Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo... (oficiálny text distribútora)

Lukoboss

J. Moore skoro v celým filmu vzlyká nebo brečí a postupem času se z ní stala naprosto nepříjemná postava, která mně prostě lezla na nervy. Nehledě na to, že se chová chvílema úplně debilně, je posedlá a dokonce máte pocit, že ji ta sebetrýzeň a "hon na čarodejnice" baví. Naproti tomu A. Seyfried je fakt sexy, takže divák ocení i nějakou tu erotiku. I když teda lesbická scéna je naprosto mimo, moc nedává smysl, proč k tomu vlastně došlo. No a L. Neeson je tady tak trochu bokovka, takže k tomu se těžko něco píše. A normálně bych tomu dal 3* a označil to za průměr, jenže to by to nesmělo mít tak pojebanej konec, to snad nemohl nikdo myslet vážně. P.S.: Francouzskej originál jsem neviděl. ()

herr_carter

Sviňa jedna Zejfrýdová, tahle role rodinné záškodnice jí sedla perfektně, dobře vystavěný thriller, který v závěrečném gradujícím finále místy bere dech...............moje hodnocení = 8 z 10. ()

jondoe

Prva polhodinka je vskutku zaujimava a dokaze divaka zaujat. Potom sa zacne pribeh vliest a v rozvlacnom a utahonom tempe sa drzi az do sameho a bohuzial tak trosku predvidatelneho zaveru. Co ma celkom zamrzelo, pretoze potencial pribehu bol velky. Stale som cakal nieco co film vyzdvihne. Mam tym na mysli nejaku dramaticky zvrat v scenari, ale nakoniec sa mi len potvrdilo to co som cakal. Nastastie som bol velmi spokojny z herecami. Amanda Seyfried sa mi paci ako zena a v poslednej dobe sa mi zacina pacit aj ako herecka. Postavu Chloe zvladla velmi dobre. Julianne Moore moc nemusim, ale v tomto filme sa mi takisto velmi pacila. A nakoniec Liam Nesson bol vo svojej uloho takisto presvedcivy. Bohuzial som cakal viac a pre mna je tento film tak trosku sklamanim. ()

SkyLukey

Ideální film na pozdní večer. Nechce se mi říkat další, ale Chloe je vážně další psychologické drama. Tentokrát však ze zcela úplně jiného soudku. Trochu chudší rozjezd nahrazuje zajímavé prostředí a zajímavé charaktery. Liama Neesona jsem si v poslední době oblíbil a Amanda Seyfried se mi (ehm) líbila taky. Celý film jsem čekal na vysvobození z hodinového stereotypu přehnané žárlivosti a záchvatů hysterie. Kdo by to byl řek, že všechno je naopak a závěr filmu je přesně takový, jaký by mělo mít každé správné drama. ()

Billie777

Film, který stačí vidět jednou. Vizuálně krásné, pěkná atmosféra, skvělý herci (Amanda Seyfried ukázala, že není jen hezká tvářička a hrát přece jenom docela umí) ale jinak je to film, který toho ve vás moc nezanechá a brzy na něj zapomenete. ()

adam9

Excelující a specificky nádherná Amanda Seyfried si zaručila mou další pozornost. I přes vynikající výkon byla na ni má milovaná Julianne Moore krátká. Taktéž Liam Neeson předvedl svůj kvalitní standard. Největší slabinou je, že vyústění vás nikterak nepřekvapí. Děj je holt neoriginální, a jelikož tenhle aspekt beru u hodnocení filmů jako stěžejní bod, tak nemohu udělit plný počet. Jinak však není, co vytknout. ()

Hanys_

Ano, přiznávám, že jsem v těhle věcech tak trochu úchyl, ale tenhle film, konkrétně skoro každá scéna s Julianne a Amandou byla prostě BOŽÍ (při jedné mi docela padala čelist...) Btw. ta pubertální "blbka" z Mamma Mia má solidně nakročeno k tomu, stát se hollywoodským sexsymbolem dalšího desetiletí. A já jí to přeju :) Zpět k filmu - nejde mu skoro nic vytknout, snad jen ten konec mi v kontextu se zbytkem děje přišel takovy dost laciný. Nicméně je i tak "Chloe" parádní sondou do duše žárlivé ženy.. 8/10 s náběhem do plných (nebýt toho zmiňovaného konce..) ()

MareT.

Já proti filmu vyloženě nic nemám. Dokonce si myslím, že zápletkou to vybočuje z klišé. Herci podávají parádní výkon. Ale příběh je nosný natolik, že by si zasloužil propracovanější scénář a celkově silnější momenty, aby alespoň trochu vybočoval film z "looku" televizní produkce a konec by nevyzněl naprosto do prázdna. Dávam 2 a půl... ()

F.W.Colqhoun

Je naprosto nezbytný úvodem zmínit to, o co jde v tomhle filmu především: Kozy. A hned čtyři. Komu je to málo? Když tak sjíždím místní hodnocení, asi jsem se jimi nechal unést příliš. Nešť! I tak se poměrně nízkému skóre divím. Ano, film nemá nijak závratný tempo, ale to věru nejspíš nebyl záměr. Tím, jak Egoyan nechal všechno vyšumět, si mě naprosto získal. Z toho, jak Amanda Seyfried čeptá Julianne Moore mezi ňadra své Mamma Mia, Freud trčí vrchem i spode, a bůhví, že jsem jistě všechny odkazy tímto směrem za přispění svých obdivuhodných obranných mechanismů nepochytil, ale neméně trčí i z každého Hitchcocka (who-is-all-over-this), a tomu to nikdo nevyčítá, že jo? Jinak samozřejmě gratuluji každému, komu to krze jeho sofistikovanost doteklo. Tím shrnuji vše, co mě napadlo filmu vytknout. Amanda je nádherná a znám podstatně ošklivější herečky, co hrají hůř - její frekventované sideboobs nejsou zdaleka jedinou ozdobou. Každý, kdo žehrá na nudu, asi nezachytil značné sexuální napětí. Při lesbických scénách mě, přiznávám se, jímalo pokušení sundat si kalhoty, ale promítalo se na společenské akci, takže jsem se ovládl. Nenapadá mě jediná herečka, která by dokázala stárnout * herecky i tělesně * důstojněji, než Julianne Moore. Scénář, který vzdáleně připomíná v duchu queer překopaných Prolomených vln, alespoň mě ne snad úplně překvapil, ale udržoval v nejistotě a očekávání. Žánrová vyjebávka odehravší se zhruba na 60-té minutě mne vyprovokovala k jásotu. Promo na Raised By Swans záslužné, kamera velmi pohledná, práce s architekturou pozoruhodná, nejen kvůli záviděníhodnému baráku a la Ledová bouře. Takže co chtít víc? Fulll frontal? Na závěr je třeba zmínit, že Atom Egoyan je skoro tak dobrý jméno pro režiséra, jako Bruno Ferrari pro herce. ()

dopita

Jedna hvězdička za titulní hereckou dvojici (Julianne a Liam), druhá za Amadiny kozy. Jinak bezradná záležitost, film nenabízí nic, co by stálo za řeč. ()

DannyBoy80

KVIFF 2010: Tak tady máme další herečku co jí to moc nejde. A sice Amandu Seyfried. Je stejně marná jako Bellucci nebo Johansson. Příběh je celkém zajímavý, i když dost předvídavý, ale něco tomu chybí. Jako by to jenom klouzalo po povrchu a emoce zůsty většinou skryty. Neeson se mi taky moc nezdál, tak možná proto. Herecky prostě nic moc. ()

ThomasCrown

Trailer vyzeral sľubne, ale samotný film je nezaujímavý. Na Amandu sa veľmi dobre pozerá, zvlášť keď je viac času vyzlečená než oblečená a vďaka niektorým scénam by som pridal prívlastok erotický thriller, no na vyššiu ligu to nemá. Škoda, pretože herecké obsadenie má naviac než na nejaký film o tínedžerskej posadnutosti. ()

Prochy38

Film postavený na výkonech hereckých osobností. J. Moore, L. Neeson i A. Seyfried 100% výkon. Jestli jde o remake, jakože jsem původní verzi neviděl, moc nechápu, co koho vedlo k "oživení" tohoto snímku. Námět je hodně zajímavý a dokonce jsem se i vžil do jednotlivých rolí, protože si myslím, že tímto stavem si musí projít každý. Ale celkově mi to přišlo takové, no... slabé. Jakoby se z toho dalo vymačkat mnohem více. Každopádně J. Moore skvělá a krásná. Klobouk dolů před L. Neesonem, po tom, co si prožil.... ()

lucijelucije

Já na Chloe nenašla nic významného, pro mě tenhle film nebyl katastrofa, ale také nebyl nic významného. Klasické drama, které v jednom tempu začíná i končí. ()

Tomin88

Výborně zahrané a zrežírované erotické drama s nádhernou Amandou Seyfried, charismatickým Neesonem a sympatickou Moore. Film si drží po celou dobu parádní atmosféru, které padá až ke konci, kdy se film lehce zvrtne do vod thrilleru, ale stále si drží vysokej standart. Jedno je jasný Amanda by svedla kohokoliv, včetně mě! :-)) ()

katchi

Co opravdu nechápu, je tak nízké hodnocení.. Rozmanitost emocí,skvělí herci, povedený námět, příběhu i napětí bylo rozhodně použito ve velkém. Jsem naprosto spokojená. Amanda Seyfriend byla podle mě báječná. Konečně ji vítám ve světě "vážných dospělých"..po rolích v Protivných sprostých holkách či Mama Mia je to příjemné osvěžení:) Co si budete vykládat...působila sexy (to podle mě ocení i holky).. Hůř na tom nebyla ani Julianne Moore, která sice tak žhavá nebyla, nicméně předvedla opravdový výkon, Liam Neeson byl jen sladkou třešničkou na dortu, který filmu dodal nějakou tu roztomilost. Jsem velmi mile překvapená. ()

lareinna

Kdesi v polovici filmu som začala mať oprávnené obavy, že Chloe si to rozdá asi s celou rodinou, čo v určitých chvíľach tak aj vyzeralo. Tak hovorím si, že „ok“ to tu ešte nebolo..!? Nakoniec sa ukázalo, že chvalabohu Liam jediný ostal verný a morálne neskazený a ku podivu je to muž :) Vyplýva z toho teda ponaučenie: „Nie je dobrý nápad najímať manželovi prostitútku – zo zámerom, ktorý mala Julianne Moore vo filme“. No aj lepšie filmy sme už videli, nie? ()