amatéra. Pokračuje soutěžícími. Nevím, kdo prováděl casting ale vážně přestřelil. A moderátor? Vašut se stylizoval do Jeffa Probsta. Vážně? Ne, on ho hrál. Gesta, fráze, ohoz. Zabralo mu to tolik práce, že ani neměl čas vnímat dění v soutěži. A "výzvy"? Hned v prvním díle se soutěžící přetahují. jak nápadité. ()

Declen odpad!

Trochu se divím, že CBS Primu nezažalovala za kažení brandu. Mizerně vybraní soutěžící. Trapný camplife. Poslední schnilou třešní na dortu byl Vašut, který se na něco takového naprosto nehodil. Každý nemůže mít svého Jeffa, ale Vašut? Kvalitě předlohy nesahá ani po kotníky, můžu jen doufat, že zetleje v zapomění a já nebudu za pitomce když ve společnosti zmíním, že mám rad Survivor... ()

kodwin

Je to tak dávno ... No ale toporného Vašuta a ještě neumělou Mašlíkovou si pamatuji. Bylo to špatný, ale ne zas tolik, abych pár dílů nevydržel. Celkem mě překvapuje, že trvalo 11 let než někdo (konkrétně pro změnu Nova) vytáhl tenhle veleúspěšný americký koncept podruhé, aby ho pod názvem Robinsonův ostrov, znovu oprášil. ()

Nick321

Taky zajímavý socio-experiment. Po sloučení obou kmenů se rozjede taktika "vyštípat všechny chlapy, nechat si tam jednoho poddajného blba na práci a vyhazovat se mezi sebou", nakonec to vyhraje blbka, která celou dobu jen proplouvá a zkušeným trosečníkem se rozhodně zovat nemůže. Ale ze všech sérií Robinsonova ostrova mě tato první bavila asi nejvíc. ()

Vassa91

Za co jedna hvězda? Za Mašlíkovou, Vašuta ale hlavně za to, že je to o chlup lepší, ikdyž možná o dva, než novácký Robinsonův Ostrov ()